Zobacz wyniki ankiety: Nowa premia ?

Głosujących
18. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    6 33.33%
  • Nie

    10 55.56%
  • Wszystko mi jedno

    2 11.11%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: Premia Strefowa: Lojalni Wieśniacy

  1. #11
    Osadnik Awatar Unangwata
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    110
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Jurek12345 Zobacz posta
    Unangwata - czy można krytykować Twoje posty i mieć własne zdanie? Zdaje się że nie można.
    Ty nie krytykuj moich postów tylko temat o grze. Nikt cie nie prosi o wydawanie opinii na mój temat.

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.02.2013
    Posty
    24
    Serwer
    Kolonia
    Jak dla mnie to mało interesujące. Broni nie brakuje, populacji tak. Nie jest to pierwsza potrzeba usprawnień do tej gry.

  3. #13
    Osadnik Awatar Unangwata
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    110
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Raf-Dan Zobacz posta
    Jak dla mnie to mało interesujące. Broni nie brakuje, populacji tak. Nie jest to pierwsza potrzeba usprawnień do tej gry.
    Może tobie. Dla graczy na niższym poziomie jest odwrotnie, a takich brakuje. Poza tym to jest forum sugestii , a nie pierwszej potrzeby. Pomysły które mają wzbogacić rozrywkę, a nie ci ją ułatwić.

  4. #14
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Unangwata Zobacz posta
    To jest wasz problem. Myślenie co by się "mnie" przydało zamiast co by polepszyło gre, dlatego nic nie przechodzi w tym forum.
    Na pewno w niczym by mi nie zaszkodziło, gdybym mógł odzyskać część broni i naprawdę nie pojmuję jak mogłaby komuś taka premia przeszkadzać albo nie przydać się w jakichś wyjątkowych okolicznościach, zwłaszcza, że można by było jej użyć albo nie. Już nie chodzi o to, czy to by polepszyło grę, bo różnie można to oceniać, ale warto czasem wystawić nos poza własne ogrodzenie i pomyśleć o ludziach, którzy nie mają milionów mieczy czy czego tam.
    Ostatnio edytowane przez Larxand ; 17.10.2018 o 14:56

  5. #15
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    bron na wadze lub w handlu bezposrednim kupisz, populacji nie, wiec jestem na NIE
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  6. #16
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Unangwata Zobacz posta
    To jest wasz problem. Myślenie co by się "mnie" przydało zamiast co by polepszyło gre, dlatego nic nie przechodzi w tym forum.
    Ciekawy z Ciebie przypadek. Tym razem mamy ładny przykład projekcji.
    Chyba każdy z Twoich pomysłów jest skrojony pod Twoje aktualne potrzeby, bez głębszego zastanowienia się jak to wpłynie na rozgrywkę i czy jeśli go wprowadzą będziesz miał jeszcze z niego jakiś pożytek.

  7. #17
    Osadnik Awatar Unangwata
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    110
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    Ciekawy z Ciebie przypadek. Tym razem mamy ładny przykład projekcji.
    Chyba każdy z Twoich pomysłów jest skrojony pod Twoje aktualne potrzeby, bez głębszego zastanowienia się jak to wpłynie na rozgrywkę i czy jeśli go wprowadzą będziesz miał jeszcze z niego jakiś pożytek.
    Haha ale sie zapętliłeś. Trzeba uważać co ci się mówi.

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    Podobny, luźny pomysł swego czasu wrzuciłem z gienkami TUTAJ, też miał być odzysk broni, poległ jak i większość super-pomysłów. Ostatecznie, nie warto chyba czegokolwiek proponować, bo mam wrażenie, że niemiecka społeczność i tak ma większe przebicie. Widać to przykładowo w nagradzanych pracach społeczności, wierszach jakiś, grafikach, globalnych konkursach w stulu 'zadaj nam pytanie', gdzie znaczna większość pochodzi z Niemiec...

  9. #19
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Unangwata Zobacz posta
    To jest wasz problem. Myślenie co by się "mnie" przydało zamiast co by polepszyło gre, dlatego nic nie przechodzi w tym forum.
    To zrobiłeś właśnie. Zamiast pomyśleć, co ogólnie przyniosłoby poprawę jakości gry, to proponujesz wprowadzenie premii, bo masz za mało broni dzisiaj

    I gdzie niby ta premia tak technicznie miałaby być użyta?
    Ostatnio edytowane przez Iphoris ; 20.10.2018 o 09:20

  10. #20
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!


    Dziękuję autorowi za ciekawą propozycję, jednak z racji tego, że więcej głosów jest na "nie" - temat zamykam i przenoszę do archiwum!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 06.11.2018 o 15:10

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.