Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Bezużyteczne ankiety

  1. #11
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Porit Zobacz posta
    A ten cały Unangwata nie jest czasem takim drugim wojtek91?
    81
    to jakby drugi wojtek91 lub Tarczynca, ale przynajmniej pisze poprawnie po polsku , nie jak wojtus
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  2. #12
    Osadnik Awatar Unangwata
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    110
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez horis Zobacz posta
    81
    to jakby drugi wojtek91 lub Tarczynca, ale przynajmniej pisze poprawnie po polsku , nie jak wojtus
    Mnie do nikogo nie porównasz. Rozumiem, że twój umysł sobie z tym nie radzi i musi mnie gdzieś zakwalifikować ale staraj się rozumieć na bieżąco bo każdy jest inny. Chociaż trole są te same..

  3. #13
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie karmcie go Argumenty się skończyły i zaczęło się obrażanie. Typowy troll.

    Ja już go wrzucam w ignora

  4. #14
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witajcie!

    Przypominam, że na forum również obowiązują zasady, których należy przestrzegać.

    Cytat Zamieszczone przez Glavo Zobacz posta
    Ok, na spokojnie, zastanówmy się.
    Próbujesz udowodnić, że 90% ludzi nie ma racji, że mod powinien decydować. A kto wybiera moda? Większość? Nie jest reprezentantem większości, więc nijako nie powinien mieć decydującego głosu w sprawach dotyczących Społeczności.
    I dalej, modem nie jesteś, więc Twój głos także nie powinien się liczyć.
    Nie piszę tego złośliwie, tak to wygląda.
    Cytat Zamieszczone przez Unangwata Zobacz posta
    Po co w ogóle są ankiety ? Przecież dobry pomysł nie zawsze jest w "interesie" graczy. Jeśli developer chce wprowadzić zmianę poprawiającym balans i wiąże się to ze stratą graczy to oczywiście, że wszyscy zagłosują na -nie.
    To developer ma trzymać piecze nad grą by dostarczała rozrywki i wyzwania graczom. Jeśli pozwolić graczom decydować to gra szybko poleci w dół i stanie się zbyt łatwa i nudna.
    Po to są sugestie. To mod powinien decydować jakie sugestie są warte dostarczenia do BB. I to BB ma decydować czy jest to warte wprowadzenia czy nie, a nie ankietowani gracze, którzy zawsze będą tylko myśleć we własnym 'interesie' gdzie 90% cierpi na krótkowzroczność i widzi tylko natychmiastowe korzyści, a nie potrafią spostrzec jaki miałoby długoterminowy wpływ na satysfakcję z gry dla ich samych.

    Zdanie 90% ludzi to 90% nieciekawych pomysłów. 10% tych ciekawych nie powinno być zależne od 90% społeczeństwa.

    Moderator nie głosuje w ankietach. Czasem zwraca uwagę BB na pomysł z dużą ilością głosów, jeśli ten umknie. Najciekawsze Community Manager przekazuje developerom, którzy podejmują decyzje o ich ewentualnym wprowadzeniu do gry. Proszę pamiętać, że BlueByte zastrzega sobie prawo do modyfikowania pomysłów przedstawionych przez graczy.
    Ankiety obrazują zainteresowanie graczy danym pomysłem. Obecnie pomysł jest przekazywany jeżeli uzyska minimum 40 głosów za, i jeżeli jest to większość w ankiecie.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

  5. #15
    Osadnik Awatar Unangwata
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    110
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dobra nie ma sensu więcej pisać. Nawet tylu ludzi nie czyta, żeby zebrac 40 głosów, nie mówiąc juz o konserwatywnych trolach. Ja skończyłem.
    Dziękuję

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.