Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 10 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 96

Wątek: Pierwsze informacje: Tygodniowe Wyzwania

  1. #41
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ale spadają oferty kupna czy sprzedaży?
    Wg mnie mało prawdopodobne aby ludzie wyburzali budynki żeby zyskać miejsce a przy okazji zostawiając populację na podobnym poziomie.

    To będzie tak jak z ulepszonymi budynkami, ludzie zastępują 1:1 nie zyskując miejsca, a jedynie podnosząc produkcję, która finalnie i tak trafia do gwiazdy bo ciężko to przerobić.

  2. #42
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2013
    Posty
    186
    Serwer
    Kolonia
    ja nie wierzę w to co widzę... wiem, ze od dawna macie absurdalne ceny u kupca za klejnoty, ale teraz chyba was totalnie popie...scilo. 585.995 klejnotów za zbudowanie natychmiastowe jednego budynku na drugi poziom? to jest 6.500 złotych... wy juz naprawde straciliscie kontakt z rzeczywistoscia... i wy sie dziwicie ze coraz mniej ludzi gra w te gre?

  3. #43
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Lisq3 Zobacz posta
    ja nie wierzę w to co widzę... wiem, ze od dawna macie absurdalne ceny u kupca za klejnoty, ale teraz chyba was totalnie popie...scilo. 585.995 klejnotów za zbudowanie natychmiastowe jednego budynku na drugi poziom? to jest 6.500 złotych... wy juz naprawde straciliscie kontakt z rzeczywistoscia... i wy sie dziwicie ze coraz mniej ludzi gra w te gre?
    zaraz ci napisza ze realnie mozna je zdobyc za darmo z gry w ciagu pol roku

  4. #44
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    W tym przypadku z lisqiem się każdy zgodzi,
    tylko to walka z wiatrakami

  5. #45
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Lisq3 Zobacz posta
    585.995 klejnotów za zbudowanie natychmiastowe jednego budynku na drugi poziom?
    to sie nazywa uzywanie generatora liczb losowych niezgodnie z przeznaczeniem
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #46
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nie sposob wszystko kupic za klejki, czegos dokonac samemu to jest wyzwanie i na tym polega gra, mnie to bardziej interesuje czy te ulepszone budynki bedzie mozna dalej przestawiac darmo, bo to moga byc malo ciekawe koszty patrzac na podejscie BB do nowinek

  7. #47
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ceny są w podobnym stylu jak te z kupca na surowca. I nie znam nikogo kto by tam cokolwiek kupował, lub upg budynki za klejnoty

  8. #48
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pomysł fajny, tylko jestem ciekawa tych zadań, żeby nie było jak z poszukiwaczem gdzie 70 lvl wbiłam pod koniec kwietnia, czyli ponad 5 miesięcy temu, 23 tygodnie i przez ten czas jedynie dwa razy, no może trzy, dostałam zestaw zadań gdzie nie było do zrobienia węza morskiego, oblężonego miasta ewentualnie zakazanych eksperymentów. Tak więc dla mnie poszukiwacz, z czegoś czego bardzo chciałam i do czego intensywnie dążyłam, mam wielką lipę. Mam nadzieję, że tu nie będzie powtórki.

  9. #49
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Odnisę sie do postu wyżej, poszukiwacz to zbior zadan których albo nie opłaca sie robic, albo już sie nie robi bo to nie ten lev. Tak jak węza czy obleżone nie opłaca się robic, tak zdrajcow nie robilam już bardzo dawno, nagle musialam wykopac ta przygode z gwiazdy. Nie wiem jakie sama bym ukladala zadania dla graczy na 70 lev, ale narazie to zmusza poszukiwacz do cofania sie, albo zastanawiania sie czy oplaca sie stracic wojsko dla 15 kryształow. Sama nagroda za cała serie malo wartosciowa, teraz jak wpada wąż czy obleżone, robie 6 zadan, zgarniam monety i do widzenia

  10. #50
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Fleotria Zobacz posta
    Odnisę sie do postu wyżej, poszukiwacz to zbior zadan których albo nie opłaca sie robic, albo już sie nie robi bo to nie ten lev. Tak jak węza czy obleżone nie opłaca się robic, tak zdrajcow nie robilam już bardzo dawno, nagle musialam wykopac ta przygode z gwiazdy. Nie wiem jakie sama bym ukladala zadania dla graczy na 70 lev, ale narazie to zmusza poszukiwacz do cofania sie, albo zastanawiania sie czy oplaca sie stracic wojsko dla 15 kryształow. Sama nagroda za cała serie malo wartosciowa, teraz jak wpada wąż czy obleżone, robie 6 zadan, zgarniam monety i do widzenia
    Wystarczyłoby napisać wykonaj przygodę o poziomie trudności minimum ..., albo bajkową. Po prostu dać graczowi wybór co zrobi, a nawet jak się upierają na węża i oblężone miasto, to nie tak żeby co tydzień wpadały. Bo powtórzę u mnie 20 razy wąż z oblężonym i 2-3 razy bez, więc to chore, bo nie chodzi o to żeby wiecznie tylko te dwie przygody trzaskać.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 10 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.