Zamknięty wątek
Strona 6 z 22 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 16 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 219

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wydarzenie rocznicowe - Dyskusja

  1. #51
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mamy cel społeczny a podzielili nas na dwie grupy. Zamiast integracji mamy separacje. Nie wiem kto takie coś wymyślił ale ładnie pojechaliście.

    Ostatnio edytowane przez set2g ; 24.09.2018 o 21:18

  2. #52
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.09.2012
    Posty
    485
    Serwer
    Złota Góra
    Szalony pomysl z ta iloscia oddanych balonow...moze bylo by wykonalne pare lat temu teraz to juz mala szansa. BB swietuje 25 lecie wysysajac kase z ludzi ktorzy jeszcze tu siedza bo lubia. To nie jest moja pierwsza gra w necie, ale pierwsza ktora DOI graczy w nagrode .

  3. #53
    Osadnik
    Dołączył
    20.11.2012
    Posty
    99
    Serwer
    Złota Góra
    Z oddanymi balonami cele bym inaczej określił. W pierwszym zrobił przy obecnych nagrodach łatwiej np. 250kk balonów. W drugiej np. 750kk z tym, że liczy się również zbiórka na 1 cel. Jeśli jest inaczej to lepiej zostawić wszystkie balony na drugi cel, który wg. mnie jest ważniejszy.

  4. #54
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Witam , mam 64 poziom i zero ciastek z przygód Dajcie znac z jakich przygód wam tak ciastka wypadają

  5. #55
    Osadnik
    Dołączył
    13.10.2012
    Posty
    105
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Dobrze ze monitorujecie dostepność ciastek, uspokoiło mnie to

    via Imgflip GIF Maker
    Ostatnio edytowane przez gizmodogra ; 24.09.2018 o 23:11

  6. #56
    Osadnik
    Dołączył
    04.09.2012
    Posty
    137
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez buczerr Zobacz posta
    Witam , mam 64 poziom i zero ciastek z przygód Dajcie znac z jakich przygód wam tak ciastka wypadają
    NIE wpadają na twoim levelu, ktoś bardzo mądry/dowcipny/roztrzepany/złośliwy (właściwe podkreśli, resztę skreślić) tak sobie-nam to wymyślił

    A tak, precyzyjnie w sposób niebudzący wątpliwości w Pamiętniku Dewelopera opisuje to settlerka Penelopa:
    Mały tort urodzinowy i Olbrzymi tort urodzinowy to dwie nowe premie, które można wyprodukować w Magazynie Prowiantu. Są one wykonane z dwóch zasobów eventowych: Ciasta Tortowego i Urodzinowych Świeczek, które mogą być zdobyte odpowiednio przez graczy poniżej 51 i powyżej 50 poziomu.

  7. #57
    Osadnik
    Dołączył
    04.09.2012
    Posty
    137
    Serwer
    Nowy Świat
    +1

  8. #58
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,072
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Aruzus Zobacz posta
    Bo NIE masz robić, ani łudzić się że można, tylko kupić klejki a potem balony by dostać rocznicowe ''prezenty''
    BB wszystko dokładnie skalkulowało, masz dmuchać balony codziennie bez przerwy bo się nie wyrobisz, wymieniając się premiami (chwilowo nie ma czym), a jakbyś liczyła na ulgową taryfę bo to niby ''święto'', to zaraz gość ze wsi(udziela się tu jakiś rolnik, LOL) z kilkoma kolegami ci wyjaśni, że to nie jest darmowa gra
    Jeszcze raz zapytam - serio, to ciągle ta sama, ''darmowa'' gra dla siedmiolatków?

    Może jutro coś się z tymi ilościami wyprostuje ale na ta chwilę to kompromitacja porównywalna z eventem czarnych rycerzy

    zapraszaja cie za urodziny za ktore sam se musisz zaplacic . wszystko ladnie policzone

  9. #59
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2015
    Posty
    109
    Serwer
    Złota Góra
    produkuje z moździerza 42 balony, w premią mały tort widnieje po 21 na slot ,łącznie 63 ,ale do władyki dodaje tylko 42 huehuehue

  10. #60
    Osadnik
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    68
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Fleotria Zobacz posta
    Szalony pomysl z ta iloscia oddanych balonow.. .
    Bo nie chodzi o to żeby zebrać tylko żeby zbierać

Zamknięty wątek
Strona 6 z 22 PierwszyPierwszy ... 4 5 6 7 8 16 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.