Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 56

Wątek: Pierwsze informacje: Dwa nowe budynki - Dyskusja

  1. #41
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    Problemy pierwszego świata
    Ja teraz myślę, czy na dwie wyspy najpierw zbierać klejnoty, czy na elitarny poligon. Kiedyś włożyłem kilka zł w ten biznes i tych kilku zł do tej pory miałem wszystko co chciałem. Teraz nawet tych kilku złotych nie trzeba wkładać, żeby w sensownym czasie pierwszą kopalnię postawić, a i tak ludzie marudzą.
    To weź załóż nowe konto i w sensownym czasie postaw pierwszą kopalnię bez wydawania złotówki jak żeś taki mONdry:P Piszesz raczej o sobie, czy inni podobnie bo gracie już 6 lat.

  2. #42
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Androm3da Zobacz posta
    To weź załóż nowe konto i w sensownym czasie postaw pierwszą kopalnię bez wydawania złotówki jak żeś taki mONdry:P Piszesz raczej o sobie, czy inni podobnie bo gracie już 6 lat.
    Po cóż miałbym? Mam przykład z mojego serwera, gdzie wystarczyło jednemu graczowi na nowym koncie niecałe pół roku, żeby kopkę postawić (Stare konto zbanowane, stąd nie pomnę kto to, bo nie wiem czy życzy sobie takiej popularności).
    Granie tak długo nauczyło mnie przede wszystkim, że w tej grze podstawą jest cierpliwość. Teraz zbieram sobie spokojnie na dwie wyspy przeznaczając połowę kryształów na krótkie listy.

  3. #43
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Uzbierać klejnoty teraz na nowym koncie to pikuś w stosunku do tego co było. Co tydzień dostajesz 100 (kiedyś było 70). 7000 klejnotów dostajesz w sumie podczas awansowania na kolejne poziomy od 17 do 50, a do tego z krótkich listów masz 50 klejnotów za każdy, a bez premium co tydzień możesz ich zrobić za kryształy z logowania i zadania dzienne około 4 (a czasem nawet 5 czy 6), czyli 200 - 300 klejnotów. W sumie tygodniowo dostajesz za nic 300 do 400 klejnotów, podczas gdy na początku było tylko 70 tygodniowo plus z jakichś wyjątkowych eventów (rekompensat za konserwy). Tym samym w ciągu maks roku, grając normalnie możesz spokojnie uzbierać na kopalnię klejnotów nie wydając ani złotówki. No ale trzeba by ten rok pograć. Kiedyś parę złoty podczas promocji klejnotów wydać było trzeba, żeby kupić pierwszą kopalnię klejnotów.
    A ja widzę, że gracze klejnoty wydają na bzdury (jakieś domki co na handlu można kupić czy w eventach zdobyć, premie czy tym podobne bzdety) po czym wszystko inne chcieliby dostać w pół roku za deski iglaste i kamienie. Ludzie ogarnijcie się troszkę. Ta gra naprawdę NIE WYMAGA poświęcania jej życia, a jedynie cierpliwości. A jak ktoś jej nie ma i chciałby wszystko dostać za darmo od razu bo nie ma czasu grać, to proponuję zmienić grę, a nie wypisywać farmazony.
    Ostatnio edytowane przez rolnik35 ; 22.09.2018 o 21:04

  4. #44
    Początkujący Osadnik Awatar oskarCK1
    Dołączył
    19.03.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Kolejny skok na kasę .Umierający brzytwy się chwyta? przecież serwery świeca pustakami a wy ostatnich graczy chcecie odstraszyć skokiem na kasę .Zróbcie lepiej coś z umierającymi serwerami to będziecie mieć kasę,skoro ludzie przestają grać to wasza kasetka zaczyna świecić już pustkami ?Oba budynki powinny byc do zdobycia w ewencie ,a potem niech będą sobie za klejnoty.

    PROSTE!!!

  5. #45
    konkur4
    Cytat Zamieszczone przez rolnik35 Zobacz posta
    (kiedyś było 70)
    Dla ścisłości - było 45 :P

  6. #46
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2015
    Posty
    62
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Kolejne wielosztuki ! Zatrudnili kogoś z niezłą wyobraźnią bo teraz każdy nowy budynek musi mieć swoja kopię aby coś ulepszyć lub przyspieszyć. Gratuluję pomysłowości!

  7. #47
    Osadnik
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    85
    Serwer
    Nowy Świat
    Dajcie KLEJNOTÓW

  8. #48
    Osadnik
    Dołączył
    11.08.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Może w jakimś ewencie będą za darmo, to sobie poczekam...

  9. #49
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    182
    Serwer
    Czarci Gaj
    ja mam to szczęście ,że do tej pory nie postawiłem żadnej kopki kleju i chyba tym razem się skusze bo przy dwóch kopkach będzie na 10 tych cacuszek pomysł fajny i usprawni rozgrywkę szczególnie tym co tracą może wojska, ale popieram niektórych przedmówców z pomysłem nakładki na jeden budynek i lvl up bez koniecznosci stawiania 10 takich samych budowli.

  10. #50
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Zobacz, jak zmienia się interfejs Elitarnych Koszar, jeśli posiadasz Elitarny Poligon:
    Spoiler


    Niby szczegół, ale tak dla ścisłości, dla jednego elitarnego poligonu, "speed" powinien wynosić 150%, a nie 200%, to samo dotyczy koszar

    Tak dla porównania trochę wyliczeń jeżeli kogoś to by interesowało.
    Elitarne koszary, 6 poziom, produkcja 1 konnego zbrojnego 5 minut. Przy 10 elitarnych poligonach 1 konny zbrojny robi się w 50 sekund. Dodatkowo gdyby użyć sierżanta skunksa, czas produkcji 1KZ wyniesie 38 sekund.
    Ostatnio edytowane przez Androm3da ; 23.09.2018 o 23:01

Odpowiedz w tym wątku
Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.