Zamknięty wątek
Strona 14 z 22 PierwszyPierwszy ... 4 12 13 14 15 16 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 219

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wydarzenie rocznicowe - Dyskusja

  1. #131
    Osadnik Awatar shaqoore
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    115
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wszyscy powyżsi matematycy musieli się zawstydzić, bo jednak cel został osiągnięty. Śmiem twierdzić, że pierwotny cel (500) też był do osiągnięcia ale lepiej popłakać trochę, że trzeba surowce wydawać kiedy chwilę wcześniej się płakało, że nie ma z surowcami co zrobić i tylko zalegają Jestem ciekaw czy w innych krajach jest podobna do naszej narracja...

  2. #132
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez shaqoore Zobacz posta
    Wszyscy powyżsi matematycy musieli się zawstydzić, bo jednak cel został osiągnięty. Śmiem twierdzić, że pierwotny cel (500) też był do osiągnięcia ale lepiej popłakać trochę, że trzeba surowce wydawać kiedy chwilę wcześniej się płakało, że nie ma z surowcami co zrobić i tylko zalegają Jestem ciekaw czy w innych krajach jest podobna do naszej narracja...
    Co do poprzedniego celu, nie byłabym taka pewna... ale fajnie, że się udało.
    Jeśli chodzi o narrację to zapewne ta sama, bo nie zmieniliby tylko dlatego, że w PL się graczom nie podoba.

  3. #133
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A tobie nie wydaje się dziwne że przez 2 dni ledwo sie zebrało 70kk, potem konserwa i lecą po 100kk na dzień?

    Produkcja nagle nie skoczyła 2x bo ilości surowców sie nie zmieniły, dodatkowo z tego co słychać na serwerach i tak większość wymiania małe torty bo one wystarczą, a mimo to z dnia na dzień balonów było coraz więcej.

    I to nie jest narzekanie, bo ciesze się że mimo minimalnego wysiłku wszytko się osiąga, byle tak dalej
    Ostatnio edytowane przez set2g ; 29.09.2018 o 13:25

  4. #134
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Może być też tak, że część ludzi po zmniejszeniu celu jednak wzięła udział, mimo, ze najpierw odpuścili... no i z tych 600 balonów odklikanych co każdy na swiecie dostał tez mogło się sporo nazbierać, bo nie wiemy ilu jest graczy i po konserwie mały tort zaczął prawidłowo naliczać prod.

  5. #135
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez shaqoore Zobacz posta
    Wszyscy powyżsi matematycy musieli się zawstydzić, bo jednak cel został osiągnięty. Śmiem twierdzić, że pierwotny cel (500) też był do osiągnięcia ale lepiej popłakać trochę, że trzeba surowce wydawać kiedy chwilę wcześniej się płakało, że nie ma z surowcami co zrobić i tylko zalegają Jestem ciekaw czy w innych krajach jest podobna do naszej narracja...
    No cóż, tempo przekazywania balonów przez pierwsze 2 dni było jakie było, gdyby się utrzymało BB zebrałoby ok 210 mln. To ile ludzie chowali balonów w magazynie by później przekazać większą sumkę to już inna sprawa. Nie doceniłem chęci graczy do chomikowania, to się ostro pomyliłem z szacunkami.

  6. #136
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez shaqoore Zobacz posta
    Wszyscy powyżsi matematycy musieli się zawstydzić, bo jednak cel został osiągnięty. Śmiem twierdzić, że pierwotny cel (500) też był do osiągnięcia ale lepiej popłakać trochę, że trzeba surowce wydawać kiedy chwilę wcześniej się płakało, że nie ma z surowcami co zrobić i tylko zalegają Jestem ciekaw czy w innych krajach jest podobna do naszej narracja...
    Biorac pod uwage, ze przez raptem 3h mojego zalogowania wczoraj wieczor licznik skoczyl z 321 do 355 mln, to smiem twierdzic ze cale liczenie to pic na wode. Stad gdybym mial komus wierzyc to wole wierzyc obliczenium graczy
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  7. #137
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez dario_j Zobacz posta
    No cóż, tempo przekazywania balonów przez pierwsze 2 dni było jakie było, gdyby się utrzymało BB zebrałoby ok 210 mln. To ile ludzie chowali balonów w magazynie by później przekazać większą sumkę to już inna sprawa. Nie doceniłem chęci graczy do chomikowania, to się ostro pomyliłem z szacunkami.
    Zgadzam się ze @sparkz'em, że liczenie balonów to pic na wodę, przez dwa dni gracze oddali coś ponad 70 mln balonów, a po konserwacji przez 1 dzień ponad 100 mln Nie wiem po co gracze mieli by chomikować balony, a nietrudno policzyć ile gracz wyprodukował by sam balonów, średnio licząc 10k, to wychodzi 35k graczy, oby tyle grało

  8. #138
    Osadnik Awatar shaqoore
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    115
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Można to dość łatwo wytłumaczyć. Po pierwsze trochę zajęło żeby uzbierać surowce na pierwsze premie czyli małe torty a więc zbieranie szło sporo wolniej, po drugie najniższy próg to 5k balonów i spora część graczy przekazywała balony dopiero kiedy ten próg przekroczyła (no bo co za różnica czy dajemy co 4h po 200 balonów czy po 4 dniach od razu 5000?).

  9. #139
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.07.2012
    Posty
    29
    Serwer
    Nowy Świat
    co jest z istalacja po zalogowaniu 2 dzien nie moge wejsc do gry

  10. #140
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No więc chyba ktoś zaliczył wtopę, znowu.
    Pojawił się nowy cel, 800mln do nadmuchania, spoko, w trzy dni się zrobi.
    Ale czemu zamknięte zostały osiągnięcia, przez co niektórzy gracze stracili szansę na otrzymanie tortów?

    E: Osiągnięcia wróciły, ale podobno niektórym nie zliczają balonów...
    Ostatnio edytowane przez Larxand ; 01.10.2018 o 10:39

Zamknięty wątek
Strona 14 z 22 PierwszyPierwszy ... 4 12 13 14 15 16 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.