Zamknięty wątek
Strona 12 z 22 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 14 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 219

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wydarzenie rocznicowe - Dyskusja

  1. #111
    Osadnik
    Dołączył
    28.08.2015
    Posty
    33
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam!

    Dziękuję za wszystkie posty i opinie! Uprzejmie informuję, że dokładnie monitorujemy dostępność Ciasta tortowego i Świec w wydarzeniu, aczkolwiek pamiętajcie o tym, że wydarzenie jest aktywne dopiero od kilku godzin.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    fajnie że dziękujesz, zrobiłem przygodę i ciasta nie wpadły, znikąd ich wziąć nie mogę jak zatem zaliczyć zadanie z samego początku aby zrobić tort ???
    druga sprawa to nie da się zebrać (czy wyprodukować) tyle balonów aby zaliczyć wszystkie zadania
    no jak dla mnie to lipa, jakiś nie przemyślany ten event rozumiem żeby grający 24/7 mieli szansę (gdy wszystko działa jak potrzeba) ale cała reszta którzy pracują też powinni mieć szansę nadrabiając premiami itp.
    no i taka moja propozycja, może zbieranie zrobić 2 x na dobę po trochę więcej zamiast 3x bo jeśli się pracuje i ma rodzinę to zawsze co najmniej jedno "przepada"

  2. #112
    Osadnik
    Dołączył
    19.08.2012
    Posty
    33
    Serwer
    Nowa Ziemia
    zrobiłem Azyl Bandytów - miało być ciasta 252-502 a świec 28-55 ... nie dostałem żadnego ciasta i tylko 21 świec

    czy to jest granie w porządku ?????

  3. #113
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.02.2017
    Posty
    17
    Serwer
    Nowy Świat
    Witam

    Czy ktoś wie do kiedy można zbierać balony na wkłady - do końca eventu? czy przez pierwszy tydzień?

  4. #114
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A czy czytanie ze zrozumieniem jest nie w porządku?

    Było powiedziałam i w tym temacie i w innych, oraz w pamiętniku dev ze jak masz poziom większy jak 50 to masz TYLKO świece.
    Nawet na wiki ta informacja wisi, skąd widocznie czerpiesz wiedzę, i ciagle jestes zaskoczony brakiem ciasta ?

  5. #115
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Powtórze to co już kiedyś pisałem, ten event to czyszczenie magazynów i tyle. Uzbieranie takiej ilości balonów to będzie nie lada wyzwanie, teraz jeszcze jakies pseudo konserwy. Ciekawe czy na tym skończa czy coś jeszcze będzie.
    Tak gra jest za free ale nie każdy gra 24/7 do tego ludzie jak jest event to tez to jakoś ujmują w planach - a tu dziś zonk 4 godziny minimum przerwy na wgranie małej poprawki. Czyli norma co event to błędy

  6. #116
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez AndySnake Zobacz posta
    zrobiłem Azyl Bandytów - miało być ciasta 252-502 a świec 28-55
    Możesz podać źródło, skąd ta informacja?

  7. #117
    Osadnik
    Dołączył
    20.11.2012
    Posty
    99
    Serwer
    Złota Góra
    Strona settlersonlinewiki.eu nie jest oficjalną stroną. Powinno to tam być chyba wytłuszczone. Bo wszyscy jak tam coś przeczytają to odrazu, że w grze jest błąd. Właśnie zawsze jest na odwrót.

  8. #118
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Quartis Zobacz posta
    Strona settlersonlinewiki.eu nie jest oficjalną stroną. Powinno to tam być chyba wytłuszczone. Bo wszyscy jak tam coś przeczytają to odrazu, że w grze jest błąd. Właśnie zawsze jest na odwrót.
    Na wiki jest wyraźnie napisane komu ciasta a komu świeczki, tyle że mało kto chce to zauważyć.
    Inna sprawa, że takie rozwiązanie, jeśli ma potencjał do wprowadzania zamętu powinno być przekazane w łatwiejszej do uchwycenia formie w Poradniku. Inna sprawa, że podział na poniżej/powyżej poziomu nie powinien w ogóle mieć miejsca, bo efekty są takie jakie są, czyli zamiast współpracy jest próba zbicia majątku, co akurat jest zupełnie normalnym ludzkim zjawiskiem, czego szanowne BB zazwyczaj nie bierze pod uwagę.

  9. #119
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Quartis Zobacz posta
    Strona settlersonlinewiki.eu nie jest oficjalną stroną. Powinno to tam być chyba wytłuszczone. Bo wszyscy jak tam coś przeczytają to odrazu, że w grze jest błąd. Właśnie zawsze jest na odwrót.
    Dokładnie Wiki nie jest oficjalną stroną. Brawo dla autora jednak nie zawsze wszystko jest zgodne ze stanem faktycznym w grze.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  10. #120
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.02.2015
    Posty
    10
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ten event jest strasznie dołujący dla mnie. Kiedy robię zadanie w którym jest mapka z muzyczką z "Settlers 2" , przypomina mi się ta gra i to ile frajdy mi dawała. A potem wracam na swoją wyspę i uświadamiam sobie że w TSO lepsza jest tylko rozdzielczość. I pojawia się myśl: "dlaczego ja jeszcze gram w tego crapa?"

Zamknięty wątek
Strona 12 z 22 PierwszyPierwszy ... 2 10 11 12 13 14 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.