Zamknięty wątek
Strona 1 z 7 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 64

Wątek: Zmiany w grze - 16.10.2018 - Dyskusja

  1. #1
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Zmiany w grze - 16.10.2018 - Dyskusja

    Witam!

    Zapraszam do dzielenia się opiniami na temat nadchodzących zmian, opisanych > tutaj <.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 08.10.2018 o 16:54

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.12.2015
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Trzeba naprawić Generała Medyka bo jak się przenosi albo idzie do ataku to jest niewidzialny.

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Trzeba naprawić premie na koszarach bo nie pokazuje czasu tak jak na innych budynkach.

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Trzeba było kupić wiewiórkę.

  5. #5
    Osadnik Awatar shaqoore
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    115
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czekamy na zapowiedź eventu Halloween i tegoroczne nowości Obstawiam geologa do rudy złota lub kolejny niepotrzebny budynek do premiowania z 24-godzinnym blokowaniem kolejnej premii...

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez shaqoore Zobacz posta
    Czekamy na zapowiedź eventu Halloween i tegoroczne nowości Obstawiam geologa do rudy złota lub kolejny niepotrzebny budynek do premiowania z 24-godzinnym blokowaniem kolejnej premii...
    Pudło i pudło. Będzie nowy gienek i nowe budynki mieszkalne na 145 luda. Poza tym nowy budynek laboratorium do konwersji dóbr, większość już na testowym i settlers wiki, chociaż w balansie jeszcze mogą być zmiany jak często ostatnio:
    http://settlersonlinewiki.eu/eventy/...alloween-2018/

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2013
    Posty
    4
    Serwer
    Kolonia

    Problem z niewidzialnym Medykiem - do poprawy

    Cytat Zamieszczone przez artbppa Zobacz posta
    Trzeba naprawić Generała Medyka bo jak się przenosi albo idzie do ataku to jest niewidzialny.
    U mnie jest dokładnie ten sam problem. 03.10 zgłosiłem to na Support, otrzymałem następnego dnia wskazówki jak zresetować Flash Player i cache przeglądarki i nic nie pomogło. Następnego dnia wysłałem print screeny i czekam za odpowiedzią. Ponadto na zmodyfikowanej przeglądarce do ściągnięcia z TSO jest dokładnie to samo.

  8. #8
    Osadnik Awatar shaqoore
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    115
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    Pudło i pudło. Będzie nowy gienek i nowe budynki mieszkalne na 145 luda. Poza tym nowy budynek laboratorium do konwersji dóbr, większość już na testowym i settlers wiki, chociaż w balansie jeszcze mogą być zmiany jak często ostatnio:
    http://settlersonlinewiki.eu/eventy/...alloween-2018/
    No tak, zapomniałem o tym. Coś mi świtało o tym budynku do konwersji. Gwiezdne się przydadzą A moje pomysły pewnie przy kolejnym evencie wykorzystają

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.02.2017
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    "Codzienne misje z Premium pozostaną dostępne przez cały dzień, w którym wygasa Premium."

    Może mi ktoś to przetłumaczyć? O co tu chodzi?

  10. #10
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez ROBERT-00 Zobacz posta
    "Codzienne misje z Premium pozostaną dostępne przez cały dzień, w którym wygasa Premium."

    Może mi ktoś to przetłumaczyć? O co tu chodzi?
    Gdybym mial zgadywac, to chodzi o to, ze majac premium dostajesz 2 zadania dzienne, i jesli premium wygasnie w ciagu dnia to drugie zostaje do resetu w dniu kolejnym.

    Jak to do tej pory dziala nie wiem bo nigdy nie zwracalem uwagi na ilosc dziennych.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

Zamknięty wątek
Strona 1 z 7 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.