Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Laboratorium

  1. #1
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia

    Laboratorium

    Kazałem coś wyprodukować w nowym budynku, Laboratorium.
    W opisie jest, że produktu powinienem użyć na Domy Władyki.
    Gdzie szukać tego produktu? Nie potrafię go znaleźć

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Gwiazda, zakładka zasoby

  3. #3
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Czyli jak robię np "Sztuczna egzotyka" to od razu deski egzotyczne mi się w gwieździe pojawią po skończeniu ?
    Bo ja szukałem czegoś z nazwą "sztuczna..."

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez TedMruczek Zobacz posta
    Czyli jak robię np "Sztuczna egzotyka" to od razu deski egzotyczne mi się w gwieździe pojawią po skończeniu ?
    Bo ja szukałem czegoś z nazwą "sztuczna..."
    Nie inaczej. Przy czym najbardziej opłacalna jest produkcja gwiezdnych monet, nawet jeśli jeszcze nie możesz ich używać.

  5. #5
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Dzieki

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dla mnie te ilości produktów które można wyprodukować w LABORATORIUM są po prostu śmieszne. Do tego te czasy produkcji. Bez sensu. Budynek postoi sobie tylko jako "ozdoba".....

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    18.12.2012
    Posty
    71
    Serwer
    Złota Góra
    jak masz 2x labo i robisz dużo przygod i używasz strzałki, asy i katy to dobry budynek bo o gwiezdne ciężko...

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Ostry_miecz Zobacz posta
    Dla mnie te ilości produktów które można wyprodukować w LABORATORIUM są po prostu śmieszne. Do tego te czasy produkcji. Bez sensu. Budynek postoi sobie tylko jako "ozdoba".....
    A jakie byś chciał te ilości?
    Przy dwóch Laboratoriach w 15h robisz 125 monet, czyli na strzałki, których cooldown wynosi 23h, masz monety w 14h.
    Nawet przy jednym budynku czas produkcji monet niewiele przekracza okres cooldownu tych strzałek.
    Dostajesz budynek, który daje Ci możliwość zdobycia za kilkaset monet czegoś, na co wcześniej trzeba było wydać na wadze kilkanaście tysięcy (rudy platyny nie liczę, bo tego ma się miliony, jeśli się robi przygody, a jeśli się nie robi przygód, to po co gwiezdne).
    To co tu jest śmiesznego?

  9. #9
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    Dostajesz budynek, który daje Ci możliwość zdobycia za kilkaset monet czegoś, na co wcześniej trzeba było wydać na wadze kilkanaście tysięcy (rudy platyny nie liczę, bo tego ma się miliony, jeśli się robi przygody, a jeśli się nie robi przygód, to po co gwiezdne).
    To co tu jest śmiesznego?
    Jesli cos tu jest smiesznego to to, ze wczesniej przy ograniczonej dostepnosci SC w ogole znajdowali sie jacys jelenie, ktorzy byli sklonni sprzedac za normalne surowce niedostepny normalnie towar.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  10. #10
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    To co tu jest śmiesznego?
    Produkcja gwiezdnych ok, ale choćby zamiana mąki na proch, już nie chodzi o ilość tej mąki, ale o czas wymiany na 50000 prochu, 625 dni, lekka przesada.
    Chodzi o sam sens istnienia tego laboratorium i możliwość zamiany jednych surowców w drugie, bo można się sugerować tym że w przyszłości dodadzą inne wymiany. Gdzie tu więc logika tych zamian (obecnych i przyszłych), jak i tak większość produkuje gwiezdne ? Jak dla mnie to zamiana mąki na te 50k prochu mogła by trwać powiedzmy tydzień, co z tego że naraz pozbędę się zalegającej mąki (choć zawsze mogę ją sobie kupić na handlu), ale byłby jakiś sens tych zamian, a wychodzi na to że od tak se dali możliwość wymiany i tyle, byle było.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.