Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 50

Wątek: Badziewna Stanica Wywiadowców

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    24.02.2013
    Posty
    44
    Serwer
    Kolonia
    @rolnik35

    być może jestem człowiekiem małej wiary ....
    Spoiler


    Jak rozumiem zaatakowałeś wszystkie 29 obozów - generałem .. jeśli dokładnie tak zrobiłeś , to proponuje napisać do supportu bo to oznacza błąd liczenia stanicy

    ale jak pisałam , ja jestem człowiekiem małej wiary ... i raczej postąpiłeś tak jak każdy z nas a przynajmniej zdecydowana większość ... czyli ubiłeś tylko 19 obozów (zgodnie z wszelakimi poradnikami zarówno na forum jak i na wiki ) .. i w tym przypadku całe Twoje liczenie możesz sobie pomiędzy książki włożyć

  2. #22
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dla tych co nie wiedzą jak policzyć expa ze stanicy - obrazowo i łopatologicznie.

    Napiszę tylko tyle - działa i daje 50%.

    robione na szybko, wyszła mała różnica, ale dlatego, że jeszcze mam pojętnego w niektórych MSW.

    Młody Drwal z Mikołajową

    Spoiler

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.05.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    A u mnie stanica nie działa prawidłowo nie liczy 50% wiecej. Dziś robiłem na stanicy 2x młodego drwala i miałem 2x po ok. 192k pd. tyle ile miałem wcześniej bez stanicy. Zgłoszone do suportu twierdza ze wszystko działa prawidłowo. Tylko jakim cudem na stanicy z 20% miałem 206k pd a teraz na stanicy 50% 192k pd? Powinno być ok. 227k pd na stanicy 50%. Zrobiłem sobie obliczenia w exelu taki sam jak post wyzej krotos666 i mi wychodzi mi na to że sie nie myle i powinno być wiecej.Mam ktos podobnie?

  4. #24
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Aleksander76 Zobacz posta
    A u mnie stanica nie działa prawidłowo nie liczy 50% wiecej. Dziś robiłem na stanicy 2x młodego drwala i miałem 2x po ok. 192k pd. tyle ile miałem wcześniej bez stanicy. Zgłoszone do suportu twierdza ze wszystko działa prawidłowo. Tylko jakim cudem na stanicy z 20% miałem 206k pd a teraz na stanicy 50% 192k pd? Powinno być ok. 227k pd na stanicy 50%. Zrobiłem sobie obliczenia w exelu taki sam jak post wyzej krotos666 i mi wychodzi mi na to że sie nie myle i powinno być wiecej.Mam ktos podobnie?
    Sprawdzałeś czy jest aktywna premia w przygodzie? Może to czeski błąd i dla złego poziomu przygód odpaliłeś stanicę.

  5. #25
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Tutaj jest taki fajny symulator: http://www.dsosim.de/sim.php?at=42 Po wybraniu przygody i kliknięciu w guziczek "choose camp" można zobaczyć każdy obóz oraz ile doświadczenia dostaniemy za jego pokonanie bez umiejek, z umiejkami, ze stanicą itp.

  6. #26
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Ile by tych % nie było, to nazywanie stanicy bezużyteczną jest nie na miejscu - w końcu do darmowy exp

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    80
    Serwer
    Nowy Świat
    Jak uruchomi się premie w stanicy to trzeba poczekać az pojawi się zliczanie tej premii na gorze w pastku tam gdzie sa premie strefowe. Czasem to trwa pare sekund i stad pewno CI nie naliczylo bo za szybko uruchomiles przygodę. Najpierw trzeba popatrzeć w premie strefowe czy ta premia się zaladowala.

  8. #28
    Początkujący Osadnik Awatar jaceks2005
    Dołączył
    24.08.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czy premia ze Stanicy działa tez na minimisje jak np. zaproszenie na ślub?

  9. #29
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez jaceks2005 Zobacz posta
    Czy premia ze Stanicy działa tez na minimisje jak np. zaproszenie na ślub?
    Nie, premia ze stanicy działa tylko na jednostki, które zostaną zabite przez Twoje wojsko, czyli nie działa na obozy blokowane, pomijane, zabite strzałkami...
    Nie działa na mini-zadania, bo tam wojsk nie używasz.

  10. #30
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Prawdę gada kinia.
    Jacek zaproszenie na ślub nie jest minimisją, tylko zadaniem.
    Ostatnio edytowane przez krotos666 ; 11.01.2019 o 17:29

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.