Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Opactwo zakupione na własnym targu gildii, nie da się sprzedać innemu graczowi.

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.08.2018
    Posty
    6
    Serwer
    Kolonia

    Opactwo zakupione na własnym targu gildii, nie da się sprzedać innemu graczowi.

    1. Ktoś z poza mojej gildii poprosił mnie abym kupił dla niego, na targu gildii, budowle – opactwo.
    2. Przesłał do mnie wystarczającą, [bardzo dużą] ilość monet.
    3. Kupiłem opactwo za jego monety.
    4. Pojawiło się ono w mojej gwiazdce.
    5. Chciałem wysłać Jemu to opactwo w handlu bezpośrednim. Wyskakiwał komunikat: „Transakcja nie możliwa do zrealizowania”, albo że „Transakcja udana” – ale opactwo dalej pozostawało w mojej gwiazdce, albo przechodziło samo z powrotem do targu gildii. Natomiast nie otrzymywał go Ten któremu go sprzedawałem.
    6. Zatem i on mi wysyłał oferty typu rybka za opactwo. Wyskakiwał ten sam komunikat.
    7. Próbowałem też przesyłać jako prezent bezpośrednio z poziomu targu gildii… wtedy wszystkie przedmioty pokazywały się, oprócz opactwa.
    8. Do tej pory mimo, że mam niewiele monet, mam podświetlone opactwo i mogę je kupić… a jak kupuję, za każdym razem jak tylko chcę wysłać je Temu graczowi… to jest jakiś błąd, albo niby jego nie ma… gracz nie dostaje opactwa, znika ono z mojego pola gwiazdy i jest dalej do kupienia w targu gildii… Jest podświetlone, możliwe do kupienia, mimo,że posiadam tylko 16 monet [kilka tysięcy monet zostało pobrane za pierwszym razem]
    9. Jestem oskarżany o oszustwo, że wziąłem monety, a opactwa nie kupiłem albo nie wysyłam… a ja po prostu nie wiem dlaczego, tego zrobić nie mogę. Proszę o pomoc.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 08.10.2018 o 14:44

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.08.2018
    Posty
    6
    Serwer
    Kolonia
    Victoria, dlaczego ten post został edytowany. Dlaczego usunięto ostatnie zdanie?? Zeus boi się prawdy?

  3. #3
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dlatego, że tak stanowi regulamin.

    A co do problemu - jeśli znajomego masz w kontaktach mniej niż 24 godziny, to handel bezpośredni jest niemożliwy, skorzystajcie z wagi, niech znajomy wystawi rybkę za opactwo a Ty je zdejmij. Jeżeli to nie pomoże to zostanie kontakt z Supportem.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 09.10.2018 o 00:38 Powód: korekta

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.08.2018
    Posty
    6
    Serwer
    Kolonia
    Co do znajomego, któremu chcę sprzedać opactwo, jest w moich znajomych od dawna

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez FOREST_1 Zobacz posta
    Co do znajomego, któremu chcę sprzedać opactwo, jest w moich znajomych od dawna
    Znajomy to pewnie GUMP_1 ? :P Swoją drogą, patrząc na to ile już grasz (coś ponad miesiąc), to faktycznie masz go w znajomych od dawna
    Może jest jakieś ograniczenie co do sklepu gildii, może masz za niski lvl żeby kupić opactwo, coś jest niedograne i się gra pierniczy :P

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.08.2018
    Posty
    6
    Serwer
    Kolonia
    Znajomym mógł być on nawet 2 dni... i to wystarczy, że mogę z nim prowadzić handel bezpośredni. Tego nawet nie wiesz Andromedo? A w przeciwieństwie do mnie tak długo grasz... A co do "GUMP_1" znów zaliczyłaś wpadkę, mój nik to FOREST [z ang. las] a nie FORREST GUMP, znana postać z filmu. życzę dużo nauki.

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    MODzie_Victoria proszę nie radzić komuś, żeby wystawiać budynek za rybkę, bo każdy może ten budynek zdjąć z handlu i nie oddać.
    To druga strona powinna wystawić rybkę za budynek i tylko osoba zainteresowana zdejmie rybkę i odda budynek.

    Niby drobny szczegół, ale pomijamy ryzyko utraty budynku
    Ostatnio edytowane przez krotos666 ; 08.10.2018 o 23:10

  8. #8
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez krotos666 Zobacz posta
    MODzie_Victoria proszę nie radzić komuś, żeby wystawiać budynek za rybkę, bo każdy może ten budynek zdjąć z handlu i nie oddać.
    To druga strona powinna wystawić rybkę za budynek i tylko osoba zainteresowana zdejmie rybkę i odda budynek.

    Niby drobny szczegół, ale pomijamy ryzyko utraty budynku
    Tak, miało być dokładnie odwrotnie, już poprawiłam. Dziękuję za zwrócenie uwagi.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.08.2018
    Posty
    6
    Serwer
    Kolonia
    Problem został naprawiony. Dziękuję.

  10. #10
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    skoro problem został rozwiązany - wątek zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.