Zobacz wyniki ankiety: Nowa premia ?

Głosujących
18. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    6 33.33%
  • Nie

    10 55.56%
  • Wszystko mi jedno

    2 11.11%
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Premia Strefowa: Lojalni Wieśniacy

  1. #1
    Osadnik Awatar Unangwata
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    110
    Serwer
    Czarci Gaj

    Premia Strefowa: Lojalni Wieśniacy

    Premia produkowana na wyspie i używana w przygodzie.
    Koszt -osadnicy i żywność.

    Działanie: Po bitwie lojalni wieśniacy zbierają broń twoich poległych żołnierzy (twoja armia jest zbyt zmęcznona by to zrobić). Jeśli nie jest uszkodzona oddają ją tobie.
    Zwrot 30% broni potrzebnej do wyprodukowania poległego wojska.
    Ostatnio edytowane przez Unangwata ; 15.10.2018 o 19:58

  2. #2
    Osadnik Awatar Unangwata
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    110
    Serwer
    Czarci Gaj
    Opcja dla tych co mają dużo populacji, a mało broni.

  3. #3
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    łatwiej mieć duzo broni niz duza populacje

    dla mnie obojętne, ale patrząc realnie to marna szansa na cos takiego


    a i jeszcze jedna sprawa, o ile przy zwykłych jednostkach ma to sens bo idzie np. 10 mieczy i by sie zwróciły 3, tak w elitarnych do treningu idzie 1, i przy zaokrągleniu jakie w grze mamy to zawsze by sie zawsze zwracał 1, tak wiec po co by bylo produkować w ogóle, perpetum mobile normalnie
    Ostatnio edytowane przez set2g ; 16.10.2018 o 07:56

  4. #4
    Odkrywca Awatar Shadow_mk
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    543
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    a i jeszcze jedna sprawa, o ile przy zwykłych jednostkach ma to sens bo idzie np. 10 mieczy i by sie zwróciły 3, tak w elitarnych do treningu idzie 1, i przy zaokrągleniu jakie w grze mamy to zawsze by sie zawsze zwracał 1, tak wiec po co by bylo produkować w ogóle, perpetum mobile normalnie
    jak by ginął jeden to tak ale jak ginie ze 100 to 30 % od 100 to tylko 30

    co nie zmienia faktu ze dużo broni łatwo mieć i taka premia mi by się nie przydała osobiście ....
    Będzie się działo!
    I znowu konserwy będzie mało.
    Będzie głośno, będzie radośnie
    Znów poczekamy razem całą noc.

    Ekipa nie oszczędza sił
    Już trochę im brakuje tchu.
    Polejcie wina również im
    Znów konserwa konserwy będzie rytm!
    ...

  5. #5
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Gdyby to było liczone od wszystkich jednostek to tak, ale jakby liczyć od każdej osobne to by były kwiatki napisane wyżej.

    Ale autor nie zaznaczył jak to miało by być kalkulowane więc można puszczać wodze fantazji.

  6. #6
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.04.2012
    Posty
    371
    Serwer
    Kolonia
    Kiedyś dawno, dawno temu była broń w łupach.
    Dedykacja dla moderatorów

    Wolność i władza mają tylko jedną wspólną cechę: nadużywanie.
    Karol Bunsch

  7. #7
    Osadnik Awatar Unangwata
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    110
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Shadow_mk Zobacz posta
    i taka premia mi by się nie przydała osobiście ....
    To jest wasz problem. Myślenie co by się "mnie" przydało zamiast co by polepszyło gre, dlatego nic nie przechodzi w tym forum.

  8. #8
    konkur4
    Cytat Zamieszczone przez Unangwata Zobacz posta
    To jest wasz problem. Myślenie co by się "mnie" przydało zamiast co by polepszyło gre, dlatego nic nie przechodzi w tym forum.
    Osobiście mam na ten temat nieco inne zdania, dlaczego nic twojego nie przechodzi
    Teraz twierdzisz, że zakładasz tematy z samej troski o polepszenie gry, a ja myślę, że w dalszym ciągu kierujesz się swoją własną sytuacją materialną w grze.
    Jak ci brakuje broni to trzeba zwiększyć produkcję.
    Do czas rebalansu dropów, broń leciała w każdej przygodzie, przez co budynki produkcyjne (do broni średniozaawansowanych i mistrzowskich) były bezużyteczne. BB po coś ją wycofało, a twoja koncepcja poniekąd zakłada powrót tej opcji, tylko w innej formie.

  9. #9
    Osadnik Awatar Unangwata
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    110
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez konkur4 Zobacz posta
    Osobiście mam na ten temat nieco inne zdania, dlaczego nic twojego nie przechodzi
    Teraz twierdzisz, że zakładasz tematy z samej troski o polepszenie gry, a ja myślę, że w dalszym ciągu kierujesz się swoją własną sytuacją materialną w grze.
    Jak ci brakuje broni to trzeba zwiększyć produkcję.
    Do czas rebalansu dropów, broń leciała w każdej przygodzie, przez co budynki produkcyjne (do broni średniozaawansowanych i mistrzowskich) były bezużyteczne. BB po coś ją wycofało, a twoja koncepcja poniekąd zakłada powrót tej opcji, tylko w innej formie.
    Ja nie mówie o moich postach, lesiu. I nie wiem jak daleko zajdziesz z tymi komentarzami bo każdy następny coraz głupszy. Weź się trolu ogarnij i znajdź se jakieś lepsze zajęcie zamiast przeszkadzać innym.

  10. #10
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Unangwata - czy można krytykować Twoje posty i mieć własne zdanie? Zdaje się że nie można.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.