Odpowiedz w tym wątku
Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 96

Wątek: Pierwsze informacje: Tygodniowe Wyzwania

  1. #71
    Osadnik
    Dołączył
    15.02.2015
    Posty
    63
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jak dla mnie to zły pomysł.
    Z tego co widzę to Mroczna forteca co obecnie można było dać za darmo staje się jednym z najlepszych budynków dając 660 popa ? Zaś wieża wiedzmy tylko 160 ?
    Nie wspomnę już o domku z piernika co nic nie dostanie i jego wartość drastycznie spadnie. Wartość lodowej też spadnie.
    Całe lata rozwoju wyspy szlak trafi.

  2. #72
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dom z piernika od początku był możliwy do ulepszenia i przez ten czas (koło 4lata) był / jest naprawde dobrym budynkiem.

    Ogólnie "wartość" czegoś w tej grze jest naprawde chwiejna. Wystarczy jakaś zapowiedź i już mamy młyn na wadze i spekulacje.
    Mroczna forteca mimo tego że w obecnej wersji ma niezłego kopa do populacji to jej kształt jest na tyle nieforemny że ciężko to upchać, zwłaszcza obecnie gdzie większość ma właśnie wyspę obsadzoną budynkami 2x2. W te pola doskonale się wpisują lodowki/wieże etc. To już łatwiej wcisnąć Wspaniała, bo ma regularne kontury.
    Co więcej przy obecnym koszcie upg 1 mroczna to ponad 4 wieże, i populacja praktycznie sie zrównuje.

  3. #73
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Cień_Czasu Zobacz posta
    Całe lata rozwoju wyspy szlak trafi.
    Jak szlag trafil, skoro budynki ktore zgromadziles daja to samo co dawaly do tej pory, + niektore z nich daja wiecej ?

    Wartosc praktyczna wszystkich budynkow nie zmienia sie albo zmienia sie na lepsze.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  4. #74
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,796
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    Zaryzykuję stwierdzenie, że tak często Ci się powtarzają, bo nie robisz.
    Ja bym wolał, żeby wyzwania były nawet większe, ale adekwatne do nich nagrody, np. zrób drwala bez użycia konnych arkebuzerów i 30 kryształów zamiast 15. Ale wąż i oblężone również mi nie pasują, ze względu na ograniczoną dostępność tych przygód (zwłaszcza oblężonego). Dwa razy stanąłem przed ścianą, bo nie było skąd przygody wziąć.
    Wiedziałam, że pomysł z powtarzaniem, bo nie robię, to bzdura, no ale nie miałam dowodów, to siedziałam cicho. Ale w zeszłym tygodniu uoplowałam loota w wężu morskim, zapłaciłam kupę kasy ale zadanie zaliczyłam, mamy poniedziałek i co... no znowu wąż morski :P Niestety nadal jestem strasznie zawiedziona poszukiwaczem i jeśli teraz ma być tak samo, że programiści się namęczą, a efekt będzie koszmarem, to bez sensu.

  5. #75
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Wiedziałam, że pomysł z powtarzaniem, bo nie robię, to bzdura, no ale nie miałam dowodów, to siedziałam cicho. Ale w zeszłym tygodniu uoplowałam loota w wężu morskim, zapłaciłam kupę kasy ale zadanie zaliczyłam, mamy poniedziałek i co... no znowu wąż morski :P Niestety nadal jestem strasznie zawiedziona poszukiwaczem i jeśli teraz ma być tak samo, że programiści się namęczą, a efekt będzie koszmarem, to bez sensu.
    Wiadomo, że zadanie się powtarzają, bo jest ograniczona pula i mnie również zdarzyło się mieć 3 razy z kolei takie samo. Nie będę bronił swojej teorii jak Konstytucji, ale wypadałoby znaleźć potwierdzenie na podobnej liczbie prób (nawet innego zadania), zanim zarzucisz mi pisanie bzdur.

  6. #76
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.11.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Kolonia
    witam, w zestawieniu spod https://docs.google.com/spreadsheets...tKw/edit#gid=0 brakuje jednego, dość ważnego parametru.

    maksymalna wydajność == ilość popki przy maksymalnym upgrade / ilość zajmowanych kratek powierzchni (przykładowo zwykła rezydka zajmuje 4 kratki)

  7. #77
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.11.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez M0rdechaj Zobacz posta
    1. wygodnie byłoby ująć w tabelce sumaryczną ilość popki dla danego poziomu , zamiast/oprócz przyrostu.
    2. jeszcze wygodniej byłoby ująć w tabeli dla każdego poziomu "wydajność", mierzoną jako sumaryczną ilość popki podzielona przez ilość zajmowanych kratek powierzchni

  8. #78
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.06.2015
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Misiorww Zobacz posta
    wieża wiedźmy 2lvl +20 - 20 tokenów, 1,8k łodyg
    lodówka 2lvl +20 - 19 tokenów, 53k dech mahoń
    rezydencja wikingów 2lvl ?? (jest -55) - 19 tokenów, 53k dech mahoń
    kościół 2lvl +20 - 10tokenów, 19k granitu
    arabski pałac 2lvl +100 - 24tokeny, 89k dech egzo
    wspaniała 2lvl +100 - 95tokenów, 260k dech mahoń
    rezydencja w dżungli 2lvl +20 - 20 tokenów, 1,8k łodyg
    arabska rezydencja 2lvl +20 - 20 tokenów, 1,8k łodyg
    rezydencja w oazie 2lvl +20 - 15tokenów, 8,8k fasol

    1 zadanie:
    - wyprodukować 1450 najl papieru, 1100 opraw, 100000 węgla
    - wydać 2900 najl papieru, 1100 opraw, 200000 węgla to jest pierwsze zadanie

    za cały ciąg jest 2251 tokenów

    na razie nie ma tokenów żeby sprawdzić kolejne lvl
    a ja mam pytanie do kogos wszewiedzącego
    za co w końcu bedzie mozna ulepszac budynki , za same tokemy?
    czy za tokeny i surowce np deski mahon
    infeormalcje sprzeczne a na testowym za tokeny tylko sie ulepsza
    wiec gdzie lezy prawda?
    prosze o odpowiedz

  9. #79
    Początkujący Odkrywca Awatar M0rdechaj
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Kolonia
    Po ostatniej aktualizacji na testowym ulepsza się tylko za tokeny.

  10. #80
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.05.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowy Świat
    Jak dla mnie pomysł świetny,ale mam jedno ale...Czy te zadania muszą tak obciążać koszary elitarne?Może by jakiś inny budynek lub inny w inny sposób zabrać nawet te same surowce ale nie w koszarach.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.