Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 50

Wątek: Badziewna Stanica Wywiadowców

  1. #1
    Osadnik Awatar Unangwata
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    110
    Serwer
    Czarci Gaj

    Badziewna Stanica Wywiadowców

    Nie dość, że nie można jej uruchomić przed zakończeniem przygody dla buffa jak jest w przypadku czasu premium, to jeszcze nie zwieksza doświadczenia zniszczonych obozów poprzez usunięcie leadera sektora. Dodaje tylko bezpośrednio do tego z czym walczy generał.
    Praktycznie bezużyteczna, szkoda materiałow a 2 godziny co 2 dni to tylko zajmuje miejsce na wyspie przez resztę czasu.

    Za CR z 30k doswiadczenia dostałem 32k. Już wole surowce.

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Czytaj opis budynku ze zrozumieniem.

    Zasady użycia Stanicy, żeby naliczało 20% więcej expa:

    Własna przygoda:
    - Najpierw uruchom premie, poczekaj aż będziesz miał uruchomioną premię strefową na wyspie.
    - Dopiero wtedy odpal przygodę i przez całą przygodę będziesz miał aktywną premię: Wywiad: .... wywiad bojowy
    graj nawet 2 dni w przygodę a i tak masz +20%

    Z zaproszenia:
    - osoba zapraszająca musi uruchomić premie, poczekać aż będzie miała uruchomioną premię strefową na wyspie.
    - dopiero wtedy odpalić przygodę i zaprosić osoby do siebie na przygodę i oni też będą mieli +20%.


    NAJPIERW PREMIA ZE STANICY, A PÓŹNIEJ ODPALASZ PRZYGODĘ


    Miłej gry

    PS: MIKOŁAJOWA działa tak samo, + exp do pokonanych jednostek, nie pominiętych.
    Ostatnio edytowane przez krotos666 ; 06.10.2018 o 21:06

  3. #3
    Osadnik Awatar Unangwata
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    110
    Serwer
    Czarci Gaj
    I co z tego, nie dostajesz expa za obozy zdjete liderem, smieszny bonus

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dopóki na wyspie jest jedna i ma dwa dwa dni cooldownu to rzeczywiście jest trochę kicha.
    Ale z drugiej strony na Drwalu ze Stanicą zgarniam 217k XP bez premium (200k XP bez Stanicy), więc nie w sumie darowanemu w zęby się nie zagląda. Chociaż niedosyt mam, zwłaszcza, że sam Alex mówił, że jego początkowym pomysłem było +100% a nie +20%.
    Koszt uruchomienia tego jest żaden, więc już lepiej żeby było coś takiego niż nic. Zawsze to parę Drwali mniej do 75 (270 mniej w moim przypadku) przy efektywnie wykorzystanej Stanicy.
    Ja plan mam taki: odpalam bonus, robię dwa szybkie Drwale, potem przygodę z Klanów i robię sobie spokojnie aż się Stanica odświeży i od początku. I da się przeżyć.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.11.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Złota Góra
    Jak ci się udaje te 200K XP z Drwala wyciągnąć?
    Ja robię wg. przewodnika z wiki z Mikołajową i ulepszeniami i dostaję 187K.

  6. #6
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    Zawsze to parę Drwali mniej do 75 (270 mniej w moim przypadku) przy efektywnie wykorzystanej Stanicy.
    Robiloby to jakas roznice gdyby nie bylo ryzyka, ze gra zdazy zniknac zanim nabijemy jakas sensowna ilosc leveli brakujacych do 75.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  7. #7
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    181
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Kokoznik Zobacz posta
    Jak ci się udaje te 200K XP z Drwala wyciągnąć?
    Ja robię wg. przewodnika z wiki z Mikołajową i ulepszeniami i dostaję 187K.
    "Ja robię wg. przewodnika z wiki".... i tu powinieneś zakończyć

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Kokoznik Zobacz posta
    Jak ci się udaje te 200K XP z Drwala wyciągnąć?
    Ja robię wg. przewodnika z wiki z Mikołajową i ulepszeniami i dostaję 187K.
    Pierwszą strefę robię bez bloku i dodatkowo jeden obóz na górze. W ostatniej strefie też rozwalam wszystko, co wiele osób blokuje. Może dlatego.
    Z ostatniego dostałem dokładnie 200917.

