Zamknięty wątek
Strona 7 z 15 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 150

Wątek: Zmiany w grze - 20.11.2018 - Dyskusja

  1. #61
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    Chciałbym zauważyć, wracając do Poligonów, że nie da się ich usunąć.

  2. #62
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Czy ktoś na testowym próbował przenosić poligon? jest taka opcja?

  3. #63
    konkur4
    Cytat Zamieszczone przez Milikliades Zobacz posta
    Czy ktoś na testowym próbował przenosić poligon? jest taka opcja?
    Da się przenosić, nie da się usunąć w menu gwiazdy, choć w sumie nie kojarzę, żeby jakiekolwiek budynki dało się kasować w gwieździe.
    A handel? Jaki handel? Znowu będzie coś jak podarowywanie klejek swego czasu, tylko że jednorazowe oszustwo będzie bardzo odczuwalne dla oszukanego. Do tej pory jedynie klejki w 2013 i geolodzy byli tego warci, ale to to już przeginka.

  4. #64
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jak bedzie wymagany poziom do zakupu poligonu taki jak i koszar to większych oszustw raczej nie będzie.

  5. #65
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2013
    Posty
    186
    Serwer
    Kolonia
    nawet po polsku nie potrafia pisac newsów i opisów...

  6. #66
    Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    246
    Serwer
    Czarci Gaj
    A kiedy naprawicie pocztę? Konieczność dwukrotnego klikania, żeby ją otworzyć jest dość irytująca...

  7. #67
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Kolonia
    Dosyć narzekań Każdemu zdarza się popełniać błędy. Gra mi się podoba. Miłej zabawy bez stresów

  8. #68
    Osadnik Awatar qpon777
    Dołączył
    15.05.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Ta gra nigdy nie byla oparta o handel nawet jesli bylo takie zamierzenie, handel by tylko skutkiem ubocznym tego, ze duzej czesci populacji graczy nie chcialo sie pomyslec jak byc samowystarczalnym.

    Paradoksalnie, od handlu zalezy w stopniu wiekszym dopiero od niedawna, gdy pojawil sie wiekszy nacisk na rzeczy ktorych gracz nie jest w stanei w 100% ogarnac samemu (jak zbieranie bzdetow z wyspy).
    popieram

  9. #69
    Osadnik Awatar sNooB
    Dołączył
    01.05.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Nowy Świat
    Ja nie jestem aż takim graczem jak qpon777 czy też inni starzy wyjadacze, gram od 2012 roku i bardzo pomału dochodzą mi poziomy, ze względu na ilość czasu jaką mogę poświęcić. Poligon, może jeden może kilka, da mi możliwość podgonienia nieco zaległości w expie, bo moje moce przerobowe w tym momencie pozwalają mi na góra 4-5 drwali na weekend. Cieniutko jak sik węża, wiem, ale więcej mi nie potrzeba. Poligon doda mi możliwość zrobienia 1-2 drwali więcej. Na ten moment mam 57 poziom i raczej nie sądzę bym wbił kiedyś 75 poziom, nie realne sumy przy moim ślimaczym tempie grania. Dlatego tez poligony uważam za bardzo interesujący dodatek. Dzienne wyzwania mnie bardzo ciekawią, bo nie miałem okazji zajrzeć na serwer testowy. Z tego co się zorientowałem, to raczej bez solidnych zapasów może być ciężko.

  10. #70
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sNooB Zobacz posta
    Dzienne wyzwania mnie bardzo ciekawią, bo nie miałem okazji zajrzeć na serwer testowy. Z tego co się zorientowałem, to raczej bez solidnych zapasów może być ciężko.

    Jak to faktycznie będzie "wydaj kilka setek oblężników", to nawet z zapasem może być ciężko... zobaczymy, jak to wyjdzie na żywo, ale na teraz nie jestem przekonana, że skórka będzie warta wyprawki - chcę się mylić, dodam

Zamknięty wątek
Strona 7 z 15 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.