Zamknięty wątek
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7
Pokaż wyniki od 61 do 64 z 64

Wątek: Zmiany w grze - 16.10.2018 - Dyskusja

  1. #61
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Może i nie wniosłem, ale sprowokowałem do zrewidowania założeń jakie postawiłeś jak działa stanica.
    Teraz już wiesz jak od strony gry to wygląda. Chcesz zmiany piszesz w propozycjach.

    Co prawda jest obszerny opis działania stanicy na forum, nie taki lakoniczny jak na budynku, ale nie każdy tu zagląda.

  2. #62
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Cień_Czasu Zobacz posta
    Od kiedy to expa dostajesz za nie pokonanych wrogów ?
    Od poczatku istnienia gry.

    To że podczas ubicie głównego obozu znikają zwykłe nie znaczy że ich nie pokonałeś. Tak samo masz czasem w życiu. Zabijasz przywódcę i część armii się poddaje. I dlaczego umiejętności i mikołajowa nie są brane pod uwagę. Znowu jakieś braki w opisie.
    To, ze mozesz sobie probowac znalezc jakas analogie do realnego scenariusza nie oznacza, ze gra ma dzialac dokladnie tak jak tego oczekujesz. Niestety dla Ciebie ale dziala tak jak dziala.

    Więc exp za cała przygodę lub za pokonanych wrogów jest tym samym.
    No wlasnie nie jest.

    jak myślisz że każdy gracz ma czas i chęci zawracać sobie głowę wyliczeniami skąd te 50%, to widocznie jesteś w błędzie. Zdecydowane większość nawet nie czyta nowości na stronie, a tym bardziej forum.
    I czyj to jest problem ? nasz czy ich ? Settlers to zawsze byla gra strategiczna albo przynajmniej aspirujaca do bycia strategiczna, wiec od gracza mozna przynajmniej oczekiwac jakiejs formy myslenia nad tym co robi. A jesli nie mysli to juz nie nasz problem.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #63
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    i pozamiatane...

    Cytat Zamieszczone przez Cień_Czasu Zobacz posta
    Zdecydowane większość nawet nie czyta nowości na stronie, a tym bardziej forum.

    taaa a mój ulubiony gatunek to taki, który, że zacytuje: ''ja nie muszę czytać nic na forum ale mam prawo pytać" i zakłada po raz 15ty identyczny watek z identycznym, juz idiotycznym w tym momencie, pytaniem. Ale odpowiedzi tez nie przeczyta, albo przeczyta ale i tak nie zrozumie...
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 22.10.2018 o 14:10 Powód: połączenie postów
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  4. #64
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry!

    Temat nie jest już aktualny, dlatego zostanie zamknięty i przeniesiony do archiwum.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

Zamknięty wątek
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.