Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: dlaczego nie ma ciasta z przygód?

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2015
    Posty
    109
    Serwer
    Złota Góra
    poradnik urodzinowy ? a co to jest?
    twórcy nigdzie nie podawali z jakich przygód co wypada, pewno chodzi ci o wiki ale to nie jest strona twórców gry
    Ostatnio edytowane przez szkarłatnyrubin ; 25.09.2018 o 19:11

  2. #12
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Glavo Zobacz posta
    Z czym macie problem? Nie macie przyjaciół? Nie potraficie się wymieniać? Tak trudno włożyć troszkę wysiłku w grę?
    Masz problem z nosem czy logika siada? Jak coś śmierdzi przekonujesz ze to perfumy a inni się nie znają?
    Z tych niewielu którzy zostali ilu jest po 50 levelu a ilu przed? Pomyśl logicznie! Różnica w ilości ciasta i świeczek nic nie dala jak widać, więc nie udzielaj rad jeśli nie są mądre.

    Cytat Zamieszczone przez szkarłatnyrubin Zobacz posta
    poradnik urodzinowy ? a co to jest?
    twórcy nigdzie nie podawali z jakich przygód co wypada, pewno chodzi ci o wiki ale to nie jest strona twórców gry
    i bardzo dobrze, dzięki temu jest coś realnie warty dla graczy, a gdybyś NIE zauważył - to co tam widzisz przed eventem pochodzi przeważnie z TESTOWEGO SERWERA, jeśli coś zostanie tamzmienione albo po drodze spierniczone to ślij podziękowania, wiesz do kogo
    Ostatnio edytowane przez Aruzus ; 25.09.2018 o 20:13

  3. #13
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Aruzus Zobacz posta
    i bardzo dobrze, dzięki temu jest coś realnie warty dla graczy, a gdybyś NIE zauważył - to co tam widzisz przed eventem pochodzi przeważnie z TESTOWEGO SERWERA, jeśli coś zostanie tamzmienione albo po drodze spierniczone to ślij podziękowania, wiesz do kogo
    do autora wiki, BO nie czyta forum testowego albo bazuje na pierwotnej wersji, nie uwzględniając kolejnych, właśnie tych "po drodze":P
    Poza tym zawsze jest zastrzeżenie, że wersja gry z testowego może się różnic od tej na live ;P
    W każdych "Pierwszych Informacjach" jest to info, finalną wersję ukazuje dopiero "Pamiętnik Developera". co oczywiście =/= temu, że nie będzie poprawek :P

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    21.10.2017
    Posty
    43
    Serwer
    Słoneczny Gród
    To ja chyba w inną grę się bawię...
    Są tu tabele - ile z jakiej wyprawy i czego zbiera nasz zbieracz, tabele jaki scenariusz co daje... na wadze widzę wymiany 1 : 1... ja wiem, że wywalili mnie z kanału pomoc, bo gram tylko rok - czyli krótko, więc do pomocy to się nie nadaję... ale omamów wzrokowych jeszcze nie mam i to co pisałam, widziałam i mam nawet na kompie.. przydaje się A może poszukać przed pisaniem tutaj?

  5. #15
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    w związku z tym, że temat dotyczy Wydarzenia rocznicowego, czyli nie jest już aktualny - temat zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.