Zamknięty wątek
Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 118

Wątek: Pierwsze informacje: Wydarzenie Bożonarodzeniowe 2018 - Dyskusja

  1. #11
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Zee4c Zobacz posta
    .... nie no w sumie 22k prezentów za jeden budynek (funkcjonalność?) to chyba jednak grube przegięcie...
    Radzę jednak sprawdzić to na testowym,
    a nie siać jakąś wymyśloną historyjkę na pl forum.

    Jest jeszcze jedna opcja, że te ceny mogą się zmienić.

  2. #12
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    "Radzę jednak sprawdzić to na testowym,a nie siać jakąś wymyśloną historyjkę na pl forum" na ten moment takie sa dane a nie wymyślone historyjki. A zmienić sie może wszystko zawsze -przed wdrożeniem i po wdrożeniu- najczęściej 2 dni później jest konserwa zmieniająca wiele rzeczy ;D
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  3. #13
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie wiem czy ktoś zauważył, ale na testowym dodali niewyczerpalne kopalnie węgla oczywiście po 20k klejnotów, 3 sztuki.
    Są też nowe pływające rezydki (140 popa - 995 prezentów), no i stanica (7950 klejnotów).
    Co do jarmarku bożonarodzeniowego, to podniosłem go na 2 poziom, zburzyłem, wybudowałem od nowa i jest na 1wszym poziomie, czyli też można by to naprawić, bo jak go ktoś podniesie podczas eventu, a potem zburzy, to już nie będzie możliwości podniesienia go bo skąd wtedy wziąć prezenty.

  4. #14
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zee4c na tą chwilę jeden jarmark kosztuje 1995 prezentów, rozbudowa kolejno 2,3,4k - czyli 11k prezentów
    wystarczy postawic drugą i ma się upust w pierwszej w czasie odnowienia, nie musisz jej rozbudowywać na maxa.
    Druga sprawa to taka że nikt chyba nie rozbuduje dwóch, o ile w ogóle dwa będą dostępne.

    Zresztą poczekajmy na wersję finalną, a nie będziemy zgadywać

  5. #15
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    krotos666 ale jeżeli one działają na sąsiednie budowle to drugi egzemplarz tez wskazane byłoby rozbudowywać na max za drugie 11k...
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  6. #16
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zee4c wskazane, ale tylko w jednej odpalisz premie, nie w dwóch.

  7. #17
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    na raz nie odpalisz bo jest cooldown 23 / 11,5h (dla 1 i 2 szt), ale na upartego za klejnoty można i dwa naraz. Szkoda że ten jarmark nie ma funkcji magazynu, tzn. nie pojemność a możliwość tam noszenia towaru (coś jak Siedziba osadników)

    @Androm3da
    Kopalnia węgla lub ulepszona manufaktura
    Na szybkiem złożu wydobywa 30s + droga do magazynu. Ale obecnie mamy pare źródeł węgla w pełni zautomatyzowane więc 20k klejnotów to trochę przesada. Można zaoszczędzić miejsca, ale za 20k kleju to dla mnie żadna oszczędność.
    Ostatnio edytowane przez set2g ; 27.10.2018 o 09:08

  8. #18
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    na raz nie odpalisz bo jest cooldown 23 / 11,5h (dla 1 i 2 szt), ale na upartego za klejnoty można i dwa naraz. Szkoda że ten jarmark nie ma funkcji magazynu, tzn. nie pojemność a możliwość tam noszenia towaru (coś jak Siedziba osadników)

    @Androm3da
    Kopalnia węgla lub ulepszona manufaktura
    Na szybkiem złożu wydobywa 30s + droga do magazynu. Ale obecnie mamy pare źródeł węgla w pełni zautomatyzowane więc 20k klejnotów to trochę przesada. Można zaoszczędzić miejsca, ale za 20k kleju to dla mnie żadna oszczędność.
    No jak dla mnie to są plusy i minusy. Plusem by było wywalić epicki skład drewna, czy nawet dwa, a tym samym drwali i leśników igła, bo bez premii mam 45k drewna na minusie, sporo zaoszczędzonego miejsca. No a minusami to jak można się domyślić, budynki za klejnoty, no i strata 5k klejek na epicki.
    Gorzej tylko jak za pół roku zbierze się nowa ekipa z BB i wymyślą ulepszone chaty drwali/leśników :P

  9. #19
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Widać że wena ich poniosła, niewyczerpalne kopalnie węgla - pomysł fajny ale spóźniony jakieś 5 lat. Są manufki węgla więc tym śladem iść, już lepiej by dali żelaza za 20k klejków to by był wiekszy ruch.
    Ciekawe czy ten nowy odkrywca jak się go wyszkoli na premki to przyniesie 4x premke np. torbe czy nie ?
    Kolejny budynek o kolejnej funkcji tylko gdzie to wszystko stawiać, tym bardziej że ten jarmark ma działać na budynki wokół siebie= demolka wyspy aby ustawić go jak najlepiej.

  10. #20
    konkur4
    Z tymi kopkami węgla to sprytny chwyt, muszę przyznać. To + poligony za klejki, i z zapasu, jaki można było uzbierać dzięki kopalniom klejek, już nic nie zostanie. Z zawartości eventowej podobają mi się te rezydki pływające. Fajnie, jakby były zdatne do handlu, i dostępne tylko w tym evencie, a nie jak zwykłe domy - rozdawane w każdym evencie. Nie podoba mi się znowu ta niespójność informacji. Geolog miał dawać +50%, a na testowym w opisie ma +25%, a znajduje te +50%, nawet w zaokrągleniu. A ten cały jarmark... no cóż... tak samo użyteczny, jak te premie obszarowe.

Zamknięty wątek
Strona 2 z 12 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.