Zobacz wyniki ankiety: Czy chciał byś aby oferty ze skrzynki odbiorczej klikały się grupowo.

Głosujących
13. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    9 69.23%
  • Nie

    2 15.38%
  • Obojętne

    2 15.38%
Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Skrzynka odbiorcza

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    208
    Serwer
    Złota Góra

    Skrzynka odbiorcza

    To tak fajna opcja ale niestety nie dopracowana a co mi chodzi o interfejs w skrzynce odbiorczej. Mianowicie chciał bym aby była możliwość potwierdzenia kilku ofek na raz. Wiadomo każdego wkurza klikanie 1 ofki czy to z handlu czy to ze skarbami czy to z raportem walki.
    Chciałem by była możliwość potwierdzenia wszystkich ofek handlujacych jak i tych z odkrywców. Na zdjęciu niżej widzicie o co mi chodzi zaznaczmy np zakładkę ze skrzynią i dajemy klikając na nią z prawej strony potwierdź, tak samo by było z ofkami handlu czy też np odrzucamy. Na pewno ułatwiło by to granie w ewencie gdzie handel aż piszczy od ofert. Być może w najbliższej konserwie spełni się moje oczekiwanie kto wie zapraszam do głosowania bo w końcu WYBORY

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.02.2013
    Posty
    24
    Serwer
    Kolonia
    Dobry pomysł

  3. #3
    konkur4
    A ja bym jeszcze dodał taką animację, jaka jest podczas losowań w excelsiorze. Teraz to tak szczerze... wybierasz wszystko, klikasz i cyk, i nic nie wiesz. Nie wiesz, co przynieśli odkrywcy, bo nikt nie ma fotogenicznej pamięci, żeby wszystkie przygody spamiętać, i ich ilości przed i po przyjęciu wszystkiego. Nie wiesz, czy BB nie okradają graczy z zasobów wrzucanych takim sposobem do gwiazdy/magazynu. A gdyby coś nie działało tak, jak należy? Weryfikacja tego wiązałaby się i tak ze sprawdzaniem każdej z ofert. A gdyby istniała taka animacja, że przed dodaniem tego wszystkiego byłoby widać rodzaj zasobu i ilości, jakie zostaną dodane, w jednorazowej postaci, lub jakimiś seriami np. po 5 typów naraz, człowiek byłby spokojniejszy i nie musiał sprawdzać każdej oferty z osobna.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.01.2017
    Posty
    24
    Serwer
    Kolonia
    Tyle czasu było na testowym, była okazja się wówczas wypowiedzieć

  5. #5
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez konkur4 Zobacz posta
    A ja bym jeszcze dodał taką animację, jaka jest podczas losowań w excelsiorze.
    Ostrożnie, bo jak przeczytają, to zrobią tańczącego gołębia na wzór tego tańczącego robopiecyka.

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja bym dodał jeszcze jakąś reklamę, taką powiedzmy 5cio minutową po każdym potwierdzeniu kilku ofert na raz, a i BB by sobie zarobiło

  7. #7
    konkur4
    Cytat Zamieszczone przez Iphoris Zobacz posta
    Ostrożnie, bo jak przeczytają, to zrobią tańczącego gołębia na wzór tego tańczącego robopiecyka.
    Nie chodziło mi o niego, tylko o wylosowane przedmioty, że wiszą jakąś tam chwilę na ekranie, a gracz widzi co to jest i ile tego jest. Bo równie dobrze mogłoby tego nie być, i wylosowane rzeczy na zasadzie "domyśl się" - tak obecnie jest z tą skrzynką.

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.