Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 37

Wątek: Badziewna Stanica Wywiadowców

Odkrywca
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez rolnik35 Zobacz posta
    .... Skile generałów dają +30%, premium daje +50%, a stanica nie daje +20% tylko około 10%, wiec jest oszukana. Więc powstaje pytanie czy po przeróbce będzie rzeczywiście dawał +50% czy np. +25%.

Nie rozumiem Twojego toku myślenia - stanica daje 20% do expa ... nie to nie prawda.
    Przeczytaj sobie Stanica wywiadowców - FAQ

Osadnik
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez rolnik35 Zobacz posta
    Drogi kolego napisałem wyraźnie, że bez generałów z expem dostawałem ok. 126k, ZA FIZYCZNIE ZAATAKOWANE OBOZY (NIE premiami czy zniknięte wraz z bossem ze strefy). Z rozwiniętymi generałami dostaję 157k, a ze stanicą 169k.
    Ale dla jasności, aby z generałami (wszystkimi, rozwiniętymi pod +30% exp) dostawać 157k, bez tego rozwoju, za zniszczone obozy muszę dostawać 120k expa (za to co zniszczyłem - ZAATAKOWAŁEM generałem, a nie zniknąłem). +20% z tych 120k expa Z ZAATAKOWANYCH FIZYCZNIE GENERAŁAMI I ZNISZCZONYCH OBOZÓW to 24k (a nie 12k). Więc sumując 120k +36k (+30%expa z generałów) +24k (+20% expa ze stanicy) powinno dawać 180k, a nie 169k. To raczej prosta matematyka. Więc wydaje mi się, że dobrze rozumiem i liczę. Tyle, że nie dostaję żadnych +20%. Napisałem to wyraźnie. Nie liczę, że mam dostawać 20% ze 139k (jakie jest napisane w opisie i potencjalnie do zdobycia za ukatrupienie osobiście wszystkiego), ale 20% z moich ubitych 120k. A +12k ze 120k to nijak nie jest 20% :]

A na mikołajowej nie gram bo mi szkoda czasu na katowanie się generałem na 200 ludków.
    stanica działa dobrze , jeśli ugrywasz 157k to nie musisz dostawać 120k za zniszczone obozy tylko 57k
    Ostatnio edytowane przez szkarłatnyrubin ; 16.10.2018 o 16:32

Osadnik
    Serwer
    Kolonia
    @rolnik35

być może jestem człowiekiem małej wiary ....
    Spoiler

Jak rozumiem zaatakowałeś wszystkie 29 obozów - generałem .. jeśli dokładnie tak zrobiłeś , to proponuje napisać do supportu bo to oznacza błąd liczenia stanicy

ale jak pisałam , ja jestem człowiekiem małej wiary ... i raczej postąpiłeś tak jak każdy z nas a przynajmniej zdecydowana większość ... czyli ubiłeś tylko 19 obozów (zgodnie z wszelakimi poradnikami zarówno na forum jak i na wiki ) .. i w tym przypadku całe Twoje liczenie możesz sobie pomiędzy książki włożyć

Odkrywca
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dla tych co nie wiedzą jak policzyć expa ze stanicy - obrazowo i łopatologicznie.

Napiszę tylko tyle - działa i daje 50%.

robione na szybko, wyszła mała różnica, ale dlatego, że jeszcze mam pojętnego w niektórych MSW.

Młody Drwal z Mikołajową

Spoiler

Początkujący Osadnik
    Serwer
    Czarci Gaj
    A u mnie stanica nie działa prawidłowo nie liczy 50% wiecej. Dziś robiłem na stanicy 2x młodego drwala i miałem 2x po ok. 192k pd. tyle ile miałem wcześniej bez stanicy. Zgłoszone do suportu twierdza ze wszystko działa prawidłowo. Tylko jakim cudem na stanicy z 20% miałem 206k pd a teraz na stanicy 50% 192k pd? Powinno być ok. 227k pd na stanicy 50%. Zrobiłem sobie obliczenia w exelu taki sam jak post wyzej krotos666 i mi wychodzi mi na to że sie nie myle i powinno być wiecej.Mam ktos podobnie?

Odkrywca
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Aleksander76 Zobacz posta
    A u mnie stanica nie działa prawidłowo nie liczy 50% wiecej. Dziś robiłem na stanicy 2x młodego drwala i miałem 2x po ok. 192k pd. tyle ile miałem wcześniej bez stanicy. Zgłoszone do suportu twierdza ze wszystko działa prawidłowo. Tylko jakim cudem na stanicy z 20% miałem 206k pd a teraz na stanicy 50% 192k pd? Powinno być ok. 227k pd na stanicy 50%. Zrobiłem sobie obliczenia w exelu taki sam jak post wyzej krotos666 i mi wychodzi mi na to że sie nie myle i powinno być wiecej.Mam ktos podobnie?
    Sprawdzałeś czy jest aktywna premia w przygodzie? Może to czeski błąd i dla złego poziomu przygód odpaliłeś stanicę.

Osadnik Awatar M0rdechaj
    Serwer
    Kolonia
    Tutaj jest taki fajny symulator: http://www.dsosim.de/sim.php?at=42 Po wybraniu przygody i kliknięciu w guziczek "choose camp" można zobaczyć każdy obóz oraz ile doświadczenia dostaniemy za jego pokonanie bez umiejek, z umiejkami, ze stanicą itp.

Początkujący Odkrywca
    Serwer
    Złota Góra
    Ile by tych % nie było, to nazywanie stanicy bezużyteczną jest nie na miejscu - w końcu do darmowy exp

Osadnik
    Serwer
    Nowy Świat
    Jak uruchomi się premie w stanicy to trzeba poczekać az pojawi się zliczanie tej premii na gorze w pastku tam gdzie sa premie strefowe. Czasem to trwa pare sekund i stad pewno CI nie naliczylo bo za szybko uruchomiles przygodę. Najpierw trzeba popatrzeć w premie strefowe czy ta premia się zaladowala.

Początkujący Osadnik Awatar jaceks2005
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czy premia ze Stanicy działa tez na minimisje jak np. zaproszenie na ślub?

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów