Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 10 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 96

Wątek: Pierwsze informacje: Tygodniowe Wyzwania

  1. #51
    Osadnik Awatar pablos73
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    135
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Sam pomysl nie jest glupi, jednak zapewne bedzie potrzebowal wielu korekt, zwlaszcza w kosztorysie.

  2. #52
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Wystarczyłoby napisać wykonaj przygodę o poziomie trudności minimum ..., albo bajkową. Po prostu dać graczowi wybór co zrobi, a nawet jak się upierają na węża i oblężone miasto, to nie tak żeby co tydzień wpadały. Bo powtórzę u mnie 20 razy wąż z oblężonym i 2-3 razy bez, więc to chore, bo nie chodzi o to żeby wiecznie tylko te dwie przygody trzaskać.
    Zaryzykuję stwierdzenie, że tak często Ci się powtarzają, bo nie robisz.
    Ja bym wolał, żeby wyzwania były nawet większe, ale adekwatne do nich nagrody, np. zrób drwala bez użycia konnych arkebuzerów i 30 kryształów zamiast 15. Ale wąż i oblężone również mi nie pasują, ze względu na ograniczoną dostępność tych przygód (zwłaszcza oblężonego). Dwa razy stanąłem przed ścianą, bo nie było skąd przygody wziąć.
    Ostatnio edytowane przez baqslaw ; 02.10.2018 o 11:17

  3. #53
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    Zaryzykuję stwierdzenie, że tak często Ci się powtarzają, bo nie robisz.
    Ja bym wolał, żeby wyzwania były nawet większe, ale adekwatne do nich nagrody, np. zrób drwala bez użycia konnych arkebuzerów i 30 kryształów zamiast 15. Ale wąż i oblężone również mi nie pasują, ze względu na ograniczoną dostępność tych przygód (zwłaszcza oblężonego). Dwa razy stanąłem przed ścianą, bo nie było skąd przygody wziąć.
    Jakis czas temu wbrew temu co wczesniej sobie zalozylem stwierdzilem, ze moznaby dla dodatkowych krysztalow zaczac te zadania robic. 6 (szesc) razy pod rzad mialem zadanie z posiadaniem 11 zlozy marmuru (albo 12, nie pamietam, w kazdym razie jedno bonusowe wymagane). Wszystkie inne zadania z listy robilem w ciagu 1-2 dni (wraz z - tfu - Obleoznym Miastem), tego jednego nie zrobilem przez 6 tygodni puszczajac codziennie kilka razy kilku geologow wyszkolonych na max.

    I tak sie moja przygoda z tymi zadaniami skonczyla. Statek niech sobie stoi i ladnie wyglada.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  4. #54
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Jakis czas temu wbrew temu co wczesniej sobie zalozylem stwierdzilem, ze moznaby dla dodatkowych krysztalow zaczac te zadania robic. 6 (szesc) razy pod rzad mialem zadanie z posiadaniem 11 zlozy marmuru (albo 12, nie pamietam, w kazdym razie jedno bonusowe wymagane). Wszystkie inne zadania z listy robilem w ciagu 1-2 dni (wraz z - tfu - Obleoznym Miastem), tego jednego nie zrobilem przez 6 tygodni puszczajac codziennie kilka razy kilku geologow wyszkolonych na max.

    I tak sie moja przygoda z tymi zadaniami skonczyla. Statek niech sobie stoi i ladnie wyglada.
    To by potwierdzało moją teorię z bumerangiem w postaci niewykonanego zadania. Odnośnie odkrywcy nie ma znaczenia, że na maksa, ważne jak. "Szczęśliwy kilof" (lewy górny róg) rozwiązuje sprawę (puszczasz geo z tą umiejętnością jak już masz wszystkie złoża odkryte, ważne żeby Ci żadne nie zdechło w międzyczasie, więc jak masz dużo kamieniarzy, to trzeba jeszcze chłopaków przystopować).

