Zamknięty wątek
Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 138

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Halloween 2018 - Dyskusja

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.08.2018
    Posty
    4
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ja moge jedynie poczytac odyniach ,reszta jest nieaktywna i odsyla mnie do administratora. Zenada. jeszcze nie ma eventu a juz kicha. nie bede sie znizac i prosic o to zeby mi to aktywowali !!!!

  2. #22
    Osadnik Awatar Marzenka87
    Dołączył
    16.03.2017
    Posty
    180
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez PaoDram Zobacz posta
    Cyt. "Po zapoznaniu się z Waszymi opiniami na temat sezonowych przygód, wprowadzimy w tym roku kilka zmian: poniższe przygody sezonowe po ukończeniu zagwarantują dwukrotną ilość zasobów, uzupełnień i teraz podwójną ilość punktów doświadczenia.."

    Jakie opinie na temat przygód sezonowych ? wybraliście najtragiczniejsze jakie są oprócz Skarbu Wiedzy i Mądrości, reszta to katastrofa. . .
    Opinie byly takie aby wprowadzic alibaby i bajkowe do przygod sezonowych i tak tez sie stalo, chociaz nie widze na tej liscie synow malego krawca, ktorzy byli na testowym, ale to moze niedopatrzenie W kazdym razie super ze sa teraz tez przygody dla duzych lvl z podwojnym dropem

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    21.10.2017
    Posty
    43
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Witam,
    odniosłam takie wrażenie, że jak w poprzednim evencie faworyzowane niższe lvl graczy - tak to teraz BB nadrobiło. Nie jestem gołosłowna :

    - Krwawa Maryna od 36 lvl.,
    • Okradać Bogatych od 26 lvl.,
    • Wiktor Podstępny od 36 lvl.,
    • Dzieci Sawanny od 36 lvl.,
    • Atak Na Łupieżców współpraca, 36 lvl,
    • Zakazane Eksperymenty od 42 lvl.
    • Mroczne Bractwo od 42 lvl.
    • Wir współpraca, 46 lvl,
    • Ali Baba i Skarb Wiedzy od 51 lvl.
    • Ali Baba i Skarb Mądrości od 51 lvl.

    Mam 41 lvl, gram sama - każdy widzi jaki mi wybór pozostał No i nie tylko mnie...

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    80
    Serwer
    Nowy Świat
    DO tego lvl 41 jak piszesz to Okradac Bogatych fajna przygoda, wiec nie ma co marudzić Wiktora tez można robic

  5. #25
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez konkur4 Zobacz posta
    A niby czemu? Pokaż mi choćby jedną osobę, która zainwestuje tam w ulepszony frasunek 3/3 Już sama inwestycja w ulepszony garnizon to dyskwalifikuje, a bardziej ciekawe rzeczy są za tomy do wyszkolenia. Mnie osobiście starcza zaledwie na ulepszony frasunek 1/3, a co za tym idzie gienek pozwoli mi atakować puszkarzami z siłą 250 obrażeń, a oblężnikami 410. Będzie dobry na bossów - zmniejszy straty i rundy walki. Jedyną lipą jest cena i fakt, że początkowo był on nagrodą z zadań, a teraz pewnie już nie jest.
    Z tego lipa że do drwala się nie przyda i jak widzę to te durne wyprawy, mnie one nie podchodzą a jak ma tylko dawać dodatek do puszek lub oblężników to powiedz ile ich używasz? bo przeważnie ataki idą z KA lub AZ lub sami KZ

  6. #26
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez ArturGrab Zobacz posta
    Z tego lipa że do drwala się nie przyda i jak widzę to te durne wyprawy, mnie one nie podchodzą a jak ma tylko dawać dodatek do puszek lub oblężników to powiedz ile ich używasz? bo przeważnie ataki idą z KA lub AZ lub sami KZ
    Troche logiki.