    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Robiloby to jakas roznice gdyby nie bylo ryzyka, ze gra zdazy zniknac zanim nabijemy jakas sensowna ilosc leveli brakujacych do 75.
    E, nie zdąży, bo to, co BB opanowało do perfekcji, to dawkowanie nam kontentu w takich porcjach, żeby stale pobudzać ciekawość nie zaspokajając przy tym apetytu.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 28.01.2020 o 17:29 Powód: połączenie postów

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Generalnie to ta stanica jest jakąś lipą. Robiąc Drwala bez stanicy, z generałami rozwiniętymi w exp dostaję 157k expa. Ze stanicą dostaję 169k exp, czyli o 12k więcej. Zakładając, że bazowo dostawałem bez rozwiniętych generałów ok. 126k to ze stanicą co miała dawać wypasione +20% dostaję ledwie +10%. I mówię tutaj o expie za pokonane jednostki, a nie tym jakie byłoby za zniszczenia każdego obozu. Więc może BB by się temu przyjrzało i coś z tym zrobiło, bo zrobiłem 6 drwali na stanicy i za każdym razem z generałów faktycznie mam +30% bazowego expa, a z zakichanej stanicy ZA KAŻDYM RAZEM dostaję LEDWIE +10%. Więc w sumie ten budynek to wielka bzdura na tą chwilę, bynajmniej według mnie, skoro nawet tych 20% nie daje. A są wielkie obietnice, ze będzie +50%. Czyli co, podskoczy premia do +25% realnie?
    Ostatnio edytowane przez rolnik35 ; 15.10.2018 o 13:24

  10. #10
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez rolnik35 Zobacz posta
    Generalnie to ta stanica jest jakąś lipą. Robiąc Drwala bez stanicy, z generałami rozwiniętymi w exp dostaję 157k expa. Ze stanicą dostaję 169k exp, czyli o 12k więcej. Zakładając, że bazowo dostawałem bez rozwiniętych generałów ok. 126k to ze stanicą co miała dawać wypasione +20% dostaję ledwie +10%. I mówię tutaj o expie za pokonane jednostki, a nie tym jakie byłoby za zniszczenia każdego obozu. Więc może BB by się temu przyjrzało i coś z tym zrobiło, bo zrobiłem 6 drwali na stanicy i za każdym razem z generałów faktycznie mam +30% bazowego expa, a z zakichanej stanicy ZA KAŻDYM RAZEM dostaję LEDWIE +10%. Więc w sumie ten budynek to wielka bzdura na tą chwilę, bynajmniej według mnie, skoro nawet tych 20% nie daje. A są wielkie obietnice, ze będzie +50%. Czyli co, podskoczy premia do +25% realnie?
    Nie, nie jest lipą w tym kontekście, że dodaje dokładnie tyle, ile jest napisane, czyli 20%.

    Zaznaczasz, że rozumiesz, a zaraz potem udowadniasz, że nie.
    Jednostki w Drwalu dają dokładnie 139962 bazowego XP. Ani mniej ani więcej.
    Dostałbyś 167954 - czyli 20% więcej - tylko wtedy, gdybyś wszystkie obozy czyścił walką a nie blokami, albo likwidowaniem bossów.

    Maksimum jakie możesz wyciągnąć z obozu, w którym jednostki dają 1000XP to: 1000XP za obóz, 1000XP (+100%) za Mary, 300XP (+30%) za pojętnego i 200XP (+20% za Stanicę), razem 2500XP. Wszystko pod warunkiem, że ten obóz atakujesz.

    Od początku mówiłem na testowym, że jak napiszą że Stanica daje 20% to się ludzie będą czepiać, bo jak się rozmawia o tym ile się zgarnia XP, to nikt nie mówi, że dostał 200k XP z pokonanych wrogów, tylko 200k XP za przygodę. Po zmianie na +50%, z tego, co wstępnie testowałem, z Drwala będzie wpadać pi razy oko 20% więcej w skali całej przygody, co oczywiście wspomnianego problemu nie usunie, ale może zaspokoi oczekiwania względem pierwotnej wersji.
    Ostatnio edytowane przez Larxand ; 15.10.2018 o 15:23

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.