Zamknięty wątek
Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 150

Wątek: Zmiany w grze - 20.11.2018 - Dyskusja

  1. #141
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    404
    Serwer
    Kolonia
    Zgadzam się z większością tu opisanych tez na temat zmian które zostały wprowadzone 20-11-, ale osobiście mam inne pytanie "Dlaczego od wprowadzenia tychże zmian odkrywcy wysyłani na "fasolade" przestali przynosić monety gildijne"? Choć nigdzie w opisach zmian z 20-11- nie ma wzmianki o ich wycofaniu z poszukiwań "fasolady".

  2. #142
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.07.2012
    Posty
    287
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Pomysł wyzwań tygodniowych mógłby być ciekawym urozmaiceniem, ale w BB rozumie się słowo wyzwanie jako drogę przez mękę. Gra miał być uatrakcyjniona, a dobór przygód do zaliczenia wyzwań zabija pomysł i zniechęca do korzystania z nowości. Pomijam już koszt wykonywania poszczególnych zadań, co już samo w sobie jest wyzwaniem. Jeśli chcieli zrobić koniecznie wyzwanie dotyczące robienia przygód/ scenariuszy, to można było chociaż zamiast konkretnej przygody kooperacyjnej, dać wykonanie 3 przygód danego typu albo dać jakąś alternatywę - wykonaj 3 przygody kooperacyjne lub podbij 3 kolonie. Takie rozwiązanie i tak stanowiłoby wyzwanie, a przynajmniej może frustracja u graczy byłaby mniejsza.

  3. #143
    Osadnik
    Dołączył
    10.11.2013
    Posty
    166
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Myślę, że gracze będą robili co 2 lub trzeci łańcuch, gdzie nie będzie rzadkich przygód.

  4. #144
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.07.2012
    Posty
    287
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez jw_ivo Zobacz posta
    Myślę, że gracze będą robili co 2 lub trzeci łańcuch, gdzie nie będzie rzadkich przygód.
    W przypadku przygód, które nie są rzadkie, sytuacja też nie przedstawia się różowo Myślę, że trzykrotne zrobienie wiru (w wcześniej znalezienie chętnych) to też wątpliwa przyjemność

  5. #145
    Osadnik
    Dołączył
    10.11.2013
    Posty
    166
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Fakt, że wątpliwa, ale z jakimiś szansami na sukces, w przeciwieństwie do znalezienia 3 Skarbów Mądrości

  6. #146
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    181
    Serwer
    Czarci Gaj
    Widze ,że po konserwie kwiatków ciąg dlaszy..... czas koszar na poligonach (u mnie docelowo 7 sztuk poligonów - 450% w koszarach).

    Paczka Rycerzy (25) - podręcznik rekrutacji + morsowanie + sala miodów - 17 minut 10 sek. paczka
    - podręcznik rekrutacji tylko - 12 minut okolo paczka
    - podręcznik rekrutacji + skunks - 10 minut paczka

    Jestem humanistą z urodzenia,ale jakies pojęcie o matematyce mam. Czy ktoś jest w stanie to wyjasnić w jakim continuum czasowym obraca się TSO. Może to sa inne wymiary czasu?

  7. #147
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cierpliwości drodzy gracze, dajmy BB czas na przemyślenia, może wyjdą Nam naprzeciw i... wrzucą skarby mądrości do kupca, za klejnoty :P

  8. #148
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Póki co promo na klejki dali ..
    Wystarczyło by zrobić to inaczej zamiast miasta czy węża zrobić albo np. 5 przygód 1001 lub zdobądz z expa z 1001 tyle a tyle - i każdy wie na czym stoi.
    A pomysł z wydawaniem woja o ile zwykłe typu rekrut czy wyborny ujdzie tak KA czy AwZ to już przesada
    Tak ze bez zmian te wyzwania padną - będa je robić tylko najwytrwalsi i tyle.

  9. #149
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.07.2012
    Posty
    287
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Bartexio Zobacz posta
    Póki co promo na klejki dali ..
    Wystarczyło by zrobić to inaczej zamiast miasta czy węża zrobić albo np. 5 przygód 1001 lub zdobądz z expa z 1001 tyle a tyle - i każdy wie na czym stoi.
    A pomysł z wydawaniem woja o ile zwykłe typu rekrut czy wyborny ujdzie tak KA czy AwZ to już przesada
    Tak ze bez zmian te wyzwania padną - będa je robić tylko najwytrwalsi i tyle.
    Zdecydowanie większa elastyczność w możliwościach wykonania zadania przysłużyłaby się wyzwaniom. Poza tym byłaby możliwość robienia różnych przygód, a nie klepanie cyklicznie kilku tych samych. Można byłoby przynajmniej pokombinować jak w najbardziej optymalny sposób zrealizować wyzwanie.

  10. #150
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry!

    Temat nie jest już aktualny, dlatego zostanie zamknięty i przeniesiony do archiwum.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

Zamknięty wątek
Strona 15 z 15 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.