Zamknięty wątek
Strona 6 z 12 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 118

Wątek: Pierwsze informacje: Wydarzenie Bożonarodzeniowe 2018 - Dyskusja

  1. #51
    Osadnik
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    68
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez laaf Zobacz posta
    bardzo ladnie rozstawiles, mam tylko male "ale"..gdzie tu efektywność jak nie widze magazynow:P
    Trafiłeś w sendo tarczy Fajnie by było jakby to coś było też magazynem. nawet z pojemnością 1.

  2. #52
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Bartexio Zobacz posta
    Bo jakoś sprawdziłem na mojej wyspie i średnio widzę opcje demolki całego sektora na to
    No właśnie. Na Twojej wyspie.
    Na mojej doskonale się sprawdzi przy gospodarstwach i silosach, bo dzięki temu będę mógł usunąć trzy takie combo i odzyskać 8 miejsc (wliczając magazyn i pole).
    Sprawdzi mi się też przy mieczach platynowych, tytanie, a jak przesunę to pod kopalnie, to i przy rudzie tytanu/saletry.
    Każdy, jeśli będzie chciał, to sobie znajdzie zastosowanie.

    Cytat Zamieszczone przez laaf Zobacz posta
    bardzo ladnie rozstawiles, mam tylko male "ale"..gdzie tu efektywność jak nie widze magazynow:P
    Jeśli dostajesz buffa +200% to naprawdę umiejscowienie magazynów boków nie powinno być jakąś wielką dramą.

  3. #53
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    507
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    Sprawdzi mi się też przy mieczach platynowych, tytanie, a jak przesunę to pod kopalnie, to i przy rudzie tytanu/saletry.
    Naprawdę na 12h??? Zauważ ze tylko 4 lvl daje 300% a zje wszystkie prezenty. Przecież normalnie wszystkie piece i mieczniki sa pod stekiem. W przypadku niezbyt częstego większego zapotrzebowania prościej jest dać przekąskę na dany piec/miecznika a doraźnie dorzucić podręcznik broni - przynajmniej sie dodaje a jarmark NIE sumuje sie z niczym i DLATEGO jest bez sensu na te 12h
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  4. #54
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Zee4c Zobacz posta
    Naprawdę na 12h??? Zauważ ze tylko 4 lvl daje 300% a zje wszystkie prezenty. Przecież normalnie wszystkie piece i mieczniki sa pod stekiem. W przypadku niezbyt częstego większego zapotrzebowania prościej jest dać przekąskę na dany piec/miecznika a doraźnie dorzucić podręcznik broni - przynajmniej sie dodaje a jarmark NIE sumuje sie z niczym i DLATEGO jest bez sensu na te 12h
    No ale ja mówię z mojego punktu widzenia. W evencie bez wysiłku uzbieram 20k. Kupię Mary, Klausa, może coś tam jeszcze. Zostanie mi przynajmniej 16k prezentów. Co z nimi robić? Bez sensu spieniężać. Nawet jeśli na 12h, to i tak da kopa w tym samym czasie większego niż steki, czyli nie będę musiał wrzucać np kilku(nastu) steków co dwa dni, tylko kliknę Jarmark raz na 12 godzin. Inna sprawa, że największy problem to możliwość włączenia tylko jednego Jarmarku i to budzi moją największą wątpliwość.

  5. #55
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Bartexio Zobacz posta
    Miecze platynowe ? hm - można ale jest epicka kuźnia więc ?
    Piece patrz wyżej tj. kuźnia
    podstawowym problemem z kuznia jest to, ze nie dzialaja na nia zadne normalne buffy z uptime calodniowym albo przynajmniej dwunastogodzinnym. Stad kuznia to raczej sam w sobie problem (jesli nie masz jakis wyjatkowych mozliwosci siedziec online o odpowiednich porach) niz rozwiazanie jakiegokolwiek problemu.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #56
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    507
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No i własnie nie rozumiem dlaczego - boisko treningowe się dodaje do premii, wiosenny park się dodaje do premii, premie obszarowe z excelsiora się dodają do premii, twierdza, sala miodów, wędzarnia... a jarmark nie będzie. no nie będzie i już.
    A gdyby sie sumował to nikt by złego słowa nie powiedział... No może prawie nikt ;DD
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 23.11.2018 o 02:59 Powód: korekta treści
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  7. #57
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ten jarmark to taki mix, ma mechanizm jak inne budynki, tylko nie daje premii strefowej [cała wyspa] tylko obszarową [dookoła siebie]. Istnieją premie obszarowe ale mało kto tego używa bo trwają zazwyczaj za krótko by mogły konkurować ze stekami, nawet przy większym mnożniku produkcji.

    Gdyby dawało premie strefową na wszystkie budynki to byłby mega OP.
    A raczej nie mają mechanizmu premii strefowo obszarowej.

  8. #58
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zrobiłem sobie rachunek sumienia.
    Na zakupy potrzebuję 7k prezentów plus 9k na podniesienie jarmarku. (nie ma sensu podnosić obu skoro można je przenosić a działa i tak tylko jeden)
    Moi odkrywcy będą mi średnio codziennie przynosić 750 prezentów co oznacza, że zakupy zrobię tylko z prezentów przyniesionych przez odkrywców.
    Całą resztę eventu mogę odpuścić (zwłaszcza robienie przygód).
    Coś jest nie tak z tym bilansem.

  9. #59
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Zrobiłem sobie rachunek sumienia.
    Na zakupy potrzebuję 7k prezentów plus 9k na podniesienie jarmarku. (nie ma sensu podnosić obu skoro można je przenosić a działa i tak tylko jeden)
    Moi odkrywcy będą mi średnio codziennie przynosić 750 prezentów co oznacza, że zakupy zrobię tylko z prezentów przyniesionych przez odkrywców.
    Całą resztę eventu mogę odpuścić (zwłaszcza robienie przygód).
    Coś jest nie tak z tym bilansem.
    o ile nic sie nie zmieniło, to w przygodach i tak prezentów nie będzie, jak zwykle

  10. #60
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    7k to dla mnie połowa zakupów, a gdzie prezenty do upg,
    Sporo dodali, są 3x magazyn, odkrywca, geolog, 3x ulepszone pływające domy, 2x receptura, jarmark
    Do tego "stare" itemki, odkrywcą będzie ciężko znaleźć na wszystko.

Zamknięty wątek
Strona 6 z 12 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.