Odpowiedz w tym wątku
Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 96

Wątek: Pierwsze informacje: Tygodniowe Wyzwania

  1. #81
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    Czy tokenami będzie można handlować?

  2. #82
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Jekita7 Zobacz posta
    Czy tokenami będzie można handlować?
    Na testowym nie można, więc pewnie i tu nie będzie można.

  3. #83
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    Nie, nie można handlować.

  4. #84
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.07.2015
    Posty
    7
    Serwer
    Czarci Gaj
    Wszystko fajnie ale nie potrzebnie są w tych wyzwaniach przygody. Ja nie mam czasu na robienie przygód i ciężko mi jest zbierać punkty. Tu się pojawiła taka możliwość i w końcu mogę łapać punkty bez robienia przygód... no ale oczywiście musieliście walnąć w tych wyzwaniach wykonywanie przygód i znów na pewnym etapie takie wyzwanie mi wisi 7 dni aż się przeterminuje. Proponuję zamienić te zadania z przygodami na inne.

  5. #85
    Osadnik
    Dołączył
    25.07.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Kolonia
    większość tutaj jest chyba zadowolonych że trzeba robić np. 2-3x Skarb Mądrości, czy 2-3x Odnowa po burzy i wydawać masę drogich surowców...

    U mnie w gildii większość nie robi w ogóle tych wyzwań bo koszt jest po prostu chory, a jak u Was w gildiach?

  6. #86
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Osoby poniżej 65 mają odrobine łatwiej więc tam na pewno rzesza graczy robi te zadania, ale właśnie jak mi wchodzi 3x skarb czy oblężone miasto to sobie daruje od ręki bo nie ma co.
    Na początku tych zadań ludzie fajnie kupowali skarby teraz już chyba część się opamiętała bo wystawione ofki wisz i nie ma zainteresowania.

  7. #87
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Sam osobiście tego nie tykam robie tylko zadania na surowce z magazynu prowiantu. Nie będę szkolił wojska zapychał koszary aby je wydać bez sensownie.
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Nie masz racji, narzekam licząc na sensowne poprawki.

  8. #88
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2015
    Posty
    109
    Serwer
    Złota Góra
    porażka deweloperów, stworzyli content w który nikt nie gra

  9. #89
    Osadnik
    Dołączył
    31.03.2016
    Posty
    73
    Serwer
    Złota Góra
    Wszyscy narzekają i wielu deklaruje, że nie będzie robić zadań, bo za drogo albo za dużo roboty... Jednak lodowe posiadłości na 140 ludków w handlu osiągały niebotyczne ceny, domki z piernika też tanie nigdy nie były, a na ostatnim halloween furorę robiły straszne dworki na 145 osadników po 2450 dyń. Wysokie ceny tych budynków wynikają z tego, że zajmują tylko jedno pole na mapie i można je wcisnąć w każdą dziurę. Tymczasem ulepszenie np. wspaniałej rezydencji za 104 tokeny daje nam dodatkowych 110 osadników, czyli za 6 tygodniówek mamy więcej ludków niż z dworku, ale... nie zajmą oni ani jednego miejsca na mapie!

    Tak więc robienie tych zadań nie jest tak całkiem bezsensowne, przygody są wymagające ale każda w inny sposób, można trafić na trzy szybkie, choć kosztowne scenariusze, pracochłonne skarby lub na tani i szybki wir, na niego gracze też narzekają, bo wolą grać solo i nie liczyć na innych.

  10. #90
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Wszystko co nowe to jest w cenie, nawet mroczne fortece wróciły do łask mimo że do niedawna były passe
    Tu nawet nie chodzi i przygody ale o bezsens zadania z wywalaniem woja w piach ot tak. Niby nie dużo ? nie wiem ale mam obecnie wydać 400 rycerzy i 200 AwZ. A mam wrzucone w koszary 10k kz, niby jest kasowanie kolejki ale jaki sens ?
    Pomysł był dobry ale wykonanie wyszło jak zwykle do bani

Odpowiedz w tym wątku
Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.