Odpowiedz w tym wątku
Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8 9 10
Pokaż wyniki od 91 do 96 z 96

Wątek: Pierwsze informacje: Tygodniowe Wyzwania

  1. #91
    Początkujący Osadnik Awatar robin707
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Czarci Gaj
    no tak na okrąglo 2 zlodziej, wir i 1 zlodziej to nie jest zabawne ale sam pomysl dobry z tymi zadaniami przydalo by sie wiecej przygod z seri Alibaba i jego samego mozna by tez dodac do zadan bo wkolo macieju jednakowe przygody znudza graczy wkoncu

  2. #92
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    dokładnie wszyscy by zaakceptowali wyzwania gdyby poszerzyć listę przygód do zaliczenia.
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  3. #93
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie tyle znudzą co przygód niedługo nie będzie na rynku. Jak dropią kontynuacje każdy wie, jak się poszczęsci to mamy kilka pod rząd, a nieraz taka posucha że można natrzaskać drwali a i tak złodziei brak. Z tym, że złodzieje to jest pierwsza faza, a o przygodzie typu oblężone, które jest któreś tam w kolei w kampanii to już w ogóle kosmos i tydzień to może być mało żeby to zdobyć.

  4. #94
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    "tydzień to może być mało żeby to zdobyć." wydaje mi się iz w założeniach na zdobycie powinieneś mieć 3 tygodnie a tydzień na realizacje....
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  5. #95
    Osadnik Awatar Tamayori
    Dołączył
    30.01.2012
    Posty
    39
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Osobiście zrobiłam dwa razy i odpuściłam sobie. Znam lepsze zastosowanie dla elitarnego wojska niż wysyłanie go w kosmos (w takiej ilości). Ubolewam tylko, że przez te zadania cena skarbu mądrości poszła tak ostro w górę, że teraz jest praktycznie dla mnie poza zasięgiem (akurat lubiłam robić tę przygodę).

  6. #96
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.09.2015
    Posty
    6
    Serwer
    Czarci Gaj
    ja też już sobie odpuszczam za droga zabawa wychodzi jak na samo zwiększanie populacji wysylanie zasobow i wojska w kosmos jeszcze ok ale poki nie zmienia przygod do zaliczenia to nie ma sensu wiecej strat niz zyskow z tego

Odpowiedz w tym wątku
Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8 9 10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.