Zobacz wyniki ankiety: Czy popierasz pomysł wprowadzenia Ulepszonej Stajni?

Głosujących
99. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    75 75.76%
  • Nie

    24 24.24%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Ulepszona Stajnia

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2013
    Posty
    186
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez duksik Zobacz posta
    gosiaj ma racje, epicka gospoda daje większe możliwości, trzeba tylko chcieć ją zrobić. Pomysł nietrafiony
    jakie większe możliwości? epickie gospodarstwo = trzy zwykłe stajnie, które wolno produkują konie. poza tym można mieć tylko jedno gospodarstwo epickie...
    Zapraszam do głosowania na moje pomysły dotyczące nowych budynków oraz usprawnień istniejących!
    Jeśli pomysł uzyska minimum 40 głosów "za" - zostanie przekazany do developerów.

  2. #12
    konkur4
    Nie ma i raczej nie będzie ulepszonych budynków do produkcji broni. Trzeba się z tym pogodzić.

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2013
    Posty
    186
    Serwer
    Kolonia
    bardzo mi miło że pomysł cieszy się takim ogromnym poparciem! zapraszam również do głosowania i komentowania moich pozostałych pomysłów, linki w sygnaturze

    Czy pomysł został przekazany Deweloperom?
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 09.01.2021 o 05:25 Powód: połączenie postów
    Zapraszam do głosowania na moje pomysły dotyczące nowych budynków oraz usprawnień istniejących!
    Jeśli pomysł uzyska minimum 40 głosów "za" - zostanie przekazany do developerów.

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.02.2015
    Posty
    17
    Serwer
    Nowy Świat
    niepotrzebne

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.