Zamknięty wątek
Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12
Pokaż wyniki od 111 do 118 z 118

Wątek: Pierwsze informacje: Wydarzenie Bożonarodzeniowe 2018 - Dyskusja

  1. #111
    Osadnik
    Dołączył
    23.12.2013
    Posty
    117
    Serwer
    Złota Góra
    To co pisze BB weż sobie podziel przez pół. Masz skórkę która kosztuje mniej i też piszę że na 14 dni. Błąd w tłumaczeniu.

  2. #112
    Osadnik
    Dołączył
    31.03.2016
    Posty
    73
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Mar85 Zobacz posta
    Wbijanie na testowy miałoby sens gdyby nie to że nie są tam ostateczne rozwiązania. Taka informacja powinna być w pamiętniku. Jest odnośnie burzenia i zmiany wyglądu. To dlaczego nie ma opisu jak działa następny rynek??? Też ulepszyłem dwa i zaskoczenie.
    Przecież tuż po zakupie drugiego rynku mogłeś sprawdzić jak działa zanim go ulepszyłeś!

  3. #113
    Osadnik
    Dołączył
    23.12.2013
    Posty
    117
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez gilgalad_pl Zobacz posta
    Przecież tuż po zakupie drugiego rynku mogłeś sprawdzić jak działa zanim go ulepszyłeś!
    Tak spróbowałem jak go ulepszyłem bo nie miałem zamiaru premiować kilku budowli tylko kilkanaście bo tak dostosowałem jego miejsce i budynki pod niego.

    Zakończmy temat. Widać to moja wina.

  4. #114
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    199
    Serwer
    Czarci Gaj
    Z tego koślawego zdania z Pamiętnika Dewelopera - "Dodatkowe Jarmarku bożonarodzeniowe skracają czas odnowienia tej funkcji." - jeszcze nic nie wynika, oprócz tego, że czas odnawiania się skróci. Poza tym to jeszcze sprzed wersji testowej.

    Interesuje mnie sens skracania czasu odnawiania. Premie rzucone na budynki wokół trwają nie krócej i nie dłużej, ale równo 12h. Jeśli przy dwóch jarmarkach odnowienie następuje po 10h30, to jaki to ma sens? Premie są jeszcze aktywne. Komuś tu zabrakło wyobraźni. Czy ktoś tu dostrzega jakąś logikę?

    Poza tym, jeśli tak to miało działać, to po postawieniu drugiego jarmarku, powinien on być od razu ulepszony do poziomu pierwszego jarmarku (czyli po prostu być jego kopią), lub mieć zablokowaną funkcję upgradu. Analogicznie do boisk, laboratoriów czy stoisk z przekąskami (chociaż tu nie ma ulepszania).

    W opisie u kupca nie ma nic na temat ograniczonej funkcji jarmarku tzn. że skróci on jedynie czas odnawiania, a tu właśnie powinna zostać zamieszczona ta bardzo istotna informacja. Trudno się zatem dziwić, że wiele osób potraktowało go jako drugi, odrębny budynek (obok tego, który wpadał z ukończenia łańcucha zadań).
    Dobrze by było, żeby ktoś z BB ustosunkował się do tej kwestii i wytłumaczył dlaczego doszło do nieporozumienia. Drugi jarmark - na ile mnie pamięć nie myli - to koszt ok. 11k prezentów. A sprawdzenie funkcji bez ulepszenia go było raczej niemożliwe.

  5. #115
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.11.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Spoko, też się naciąłem i myślę że więcej jest takich. A wystarczyło napisać : UWAGA UWAGA!!!! Zakupienie za 1995 prezentów (i ewentualne ulepszenie) drugiego jarmarku świątecznego powoduje TYLKO skrócenie czasu odnowienia. BRAK możliwości uruchomienia dwóch jarmarków naraz.
    Dla mnie to bzdura. Gdyby to była premia strefowa to ok, nie dublują się, ale to premia obszarowa, poza tym nie podwaja buffa

  6. #116
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Margherita Zobacz posta
    Interesuje mnie sens skracania czasu odnawiania. Premie rzucone na budynki wokół trwają nie krócej i nie dłużej, ale równo 12h. Jeśli przy dwóch jarmarkach odnowienie następuje po 10h30, to jaki to ma sens? Premie są jeszcze aktywne. Komuś tu zabrakło wyobraźni. Czy ktoś tu dostrzega jakąś logikę?
    Ja dostrzegam i bardzo sobie chwalę. Uruchamiam np pierwszy o 12:00 (bo wcześniej zapomniałem albo nie mogłem wejść do gry), a na drugi nie muszę czekać do północy, tylko rzucam zatrzymanie premii i odpalam go o 22:30.

  7. #117
    Początkujący Odkrywca Awatar The_BEAST_r10
    Dołączył
    19.12.2012
    Posty
    327
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez Cookas Zobacz posta
    Spoko, też się naciąłem i myślę że więcej jest takich. A wystarczyło napisać : UWAGA UWAGA!!!! Zakupienie za 1995 prezentów (i ewentualne ulepszenie) drugiego jarmarku świątecznego powoduje TYLKO skrócenie czasu odnowienia. BRAK możliwości uruchomienia dwóch jarmarków naraz.
    Dla mnie to bzdura. Gdyby to była premia strefowa to ok, nie dublują się, ale to premia obszarowa, poza tym nie podwaja buffa
    Witam
    Masz rację ze powinno być napisane że można używać tylko w jednym czasie jednego jarmarku, ale biorąc pod uwagę jaką on ma moc to już wielu graczy się zastanawia co nim premiować
    Proszę sam zobacz ten wątek i ile już jest miejsc aby można wykorzystać jarmark.

    Pozdrawiam.

  8. #118
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry!

    Temat powiązany jest z Wydarzeniem Świątecznym 2018, czyli nie jest już aktualny, dlatego zostanie zamknięty i przeniesiony do archiwum.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

Zamknięty wątek
Strona 12 z 12 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.