Zobacz wyniki ankiety: Czy popierasz propozycje zmian?

Głosujących
167. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, 250 populacji wystarczy

    86 51.50%
  • Tak, lecz chcę o wiele więcej populacji

    59 35.33%
  • Nie

    22 13.17%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32

Wątek: Drobna modyfikacja tawerny

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2013
    Posty
    186
    Serwer
    Kolonia

    Drobna modyfikacja tawerny

    Obecnie po wykupieniu wszystkich specjalistów z tawerny staje się ona bezużyteczna i z reguły gracze są usuwają zyskując w tym celu jeden dodatkowy patent.

    Moja propozycja ma na celu wprowadzenie dodatkowych korzyści z posiadania tawerny na mapie - wszak tawerna to miejsce spotkań osadników!

    Pomysł jest prosty - sprawienie, że tawerna będzie dostarczać graczowi populacji, coś na wzór zamku ekspedycyjnego który jakiś czas temu po aktualizacji zaczął dawać graczom populację.

    Nie wiem natomiast jaka powinna być liczba populacji - na pewno większa od najlepszego budynku, który daje populację - aby nie było sytuacji, w której ktoś nadal wyrzuca tawernę a w jej miejsce stawia jakiś inny budynek. Myślę, że minimum populacji jaki powinna dawać tawerna to 250 osadników. Jeśli macie inne propozycje to zamieszczajcie w postach, jednak myślę, że nie ma co szarżować

    Co wy na to? Zapraszam do dyskusji!

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.02.2013
    Posty
    24
    Serwer
    Kolonia
    Dobry pomysł, jednak na większą populację trzeba byłoby wprowadzić możliwość jej rozbudowy

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2013
    Posty
    186
    Serwer
    Kolonia
    To dobry pomysł, gdyż obecnie tawerna wygląda mizernie

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.01.2017
    Posty
    24
    Serwer
    Kolonia
    Całkiem spoko tym bardziej teraz, gdy widać coraz większy nacisk BB na zwiększanie populacji.

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ode mnie nie, a to dlatego, że Tawerna była już parę razy wspominana w kontekście werbowania generałów/bohaterów i tamte pomysły zdecydowanie bardziej mi do niej pasują (ludzie nie mieszkają w tawernach).
    Ostatnio edytowane przez Larxand ; 15.10.2018 o 10:16

  6. #6
    konkur4
    To ja bym jeszcze populacje wepchał tak:
    - do magazynu prowiantu, bo go nie używam,
    - do kantoru handlowego, bo nie handluję,
    - do akademii wojskowej, bo nie robię ekspedycji,
    - do zbrojowni, bo jak nie robię ekspedycji, to broni do niej też nie,
    - do siedziby gildii, bo należąc do gildii nic mi nie daje,
    - do mennicy i piecu od złota, bo wytop monet jest bez sensu,
    - do budynków mistrzowskich, bo odpala się je od święta,
    - do domu władyki, epickiego składu drewna i epickiego gospodarstwa, bo są za duże,
    - do ozdób wszelkiego rodzaju, bo zajmują niepotrzebnie miejsce,
    - do garnizonów nieużywanych generałów, bo jeśli się ich nie używa to niech sobie tam mieszkają.

  7. #7
    Osadnik Awatar pablos73
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jestem na tak

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    60
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A na co komu znów populacja ? Można nie mieć 100 tys populacji i normalnie grac.Tawerna powinna słuzyc do innych celów. Np mozna by w niej umiescic mikstury i wojownikow gdzie mozna by rekrutowac czasowo celem np wzmocnienia wojska na przygode.

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2013
    Posty
    186
    Serwer
    Kolonia
    Nowy pomysł - możliwość produkowania pakietów medycznych oraz ekspedycji w tawernie (zamiast w magazynie prowiantu)
    Zapraszam do głosowania na moje pomysły dotyczące nowych budynków oraz usprawnień istniejących!
    Jeśli pomysł uzyska minimum 40 głosów "za" - zostanie przekazany do developerów.

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Czarci Gaj
    Może by tak wykorzystać zasoby budynku, tawerna daje tam specjalistów, stawiamy tawernę, mamy w niej zasób generałów, geologów, odkrywców, marszałków,,, i zero miejsc dla osadników,,, w zamian za każdego odebranego z tawerny specjalistę - plus ileś tam miejsca na osadników, liczba 250 po wybraniu wszystkich wydaje się być rozsądna,,,

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 4 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.