Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: Dzień programisty - rozczarowanie

  1. #21
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    3 tygodniowy poslizg gwarantowany

  2. #22
    Osadnik Awatar pablos73
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Pulinae Zobacz posta
    Cześć,
    Konkurs na Dzień Programisty - super sprawa, ALE...
    Umieściłam w wątku swoją rozszyfrowaną odpowiedź, pamiętam, jak brzmiała, a w wątku odpowiedzi nie ma, czyli i nagrody jakoś nie uświadczyłam... Nie wiem, jak reszta, ale ja czuję się rozczarowana, naprawdę nie dało się tego porządnie ogarnąć?? Choćby potwierdzić - "umieściliśmy twój post"? Albo chociaż wyświetlić go we właściwym wątku i przyznać chociaż umowną nagrodę? Mnie to rozczarowało...
    ty sie ciesz ze ie dostalas tej nagrody, bo to blamaz bb jest... :/

  3. #23
    Osadnik Awatar pablos73
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam!

    Z przyjemnością informuję, że nagrody zostały wysłane!

    Dziękuję za udział w zabawie i gratuluję zwycięzcom!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    kpisz czy o droge pytasz? zajelo wam to duzo czasu, zdecydowac czy dac 5, czy 10 krysztalow... bez komentarza...

  4. #24
    Osadnik Awatar pablos73
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez YouRQ Zobacz posta
    HAahahahah normalnie się uśmiałem jak, jak... nie jednak się nie uśmiałem...



    Normalnie dobroć BB urzekła mnie jak dobroć Stalina z kawału:
    "Telewizja radziecka kręci film o dobroci Stalina. Jedno z ujęć; Do Stalina podchodzi małe dziecko i mówi:
    - Wujku, daj cukierka.
    - Won ty s.....u! - Krzyczy Stalin
    W tym momencie kamera kieruje obiektyw na planszę z napisem: A mógł zabić!"
    o to to, dokladnie, dobrze ujete... ;p

  5. #25
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    dobrze ze nie kazali sobie placic za wziecie udzialu w konkursie , dla takich nagrod byloby warto

  6. #26
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Najważniejsze, że było kilka prawidłowych odpowiedzi, ze spacją, bez spacji, wielką, małą literą

    Dostałem bez wysiłku 10 kryształów, które zamieniłem na 14 rudy obsydianu, podkowę i parę stron do Klanów, naprawdę nie ma co narzekać.

  7. #27
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    Najważniejsze, że było kilka prawidłowych odpowiedzi, ze spacją, bez spacji, wielką, małą literą

    Dostałem bez wysiłku 10 kryształów, które zamieniłem na 14 rudy obsydianu, podkowę i parę stron do Klanów, naprawdę nie ma co narzekać.
    No widzisz jak niewiele potrzeba do szczęścia, postawa dobrego obywatela i gracza
    przenosimy to na pracę czy kieszonkowe, gdzie uznaniową, obiecaną premię za dobre wyniki pracy czy nauki dostaniesz po zapowiedzi z miesięcznych opóźnieniem, ale kupisz za to litr mleka i 3 bułki albo 2 gumy balonowe?
    Jesteś szczęśliwym człowiekiem, nadmuchasz z tego kolejny balonik

  8. #28
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    Konkurs był śmiesznie łatwy, a Wy chcieliście wypasione nagrody, narzekacie jak dzieci.
    "O jejku jejku, cały dzień rozwiązywałem zadanie, napisałem odpowiedź, nic nie wygrałem Gdzie moja nagroda?! Nie chcę cukierka! Chcę konsolę, i 10 lodowych, i nowe kołpaki do mojego wieśka, i żądam adwokata!".

    ha
    ha
    ha

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.