Zamknięty wątek
Strona 13 z 22 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13 14 15 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 219

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wydarzenie rocznicowe - Dyskusja

  1. #121
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.08.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Gdzieś zaginęły mi balony. Mam o 500 mniej w osiągnięciach niż w księdze zadań. Czyżbym coś przegapił ?

  2. #122
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowy Świat
    Witam
    U mnie tez mam numer z balonami we wkładzie mam ich o 588 więcej niz w osiągnięciach. Te z wkładu się zgadzają z tym co wrzucałem.
    Do osiągnięć zalicza mi nowo wrzucone balony ale pomija te 588 co brakuje

  3. #123
    Cypis21
    Ludzie. Przecież od dawna wiadomo, że najdroższe są gry darmowe!

  4. #124
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Drodzy Gracze,

    Otrzymaliśmy wiele pytań dotyczących celu społeczności - jak to będzie podczas drugiej fazy wydarzenia. Dzisiaj chcielibyśmy rzucić nieco światła na tę sprawę:

    • Gdy cel fazy 1 zostanie osiągnięty, gracze będą mogli kontynuować przekazywanie balonów, które będą liczone jako przekroczenie celu (np. 375 / 350). Kiedy Faza 1 się skończy i rozpocznie się Faza 2, wszystkie Balony, które zostały darowane po poprzekroczeniu celu zostaną dodane do nowego celu!


    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  5. #125
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Drodzy Gracze,

    Balony zebrane w pierwszej fazie, które nie zostały przekazane w pierwszej fazie, są brane pod uwagę podczas obliczania celu w drugim etapie.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 28.09.2018 o 16:18

  6. #126
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Gram od zamkniętej bety i tak słabego eventu jak Rocznicowy to jeszcze nie było. Jakim trzeba być geniuszem aby jednym dać świeczki w dropach i u poszukiwaczy a drugim ciasto, którego leci wielokrotnie więcej od świeczek. Jedyne co bym chciał to Dom Vikingów, gienek jak dla mnie słaby i nieużyteczny. Szkoda bo z zapowiedzi fajnie to wyglądało.

  7. #127
    Osadnik
    Dołączył
    22.02.2014
    Posty
    57
    Serwer
    Złota Góra
    W związku z tym, że BB_Taku nie ma czasu odpowiedzieć na szepcie, a Support nie ma czasu odpowiedzieć w ciągu 72h, w związku z wątpliwościami pojawiającymi się na s7, chciałabym zapytać ile czasu mają gracze na przekazanie 15K balonów? 7, czy 14 dni, aby otrzymać nagody? I pytanie drugie...w związku z pytaniem pierwszym -co będzie nagrodą w evencie społecznościowym w drugim tygodniu? Stanica?
    Ostatnio edytowane przez pysia753 ; 28.09.2018 o 22:04

  8. #128
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Drodzy Gracze,

    Otrzymaliśmy wiele pytań dotyczących celu społeczności - jak to będzie podczas drugiej fazy wydarzenia. Dzisiaj chcielibyśmy rzucić nieco światła na tę sprawę:

    • Gdy cel fazy 1 zostanie osiągnięty, gracze będą mogli kontynuować przekazywanie balonów, które będą liczone jako przekroczenie celu (np. 375 / 350). Kiedy Faza 1 się skończy i rozpocznie się Faza 2, wszystkie Balony, które zostały darowane po poprzekroczeniu celu zostaną dodane do nowego celu!


    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Cel społeczności wraz z 1 i 2 fazą ok, tylko jak to się będzie miało to zadania "wielkie świętowanie" ? Czy będzie kolejny ciąg zadań w 2 fazie ? Bo to trochę nie logiczne gdyby nie było, żeby wydać 15k balonów, dostać w zamian jakieś nagrody, w tym medyka polowego, a potem przerabiać tylko surowce na balony i wydawać je tylko po to żeby osiągnąć cel w fazie 2 (bez dodatkowych nagród j.w.).

  9. #129
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Androm3da Zobacz posta
    Cel społeczności wraz z 1 i 2 fazą ok, tylko jak to się będzie miało to zadania "wielkie świętowanie" ? Czy będzie kolejny ciąg zadań w 2 fazie ? Bo to trochę nie logiczne gdyby nie było, żeby wydać 15k balonów, dostać w zamian jakieś nagrody, w tym medyka polowego, a potem przerabiać tylko surowce na balony i wydawać je tylko po to żeby osiągnąć cel w fazie 2 (bez dodatkowych nagród j.w.).
    Jak oddasz 15k dostaniesz zadanie na oddanie 1k gdzie nagrodą będzie ulepszony werbudek, fajerwerki i dwie balisty. Zrobisz je i wskoczy ponownie i tak do końca eventu jeśli będzie Ci się chciało klikać.

    @pysia753 - 14 dni na wyklikanie balonów, Taku już nie odpisze bo się wykilkał z TSO. W drugim etapie będzie m.in. Stanica.

  10. #130
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dzięki za odpowiedź @baqslaw

Zamknięty wątek
Strona 13 z 22 PierwszyPierwszy ... 3 11 12 13 14 15 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.