  5. #55
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Jakis czas temu wbrew temu co wczesniej sobie zalozylem stwierdzilem, ze moznaby dla dodatkowych krysztalow zaczac te zadania robic. 6 (szesc) razy pod rzad mialem zadanie z posiadaniem 11 zlozy marmuru (albo 12, nie pamietam, w kazdym razie jedno bonusowe wymagane). Wszystkie inne zadania z listy robilem w ciagu 1-2 dni (wraz z - tfu - Obleoznym Miastem), tego jednego nie zrobilem przez 6 tygodni puszczajac codziennie kilka razy kilku geologow wyszkolonych na max.

    I tak sie moja przygoda z tymi zadaniami skonczyla. Statek niech sobie stoi i ladnie wyglada.
    Dziwne, bo moi geolodzy znajduja na ogol bardzo szybko, nie jest to raczej kwestia szczescia lubiłam szczegolnie to zadanie bo nagroda byla konkretna - kodeks, przed dorobieniem sie receptur bardzo cenna

  6. #56
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    Zaryzykuję stwierdzenie, że tak często Ci się powtarzają, bo nie robisz.
    Ja bym wolał, żeby wyzwania były nawet większe, ale adekwatne do nich nagrody, np. zrób drwala bez użycia konnych arkebuzerów i 30 kryształów zamiast 15. Ale wąż i oblężone również mi nie pasują, ze względu na ograniczoną dostępność tych przygód (zwłaszcza oblężonego). Dwa razy stanąłem przed ścianą, bo nie było skąd przygody wziąć.
    Bardzo dziękuję. Zbieram informacje zwrotne dla twórców gry.

    Poproszę o więcej opini. Z góry dzięki za pomoc.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 02.10.2018 o 14:46

  7. #57
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    To by potwierdzało moją teorię z bumerangiem w postaci niewykonanego zadania. Odnośnie odkrywcy nie ma znaczenia, że na maksa, ważne jak. "Szczęśliwy kilof" (lewy górny róg) rozwiązuje sprawę (puszczasz geo z tą umiejętnością jak już masz wszystkie złoża odkryte, ważne żeby Ci żadne nie zdechło w międzyczasie, więc jak masz dużo kamieniarzy, to trzeba jeszcze chłopaków przystopować).
    Gwarantuje Ci, ze gdyby to bylo takie proste to powyzej opisanych problemow by nie bylo.

    Nie wiem czy ta umiejetnosc dziala w sposob losowy/ nieprzewidywalny (i szczerze mowiac nie chce mi sie tego dociekac), ale gdy puszczalem takich w momencie gdy wszystkie inne zloza byly odkryte to jedyne co dostawalem to komunikat o tym, ze wiecej zloz odkryc nie moze.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  8. #58
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Gwarantuje Ci, ze gdyby to bylo takie proste to powyzej opisanych problemow by nie bylo.

    Nie wiem czy ta umiejetnosc dziala w sposob losowy/ nieprzewidywalny (i szczerze mowiac nie chce mi sie tego dociekac), ale gdy puszczalem takich w momencie gdy wszystkie inne zloza byly odkryte to jedyne co dostawalem to komunikat o tym, ze wiecej zloz odkryc nie moze.
    NIe chciałbym być złym prorokiem, ale może podpadłeś BB i Ci zmniejszyli prawdopodobieństwo . Ale na poważnie, mi znajdują dodatkowe złoża za 2-3 razem, nie pamiętam żebym wysyłał więcej niż 4 razy, a mam tylko 3 geologów wyszkolonych pod dodatkowe złoża.

  9. #59
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Potwierdzone na testowym, ze koszty upgradow zostana zredukowane do samych tokenow (wiec nie trzeba w pospiechu stawiac 30 tartakow zeby przerobic mahon).
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  10. #60
    Osadnik
    Dołączył
    09.10.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Potwierdzone na testowym, ze koszty upgradow zostana zredukowane do samych tokenow (wiec nie trzeba w pospiechu stawiac 30 tartakow zeby przerobic mahon).
    Czyli z jednego ekstremum przeszli w drugie. Ciekawe czy to będzie ich ostatnie słowo. Myśle, że jakiś sensowny koszt w surowcach luksusowych powinien pozostać, przynajmniej trzymałyby one sensowną wartość i byłby ruch na handlu na nich.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 6 z 10 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.