Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 50

Wątek: Badziewna Stanica Wywiadowców

  1. #41
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez M0rdechaj Zobacz posta
    Z tego co pamiętam, to doświadczenie liczy od podstawowej wartości, więc jeśli masz wyszkolonego gienka, to będzie różnica, musiałbyś sprawdzić to na niewyszkolonym gienku. Poprawcie mnie jeśli się mylę.
    mogę nawet spróbować nie wyszkolonym tylko nigdzie nie ma opisanego ze to 50% ze stanicy sie liczy od nie wyszkolonego
    Chyba ze to jest kumulacja tych 50% - 30% z mikołajkowej 20% ze stanicy ale to sie przeczy opisowi tego budynku.

    M0rdechaj masz rację zrobiłęm ten sam test ze zwykłego ataku otrzymałem 6300 PD po uruchomieniu stanicy 9450 czyli 50% więcej

    Wg mnie w takim razie stanica jest zbugowana lub źle opisana bo miało dawać +50% ale nie ma napisane że od podstawy od nie wyszkolonego generała
    bo w takim razie jaki ma sens ja uruchamiać na wyszkolonej mikołajkowej lub borysie

    Wiem ktoś może napisać że zawsze to +20% od mikołajkowej więcej ale ja powiem w opisie jest +50%
    Ostatnio edytowane przez ArturGrab ; 23.11.2019 o 17:40
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Nie masz racji, narzekam licząc na sensowne poprawki.

  2. #42
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Stanica to nic innego tylko umiejętność generała pojętny w budynku i powinna dodawać 50% doświadczenia z pokonanych obozów i tyle. Problem się zaczyna jak zaczniesz używać kilku takich samych umiejętności na raz jak w przypadku mikołajowej czy borysa. Ten co to programował nie przewidział takiej możliwości i gra nie wie co z tym zrobić. Pozostanie tak jak jest bo w bb nie mają programistów tylko księgowych i marketingowców

  3. #43
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    No to widzę że się nie myliłem
    Szkoda tylko że sama mikołajkowa daje +130% do PD a już ze stanica powinna dać +180%

    Poczekam na informacje z BB ale choćbym perma załapał to księgowym nie odpuszczę
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Nie masz racji, narzekam licząc na sensowne poprawki.

  4. #44
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat
    Jesteś wielkim optymistą myśląc, że oni coś z tym zrobią. Ostatni mini event taka prosta sprawa a jaka piękna katastrofa. Niby wyłączyli skrócenie czasu a jednak kilka osób ma dalej skrócony czas na grubasach. Chyba to pokazuje jacy ludzie zostali przy tym projekcie czy to nie wygląda jakby tym projektem teraz kierował ktoś w stylu jasia fasoli

  5. #45
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    O tym, że stanica nie działa jak należy i nie daje wcale +50% PD pisałem już dawno temu; Wytłumaczono mi wtedy, że źle liczę, że blokuję obozy, itp. Nie kłóciłem się, i ol...ałem temat, ale cieszę się, że komuś chciało się to policzyć i fizycznie udowodnić, że stanica to w sumie badziew, który nie dział jak miał działać (zgodnie z opisem) i nie daje żadnych dodatkowych +50% do EXPa.

  6. #46
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    rolnik35 a tak jakoś mnie naszło aby coś sprawdzić, ale jak pisałeś olałeś temat i tak samo teraz robią geniusze z BB, olewają zgłoszony im problem.
    Szkoda ale cóż wiadomo było od dawna ze Ci programiście zajmują sie duperelami a problemy trzeba im podać jak kawę na ławę.
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Nie masz racji, narzekam licząc na sensowne poprawki.

  7. #47
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.06.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Kolonia
    Witam stanica działa dobrze + premium

    Gen Borys + 270 ulepszeni na dodatkowe doświadczenie i monety gwiezdne

    Dropik dziś z Drwala wszystkie obozy ubijałem po kolei korzystając z poradnika

    .settlersonlinewiki.eu/przygody/bajkowe/ali-baba-mlody-drwal/ali-baba-mlody-drwal-general-270-borys-z-obleznikami/
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: drwal.jpg, 
wyświetleń: 113, 
rozmiar: 67.8 KB, 
ID: 3370.  

  8. #48
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat


    Przetestowałem ta magiczną stanicę
    - generał mikołajowa z pojętnym 3 punkty dzięki stanicy zyskuje 21% doświadczenia
    - generał borys z pojętnym 3 punkty dzięki stanicy zyskuje 28% doświadczenia
    - każdy generał (co nie jest mikołajową lub borysem) bez pojętnego zyskuje 50 % doświadczenia
    Mogę się mylić ale formuła w stanicy wygląda w następujący sposób w przypadku:
    - generałowej mikołajowej
    100%(atrybut mikołajki)+30% (pojętny) + 50 % ( stanica) = 180%
    - generał borys
    50% +30%+50 %= 130 %
    Ostatnio edytowane przez wojtex113 ; 05.12.2019 o 21:10

  9. #49
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    458
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja w takim drwalu z premium i stanicą wyciskam ponad 500000 PD, a i tak nie atakuje wszystkiego mikołajowymi, bo jakbym wszystko załatwił mikołajowymi i borysem to pewnie nawet ponad 600000 PD by było.Nie wpadłem na to by sprawdzić ile pd jest za danego wroga i sprawdzić różnice, ale chyba sobie z ciekawości sprawdzę to po evencie na niepodrasowanej mikołajowej i jakimś nie podrasowanym gienku oraz podrasowanymi ze stanicą i bez kilka pierszych obozów w drwalu...

  10. #50
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    434
    Serwer
    Nowy Świat

    Zrobiłem drwala 2 razy w ten sam sposób w 100% zniszczyłem różnymi generałami 21 obozów z 29 dostępnych.
    uzyskałem:
    - 279278 doświadczenia - włączona stanica
    - 226138 doświadczenia - bez włączonej stanicy
    - różnica doświadczenia 53140 czyli jest to około 24 % doświadczenia więcej na całej przygodzie.
    Nie bardzo się znam na marketingowych procentach ale nie jest to zawsze 50% więcej doświadczenia za pokonane obozy.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 3 4 5

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.