    Ataki z reguly tam gdzie sie da ida z uzyciem KA, bo im mniej przeciwnikow ma szanse nas zaatakowac tym lepiej. Rzecz w tym, ze jest sporo obozow gdzie i tak przeciwnik zdazy nas zaatakowac (bo ma jednostki albo szybkie albo wystarczajaco duzo zwyklych zeby przezyc pierwsze uderzenie), wiec straty w KZ mamy gwarantowane. W takich sytuacjach mozna rownie dobrze uzyc obleznikow, biorac pod uwage, ze z bonusem z tego generala sa 4x silniejsi od KA, wiec w wielu przypadkach niemal gwarantuja, ze walka nie bedzie trwala dluzej niz do konca pierwszej rundy.

    Ten general wbrew pozorom moze byc bardzo silny, jedyny problem to to, ze ze wzgledu na roznorodnosc skladow obozow trzeba najpierw poszukac gdzie.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  7. #27
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Troche logiki.

    Ataki z reguly tam gdzie sie da ida z uzyciem KA, bo im mniej przeciwnikow ma szanse nas zaatakowac tym lepiej. Rzecz w tym, ze jest sporo obozow gdzie i tak przeciwnik zdazy nas zaatakowac (bo ma jednostki albo szybkie albo wystarczajaco duzo zwyklych zeby przezyc pierwsze uderzenie), wiec straty w KZ mamy gwarantowane. W takich sytuacjach mozna rownie dobrze uzyc obleznikow, biorac pod uwage, ze z bonusem z tego generala sa 4x silniejsi od KA, wiec w wielu przypadkach niemal gwarantuja, ze walka nie bedzie trwala dluzej niz do konca pierwszej rundy.

    Ten general wbrew pozorom moze byc bardzo silny, jedyny problem to to, ze ze wzgledu na roznorodnosc skladow obozow trzeba najpierw poszukac gdzie.
    Bezużyteczny ten piroman na pewno nie jest.
    Może być bardzo silny w tym sensie, że mimo ograniczonej pojemności może zastąpić w paru sytuacjach Majora albo Weterana.
    W dwóch przygodach, którymi nabijam doświadczenie, czyli Drwal i Skarb Mądrości zastosowania nie ma żadnego ale już w Klanach, z tego co pobieżnie sprawdziłem na paru obozach może z powodzeniem pójść zamiast Majora, dzięki czemu można będzie przyspieszyć robienie przygód. Nie mówiąc już o graczach, którzy walczą Szłomami albo zwykłymi tawarnianymi - ci na pewno docenią jego zalety.

  8. #28
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    181
    Serwer
    Czarci Gaj
    "Po zapoznaniu się z Waszymi opiniami na temat sezonowych przygód, wprowadzimy w tym roku kilka zmian: poniższe przygody sezonowe po ukończeniu zagwarantują dwukrotną ilość zasobów, uzupełnień i teraz podwójną ilość punktów doświadczenia.."

    Oczywiście doswiadczenia x2 nie ma ze skarbu mądrości chyba że tylko u mnie jest lipa Tyle przygotowań, wosjka narobionego zakupionych gradów strzał i taka niemiła niespodzianka...brzydko się bawicie...
    Ostatnio edytowane przez Igorb1985 ; 22.10.2018 o 11:26

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.04.2013
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    "Po zapoznaniu się z Waszymi opiniami na temat sezonowych przygód, wprowadzimy w tym roku kilka zmian: poniższe przygody sezonowe po ukończeniu zagwarantują dwukrotną ilość zasobów, uzupełnień i teraz podwójną ilość punktów doświadczenia.."

    Ukończyłem Ali Baba i Skarb Mądrości ale brak bonusu...

  10. #30
    konkur4
    Cytat Zamieszczone przez Igorb1985 Zobacz posta
    "Po zapoznaniu się z Waszymi opiniami na temat sezonowych przygód, wprowadzimy w tym roku kilka zmian: poniższe przygody sezonowe po ukończeniu zagwarantują dwukrotną ilość zasobów, uzupełnień i teraz podwójną ilość punktów doświadczenia.."

    Oczywiście doswiadczenia x2 nie ma ze skarbu mądrości chyba że tylko u mnie jest lipa Tyle przygotowań, wosjka narobionego zakupionych gradów strzał i taka niemiła niespodzianka...brzydko się bawicie...
    U nas się też na to skarżą, i w dodatku MB, które miało być przygodą sezonową, nią nie jest.

Zamknięty wątek
Strona 3 z 14 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 13 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.