Zamknięty wątek
Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 118

Wątek: Pierwsze informacje: Wydarzenie Bożonarodzeniowe 2018 - Dyskusja

  1. #101
    Osadnik
    Dołączył
    23.12.2013
    Posty
    117
    Serwer
    Złota Góra
    A gdzie w pamiętniku developera masz informację że nie działają osobno? Skoro są dwa to chyba powinny działać osobno, zwłaszcza że da się je ulepszyć. Ewentualnie dwa powinny się uruchamiać naraz. Wbijanie na testowy miałoby sens gdyby nie to że nie są tam ostateczne rozwiązania. Taka informacja powinna być w pamiętniku. Jest odnośnie burzenia i zmiany wyglądu. To dlaczego nie ma opisu jak działa następny rynek??? Też ulepszyłem dwa i zaskoczenie. Opis w pamiętniku dotyczy 1 rynku i chyba został przyjęty jakby miał być 1 a 2 to już problem graczy. Pachnie to naciąganiem na klejnoty i prezenty ale cóż....BRAWO BB!

  2. #102
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Trzeba od zawsze brać poprawkę na to co oni wymyślają,
    A że się ktoś pośpieszył z budową i ulepszeniem obu straganów hm

  3. #103
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ten specjalny budynek ma wyjątkową funkcję: gracze mogą premiować miejsca pracy w okolicy Jarmarku bożonarodzeniowego , aby zwiększyć swoją wydajność. Premię wydajności, jak również obszar, na który działa, można zwiększyć, podnosząc poziom budynku bożonarodzeniowego. Dodatkowe Jarmarku bożonarodzeniowe skracają czas odnowienia tej funkcji.

    Jakieś tam informacje były przekazywane w "Pierwsze informacje: Wydarzenie Bożonarodzeniowe 2018".

    Sam osobiście pisałem o tym na forum.
    Inni tez pisali.

    Ale rozumiem, że to za mało, dla tych co nie czytali.

    edit:

    dla przykładu wyjaśniałem 10 dni temu w tym miejscu
    Ostatnio edytowane przez krotos666 ; 27.12.2018 o 15:15

  4. #104
    Osadnik
    Dołączył
    23.12.2013
    Posty
    117
    Serwer
    Złota Góra
    Aaa to gracze mają informować a nie szanowne BB. Coraz to lepiej. A skąd miałeś te informacje? Z testowego, który nie jest ostateczną wersją? Mam całe forum przeglądać, a czytam je systematycznie bo komuś nie chce się 1 zdania napisać.
    To że skracają czas odnowy ok, ale powinny działać osobno. Nikt nie ma pretensji o odnowę tylko o to jak działają! W żadnym pamiętniku nie ma napisane. Masz na wyspie 2 działa 1! Jest tylko że kolejne skracają czas odnowy. O to tu chodzi. Tak samo choinka. Informuje Cię że jak masz 2 to 1 daje prezent. Tak miało być??

  5. #105
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mar85 masz rację, ale też i nie masz jej.
    Jesteś zdenerwowany bo wyszło nie po Twojej myśli.

    Na testowym można sprawdzić i mądrzejsi Ci, którzy sprawdzą.
    Ale czy to powód, żeby od razu wybuchać gniewem?

    Zanim zadziałałeś, bo się Tobie wydawało, że wiesz jak to działa,
    mogła się Tobie zapalić lampka ostrzegawcza i mogłeś poszukać informacji jak inni,
    jak np. gracz, któremu wyjaśniłem jak to działa.

  6. #106
    Osadnik
    Dołączył
    23.12.2013
    Posty
    117
    Serwer
    Złota Góra
    Pisze Ci któryś raz że testowy to nie wyrocznia a Ty dalej swoje. Wyrocznią jest pamiętnik developera który powinien informować o ostatecznej wersji.
    Zresztą nawet jakbym sprawdził rynek na testowym to i tak forma która jest wprowadzona to totalny bezsens. I nie chodzi tylko o samą informację ale jak to zostało wymyślone. Każdy ma wchodzić na testowy i sprawdzać to po co te pamiętniki są? Dadzą pewnie kolejne rynki za klej i będziesz szczęśliwy. Mam prawo wyrazić swoje niezadowolenie i tyle. Zresztą osób co się nabrało jest sporo. A chyba nie o to w tej grze chodzi, bo nie każdy gra całymi dniami i jest obeznany ja Ty.

  7. #107
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Po części masz rację, zwracam honor.
    Już się chyba przyzwyczaiłem do tych niedociągnięć w informacjach w pamiętnikach.

    Pamiętam jak parę lat temu zwracali moderatorzy uwagę na to co się pisze na forum, bo PEGI7
    A często dorosły człowiek nie rozumie co teraz jest napisane.

    Ja niedawno też tak zadziałałem z zakupem zielonego geologa,
    jednak emocję odstawiłem na bok, na spokojnie wyjaśniliśmy niedociągnięcia i rozeszło się po kościach.

  8. #108
    Osadnik
    Dołączył
    23.12.2013
    Posty
    117
    Serwer
    Złota Góra
    I bez obrazy krotos666. Wiele razy korzystałem z Twoich przemyśleń na forum. Nawet jak rynek ustawić. Być może przeoczyłem post o tym jak działa.
    Moje żale kieruje tylko i wyłącznie do BB.

  9. #109
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2015
    Posty
    109
    Serwer
    Złota Góra
    ta śnieżna skórka do ulepszonego pływającego domku za 345 prezentów jest na 14 dni czy na stałe? ma ktoś?

  10. #110
    Osadnik Awatar RadekMC1
    Dołączył
    11.10.2012
    Posty
    36
    Serwer
    Złota Góra
    napisane wyraźnie czas trwania:14 dni

Zamknięty wątek
Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.