Zobacz wyniki ankiety: Gra bez wtyczki, lepszy Wrożkowy Pył ?

Głosujących
19. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    1 5.26%
  • Nie

    17 89.47%
  • Nie wiem

    1 5.26%
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Zmiana działania Wróżkowego Pyłu

  1. #1
    Osadnik Awatar Unangwata
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    110
    Serwer
    Czarci Gaj

    Zmiana działania Wróżkowego Pyłu

    Z elementami kolekcjonerskimi to jest tak, że gdy zostaje 1 lub kilka ostatnich to bardzo ciężko jest je znaleźć. Użycie Wróżkowego Pyłu niewiele daje gdyż często rzeczy chowają sie w inne miejsce i trzeba całą mapę przeszukiwać od nowa.
    Dlatego sporo graczy upraszcza sprawę używając addonów co po prostu podświetla znajdki.

    Żeby nie psuć zabawy można by zmienić działanie pyłu tak bu zaznaczało tarczą jedną losową rzecz (podobnie jak proch piaskuna ,który zaznacza wszystkie). Pomagałoby to w odnalezieniu ostatniego przedmiotu, który często chowa się za drzewkiem lub budynkiem.

    Nie ułatwiało by to też zupełnie sprawy ponieważ odnajdywanie 1 przedmiotu przez użycie pyłu wymaga produkcji i klikania.

  2. #2
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Proch piaskuna nic nie zaznaczy, chyba że coś zmienili bo nie używałem tego nigdy na live.
    Do zaznaczania masz Blask wróżki.

    Po co chcesz na nowo wynajdować koło ?

  3. #3
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Totalny bezsens Jak zostanie ostatni to używasz tyle razy pyłu, póki go nie znajdziesz, co też wymaga produkcji i klikania :P poza tym w którymś budynku kultury masz opcję zaznaczenia wszystkich znajdek, jeśli Ci żal 19 czy tam 29 klejek na blask
    Czasem się chowają, fakt, ale nie róbmy z tego dramatu... lol
    A piaskun niczego nie zaznacza

    NIE!!!

  4. #4
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jw, jestem na nie
    "Everybody lies"

  5. #5
    Osadnik Awatar Unangwata
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    110
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez kinia19910 Zobacz posta
    Totalny bezsens Jak zostanie ostatni to używasz tyle razy pyłu, póki go nie znajdziesz, co też wymaga produkcji i klikania :P poza tym w którymś budynku kultury masz opcję zaznaczenia wszystkich znajdek, jeśli Ci żal 19 czy tam 29 klejek na blask
    Czasem się chowają, fakt, ale nie róbmy z tego dramatu... lol
    A piaskun niczego nie zaznacza

    NIE!!!
    A to se klikaj, zamiast tego byś miała tarcze nad znajdką i wiesz gdzie szukałaś nie musisz zaczynać od nowa po uzyciu pyłu. Mnie tam ryba, zaczynam myśleć, że niektórym zależy bardziej na klikaniu NIE w ankietach niż ulepszaniu gry.. w czym trudno znaleźć jakąś logikę. Ja spadam, kiście się we własnym sosie.
    Ostatnio edytowane przez Unangwata ; 28.09.2018 o 13:31

  6. #6
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Unangwata Zobacz posta
    Nie ułatwiało by to też zupełnie sprawy ponieważ odnajdywanie 1 przedmiotu przez użycie pyłu wymaga produkcji i klikania.
    To Ty napisałeś o klikaniu nie ja

    Cytat Zamieszczone przez Unangwata Zobacz posta
    A to se klikaj, zamiast tego byś miała tarcze nad znajdką i wiesz gdzie szukałaś nie musisz zaczynać od nowa po uzyciu pyłu. Mnie tam ryba, zaczynam myśleć, że niektórym zależy bardziej na klikaniu NIE w ankietach niż ulepszaniu gry.. w czym trudno znaleźć jakąś logikę. Ja spadam, kiście się we własnym sosie.
    Nie strzelaj focha, tylko przyjmij do wiadomości, że Twoje pomysły są...niepotrzebne, żeby nie powiedzieć inaczej

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.08.2015
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    Był tu już taki wojtek1991 ....

  8. #8
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Zachęcam do głosowania!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  9. #9
    Osadnik Awatar Unangwata
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    110
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez kinia19910 Zobacz posta
    To Ty napisałeś o klikaniu nie ja


    Nie strzelaj focha, tylko przyjmij do wiadomości, że Twoje pomysły są...niepotrzebne, żeby nie powiedzieć inaczej
    Ty jesteś niepotrzebna..a raczej brak pomysłów. Każdy krytyk wie jak ale nie potrafi..

  10. #10
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zwyczajnie nie mam potrzeby zakładania hurtem bzdurnych ankiet, co jedna to lepsza
    Już tu paru takich było, szacowne grono się powiększa

    JAk pomysł będzie ok i rzeczywiście będzie jakimś ułatwieniem, a nie "widzimisię" to będą głosy za, a tak... są głosy na nie i jest obraza majestatu
    Ostatnio edytowane przez kinia19910 ; 28.09.2018 o 18:34

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.