Zamknięty wątek
Strona 5 z 22 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 15 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 219

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wydarzenie rocznicowe - Dyskusja

  1. #41
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Nowy Świat
    No i głębokie … poszanowanie czyli event można spuścić , by zdobywanie (przygody) ciasta i świec miało sens proporcje między zdobyczą graczy (500 ciasta u jednych do 50 świec u drugich) powinny być równe a nie 5:1 lub jeszcze gorsze. Pozdrawiam tego co to wymyślił .
    Ostatnio edytowane przez potfooor ; 24.09.2018 o 16:55

  2. #42
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,699
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Dziękuję za wszystkie posty i opinie! Uprzejmie informuję, że dokładnie monitorujemy dostępność Ciasta tortowego i Świec w wydarzeniu, aczkolwiek pamiętajcie o tym, że wydarzenie jest aktywne dopiero od kilku godzin.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  3. #43
    Osadnik
    Dołączył
    21.07.2015
    Posty
    33
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ciasta leci tyle ze mozna przerobic na świeczki odwrotnie jest nie wykonalne

  4. #44
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.12.2012
    Posty
    25
    Serwer
    Kolonia
    kilka godzin czy kilka dni nic nie zmieni, potrzeba 2,5k świeczek na tort codziennie(NIEMOŻLIWE!)
    jak szybko to nie zostanie naprawione, to event stracony (wielu zrezygnuje).

  5. #45
    Odkrywca Awatar dario_j
    Dołączył
    04.07.2013
    Posty
    661
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ja jestem ciekaw ilu graczy ma poziom niższy niż 50, a ilu wyższy?
    Na kantorku ani jednej ofki wymiany świeczek na ciasto lub odwrotnie. (stan na godzinę 19:04)
    Tego co teraz BB wykoncypowało nie wymyśliłby chyba nikt inny.

    BB przez cały tydzień chce uzbierać 500 mln balonów. Nie ma na to najmniejszych szans. W obecnym tempie ledwie 200 mln z małym hakiem się uzbiera
    Ostatnio edytowane przez dario_j ; 24.09.2018 o 19:15

  6. #46
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez pelemele Zobacz posta
    kilka godzin czy kilka dni nic nie zmieni, potrzeba 2,5k świeczek na tort codziennie(NIEMOŻLIWE!)
    jak szybko to nie zostanie naprawione, to event stracony (wielu zrezygnuje).
    Bo NIE masz robić, ani łudzić się że można, tylko kupić klejki a potem balony by dostać rocznicowe ''prezenty''
    BB wszystko dokładnie skalkulowało, masz dmuchać balony codziennie bez przerwy bo się nie wyrobisz, wymieniając się premiami (chwilowo nie ma czym), a jakbyś liczyła na ulgową taryfę bo to niby ''święto'', to zaraz gość ze wsi(udziela się tu jakiś rolnik, LOL) z kilkoma kolegami ci wyjaśni, że to nie jest darmowa gra
    Jeszcze raz zapytam - serio, to ciągle ta sama, ''darmowa'' gra dla siedmiolatków?

    Może jutro coś się z tymi ilościami wyprostuje ale na ta chwilę to kompromitacja porównywalna z eventem czarnych rycerzy
    Ostatnio edytowane przez Aruzus ; 24.09.2018 o 19:51

  7. #47
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Trochę przesadzili z tym celem społecznościowym 500 mln balonów, żeby tyle uzbierać to potrzeba ponad 33k graczy żeby każdy oddał 15k balonów...

  8. #48
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    BB przestawiło się na totalny zysk. Wpadać ma tyle ile chcą aby tak jak Aruzus napisał kupić klejki i balony, widać jaki BB ma plan na przyszłość skończyło się głaskanie i zdobywania w eventy to co było do zdobycia z frajer.
    Teraz liczyć się będzie ile kasy realnej wydasz.
    Liczyłem że wydanie 15k balonów się uda w normalnym tempie grania 2,3 przygody dziennie jednak nie będę poświęcał temu eventowi i grze więcej czasu.

  9. #49
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.08.2015
    Posty
    6
    Serwer
    Złota Góra
    bez sensu event bynajmniej dla graczy powyżej 50lv , ciasto leci ponizej 50lv i to w dużych ilosciach ( arktyczna eksplozja -- 460 ciasta / max 50 swieczek ), więc pytam w jaki sposób lv 50 + maja poradzić sobie z wyprodukowaniem ciasta , z handlu kpina niższe lv wykorzystują sytuacje. Zebranie 500.000.000 balonów też graniczy z cudem .
    Chwała pomysłodawcą , ekstra event rocznicowy , wstyd i hańba

  10. #50
    Osadnik
    Dołączył
    27.09.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Nowy Świat
    Zalogowałem się dopiero ok. godzinę temu i zauważyłem, że nie mam Sali Przyjęć. Relog ani usuwanie ciasteczek nie pomogło. Co dalej mam robić? Czy cały event mogę sobie darować, bo nawet nie mogę zrobić pierwszego zadania.

Zamknięty wątek
Strona 5 z 22 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 15 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.