Zamknięty wątek
Strona 8 z 14 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 138

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Halloween 2018 - Dyskusja

  1. #71
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Ja porobiłem sobie screeny, zaraz wysyłam do supportu

  2. #72
    Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    92
    Serwer
    Słoneczny Gród
    może naprawią resetującą się kolejkę w wędzarni i stoisku z przekąskami ...

  3. #73
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    bb lepiej nic nie robcie ... kazdemu to wyjdzie na dobre

  4. #74
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Teraz tak się zastanawiam, kto z kogo próbuje zrobić idiotę, jeżeli teraz informują o szybkiej poprawce. To by znaczyło, że wgranie bonusu x2 bylo przeoczeniem. A support mi wciska kit, że nie było to w planach. Po prostu mistrzostwo

  5. #75
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.08.2015
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    Czy był kiedyś jakiś event bez poprawki? Ja nie pamiętam

  6. #76
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Lord_Crain Zobacz posta
    Teraz tak się zastanawiam, kto z kogo próbuje zrobić idiotę, jeżeli teraz informują o szybkiej poprawce. To by znaczyło, że wgranie bonusu x2 bylo przeoczeniem. A support mi wciska kit, że nie było to w planach. Po prostu mistrzostwo
    obie wersje sa poprawne .. przeciez nigdy sie do bledu nie przyznaja ....

  7. #77
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To już tradycja. Ewent = poprawka

  8. #78
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.02.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    Wielce prawdopodobne, że kolejny nabór MOD'ów jest prawdziwym problemem, jedna czy dwie osoby raczej nie ogarną tutaj wszystkiego, moja sugestia to przyznać się do braku rąk do pracy, poprosić graczy, a myślę sami się zdziwicie jak jesteśmy w stanie pomóc i jak chętnie to zrobimy, koniec końców to Nasza wspólna (chyba) gra, z tym że żadna strona nie szanuje póki co drugiej... Moje pytanie, nie jest atakiem, jest proste, jak możemy pomóc, w czym dokładnie i kiedy... Wszystko od dłuższego czasu idzie w nie tą co powinno stronę i kolejne budynki czy kolejni generałowie sprawy nie załatwią...

  9. #79
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2013
    Posty
    186
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Lord_Crain Zobacz posta
    Teraz tak się zastanawiam, kto z kogo próbuje zrobić idiotę, jeżeli teraz informują o szybkiej poprawce. To by znaczyło, że wgranie bonusu x2 bylo przeoczeniem. A support mi wciska kit, że nie było to w planach. Po prostu mistrzostwo
    Albo z dziwnych powodów pomylili się i zapowiedzieli 2x PD, a potem (po kilku dniach) się zreflektowali i to cofnęli, chociaż naprawdę trudno mi w coś takiego uwierzyć.

    Moim zdaniem zaplanowali normalnie podwójne PD, ale w ostatniej chwili stwierdzili (z jakichś powodów), że jednak się z tego pomysłu wycofają. Niestety, tak się nie robi. Trzeba było myśleć wcześniej. Teraz myślę, że to właśnie pod naciskiem graczy, którzy się zbuntowali i pisali skargi postanowili jednak dać te podwójne doświadczenie.

    To wszystko wyszło bardzo słabo, począwszy od planowania eventu, przez organizację, na zamieszaniu kończąc. Chciałbym wierzyć, że kiedyś deweloperzy zaczną MYŚLEĆ i profesjonalnie podejdą do sprawy przygotowywania następnych eventów, aby nie było tak, że "jakoś to będzie".

    Rekompensaty za wczorajsze/dzisiejsze przygody prawdopodobnie nie będzie, wątpię aby im się w to chciało bawić, chociaż moim zdaniem powinni to zrobić. Nawalili, to trzeba ponieść konsekwencję czynów. Prawdopodobnie zamiast tego dostaniemy PW z przeprosinami i jakimiś dwoma premkami i kilkoma dyniami na pocieszenie.

    Mimo wszystko dobrze, że postanowili przywrócić podwójne doświadczenie, bo gdyby tego nie zrobili to naprawdę byłby to nie tylko strzał w kolano, ale w głowę.

  10. #80
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    To jest tylko skonstruowanie wiadomości z odpowiednia ilością xp do zaakceptowania, tak jak masz na testowym serwerze. Jak kilka lat temu to jeszcze była beta, to za najmniejsze poślizgi nagradzali całkiem fajnie i była miła rozmowa z supportem. Teraz odpowiadają, tak jakby wiadomość byla konstruowana automatycznie przez bota.

Zamknięty wątek
Strona 8 z 14 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.