Zamknięty wątek
Strona 10 z 12 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 118

Wątek: Pierwsze informacje: Wydarzenie Bożonarodzeniowe 2018 - Dyskusja

  1. #91
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.07.2016
    Posty
    15
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez sir-dario Zobacz posta
    ja dostałem od razu jak postawiłem pierwszą kilka dni temu, ale po postawieniu drugiej ani prezentu, ani informacji kiedy będzie następny
    Tak, obecnie dopóki tego poprawią, druga choinka jest bezużyteczna.

  2. #92
    Osadnik
    Dołączył
    05.02.2012
    Posty
    82
    Serwer
    Nowy Świat
    Witam, dokładnie z drugiej choinki nic nie wpadło, z tej pierwszej też jakaś lipa, z tego co piszą w pamiętniku:
    "Tabela prezentów"

    Oto, w jaki sposób ustalane są nagrody: wyobraź sobie, że choinka na prezent zapewnia Ci bilety do loterii fantowej. Każda indywidualna nagroda ma przypisaną pewną liczbę biletów, co daje wyższą lub niższą prawdopodobną wielkość nagrody. Jako przykład, powiedzmy, że Nagroda A ma 100 biletów, podczas gdy Nagroda B ma 50 biletów. Oznaczałoby to, że w puli jest łącznie 150 biletów: Nagroda A miałaby 66,6% szans na wybranie, podczas gdy Nagroda B miałaby 33,3% szansy (stosunek 2: 1).

    Uwaga: Nagrody (Ilość Przedmiotów) w kolorze "szarym" zostaną zmniejszone o połowę przed osiągnięciem poziomu 26.
    mam rozumieć że kolor Biały: od poziomu 1+ | kolor Żółty: od poziomu 26+ | kolor Czerwony: od poziomu 51+ czy to inaczej się ma rozumieć, bo jak to ma być od kolorów to i tak nie pasuje bo na razie dostałem doładowanie kamieni i drugi raz doładowanie zboża, a to jest kolor BIAŁY

    i mam pytanie BILETY co to i jak choinka je zbiera, gdzie to można sprawdzić ile ich jest czy to tak tylko se programista, który to wymyślił rozpisał

  3. #93
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Od 51 poziomu możesz wylosować z choinki wszystko co masz tam podane.
    Więc do puli wchodzi 3321 biletów. Czyli zgodnie z opisem np. na 1x Kodeks (2 bilety) masz 2/3321 szans.

  4. #94
    Osadnik
    Dołączył
    05.02.2012
    Posty
    82
    Serwer
    Nowy Świat
    Czyli nie umieją napisać że dodatkowe nagrody od poziomu 26+ Żółty oraz od poziomu 51+ Czerwony

  5. #95
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ja chciałam złożyć oficjalną reklamację rynku bożonarodzeniowego. Nieopatrznie nabyłam jeden za prezenty, drugi wpadł z łańcucha zadań. Rozbudowałam oba, 2 dni przestawiałam budynki żeby je jakoś logicznie wkomponować w całość. Wydałam mnóstwo monet i surowców na przestawianie, prezentów na rozbudowę, a dzisiaj się okazało, że jak uruchamiam premie w jednym, to drugi nie działa. Automatycznie wyskakuje w nim czas na odnowienie. Oznacza to, że można uruchomić albo jeden, albo drugi. Jednocześnie nie będą premiować budynków wokół.
    Nie znalazłam nigdzie informacji o tym. Wg mojej logiki są to dwa odrębne budynki. Każdy z nich wymaga indywidualnego upgradu za tysiące prezentów. A potem się okazuje, że musimy wybierać który sektor będzie premiowany, a w którym trzeba rzucać tradycyjne bufy.
    Nie wiem czy to pomyłka w projektowaniu, czy celowe działanie. Jeśli to drugie, to BB powinni uprzedzić, że tak naprawdę nie opłaca się posiadać 2 rynków bo i tak nie będą działać jednocześnie. Czuję się oszukana i rozczarowana.
    Proszę o naprawienie albo zwrot prezentów, które wydałam na jeden z nich plus jego rozbudowę.

  6. #96
    Osadnik
    Dołączył
    11.09.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Wg mnie to właśnie taki był pomysł BB, że jeden działa drugi odpoczywa. Mija 12 godzin i wtedy rzucamy na drugim, a pierwszy odpoczywa. Problemem jest tylko to, że ich zasięgi się nie pokrywają. I skrajne budynki będą premiowane co 12 godzin . Ja na razie nie mam zamiaru rozbudowywać, zastanawiam się tylko, czy warto kupić ten drugi za prezenty .Jeśli faktycznie rzucenie na jednym premii blokuje drugi na ten sam czas to zamyka im drogę na sprzedaż ich za klejnoty.

  7. #97
    Osadnik
    Dołączył
    25.07.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Kolonia
    100% racji ma @Margherita, niech BB to naprawi bo to jest ewidentny bug.

    Mało tego, ten rynek bożonarodzeniowy powinien być dodatkowo magazynem!

  8. #98
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Opłaca sie mieć 2x rynek, ale jeden jedynie w formie ozdoby na 1lvl.

    Niestety obrana droga przez BB w formie kopii budynków jest dziwaczna.

  9. #99
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez sloslo57 Zobacz posta
    Wg mnie to właśnie taki był pomysł BB, że jeden działa drugi odpoczywa. Mija 12 godzin i wtedy rzucamy na drugim, a pierwszy odpoczywa. Problemem jest tylko to, że ich zasięgi się nie pokrywają. I skrajne budynki będą premiowane co 12 godzin . Ja na razie nie mam zamiaru rozbudowywać, zastanawiam się tylko, czy warto kupić ten drugi za prezenty .Jeśli faktycznie rzucenie na jednym premii blokuje drugi na ten sam czas to zamyka im drogę na sprzedaż ich za klejnoty.
    Trudno porównać rynek do działania innych budynków z premiami strefowymi, ale np. boisko, a konkretnie 2 boiska, działają na całą wyspę. Dla przykładu - trening siłowy działa na wszystkich mieczników, a nie na część budynków, a druga ma czekać. Wszyscy miecznicy dostają dodatkową premię, a ilość boisk jedynie skraca czas odnawiania.
    W przypadku rynku powinno być podobnie - mam je ustawione w 2 różnych miejscach. Czyli - per analogiam - jak uruchamiam premię np. z poziomu 4 to powinny ją dostać wszystkie budynki postawione wokół zasięgu działania rynku lub rynków (jeśli są dwa). Kwestia, czy zrobię to wybierając premię w jednym a on uruchomi obydwa, czy w każdym oddzielnie, ma tu mniejsze znaczenie.
    Ja akurat ustawiłam wokół rynków budynki, które normalnie zawsze pracują u mnie na bufach. A teraz muszę wybierać, który sektor będzie bufowany. W takim przypadku, drugi rynek nie ma sensu i jest tylko kosztowną ozdobą. I mam pretensje o to, że nie było takiej informacji przed zakupem.

  10. #100
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    A czytałeś pamiętnik dewelopera ? do tego można było wbić na testowy. A ostatecznie nim się wyda stos prezentów sprawdzić na podstawowym poziomie w jaki sposób to działa
    Może i sam pomysł z tym straganem dobry, ale jego wykonanie już nie - ok każdy up to większy zasięg i lepsza premka, ale czemu ten up musi być koniecznie za prezenty?
    Logika i sens niektórych budynków już dawno poszła w drugą stronę, nasze wyspy przypominają "przedszkole" bo jest tam wszystko od bałwanku po zajączki

Zamknięty wątek
Strona 10 z 12 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.