Zamknięty wątek
Strona 12 z 15 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 14 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 150

Wątek: Zmiany w grze - 20.11.2018 - Dyskusja

  1. #111
    Osadnik Awatar shaqoore
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    115
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Lisq3 Zobacz posta
    przykład - konie oraz konni zbrojni

    koszary - 100% 2 minuty, 150% 1 min 20 sekund
    elitarne - 100% 5 minut, 150% 3 minuty 20 sekund

    chyba coś się nie zgadza
    Przydałoby się wrócić do szkoły lub powtórzyć kilka lekcji z matematyki. +50% to inaczej x1,5 a nie x2 jak co niektórzy myślą. Gdybyś miał/miała zamiast 2 minut standardowo z poligonem 1 minutę to ile by Ci zwiększyło? No x2 czyli +100%. Podziel 1m20s na 2 (pomogę: 40sekund) i dodaj wynik do tego. Ile wychodzi? 2 minuty.

    Wszystko się zgadza, trzeba tylko trochę ruszyć głową.

  2. #112
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    No cena byka x2 w góre niezłe zdzierstwo po cichu, co by nie zdążyli zakupić. A za jakiś czas buch event z bykiem xD

  3. #113
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Nowy Świat
    https://prnt.sc/lkt1pe

    Tj opis zwykłego poligonu, oczywiście działa na zwykłe jednostki a nie elitarne...gratuluje BB

  4. #114
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A na jakie jednostki ma działać zwykły poligon, błąd tłumaczenia a nie działania poligonu.

    Nie pierwszy w tej grze, ale serio myślałeś że będzie działał na elite ?

  5. #115
    Osadnik
    Dołączył
    26.06.2013
    Posty
    42
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Rzadko zdarzy mi się napisać kilka zdań negatywnych jak uważam że zmiany są przesadzone, albo nielogiczne, pomimo że ostatnio to standard, ale dziś to duża przesada. U mnie nie ma statku ani zadań, z tego co widzę u wielu graczy też, zadania są dosyć ciężkie z tego co czytam, i jeśli trzeba je będzie robić po kolei, a nie tak jak w poszukiwaczu że jest otwarte kilka naraz, będzie ciężko. 2 sprawa, poligony i rzucone premie pokazują totalne bzdury czasowe, 3 sprawa podobno koszt niektórych przygód poszedł w górę w sklepie, 4 sprawa mija parę godzin i nie ma żadnej odpowiedzi ze strony BB.

  6. #116
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Odnośnie poligonów to ponoć pokazują dobrze ale tylko do czasu trwania premii takie padło wytłumaczenie na g1 w trakcie "debaty"
    A że nie pokazuje na końcu właściwego to - komu to potrzebne

  7. #117
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    182
    Serwer
    Czarci Gaj
    Niestety te błędy i mdłe tłumaczenia lub próby ich naprawy powoli wykańczają te grę. U mnie poza kilkoma wyżej opisanym "drobnymi" błędami wszystko działa ok, ale odechciewa się grać...serio. A błąd z niepojawieniem się w ogóle nowego statku u niektórych graczy, w tym z mojej gildii również, uważam za skandal i sporo osób się zawiodło. Nie pamiętam żadnej nowości, która weszła by "na czysto" choć intensywnie próbowałem sobie przypomnieć, zawsze coś jest nie tak.....

  8. #118
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2013
    Posty
    186
    Serwer
    Kolonia
    Tak sobie teraz pomyślałem, że te w sytuacji gdzie mamy 100% ze skunksa oraz 200% z podręcznika rekrutacji to te 50% z poligonu wygląda bardzo słabo... Co za różnica czy 400% czy 450% - to są naprawdę śladowe ilości, a nie każdy chce wydawać realną kasę na zakup klejnotów. Moim zdaniem poligony (wszystkie albo te za łodygi chociaż) powinny dawać 100% szybszą rekrutację a nie 50%.
    Zapraszam do głosowania na moje pomysły dotyczące nowych budynków oraz usprawnień istniejących!
    Jeśli pomysł uzyska minimum 40 głosów "za" - zostanie przekazany do developerów.

  9. #119
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.07.2018
    Posty
    9
    Serwer
    Czarci Gaj
    U mnie nie uruchomiły się wcale zadania tygodniowe - myślę że szybko zostanie to naprawione - bo czas leci tych zadań

  10. #120
    Odkrywca Awatar Angel7212
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    586
    Serwer
    Czarci Gaj
    kogoś chyba poniosła fantazja......


    https://i.imgur.com/qZRIpnL.png





    coś krótka ta lista przygód do zrobienia
    Ostatnio edytowane przez Angel7212 ; 21.11.2018 o 11:59

Zamknięty wątek
Strona 12 z 15 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 14 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.