Zamknięty wątek
Strona 2 z 22 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 219

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Wydarzenie rocznicowe - Dyskusja

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    21.10.2017
    Posty
    43
    Serwer
    Słoneczny Gród
    co do godziny rozpoczęcia - to trochę nieuczciwa, nie będę się powoływać na inne gry, ale w nocy jest 'zmiana doby' - to byłby dobry moment na włączanie eventów.
    Pracującym rano odbieracie szansę... np. zbieranie jest kilka razy na dobę, jak dobrze grasz masz i 3x, więc traci się poranny zbór. To moje zdanie z obserwacji innych eventów.

  2. #12
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez krotos666 Zobacz posta
    Bez urazy, ja mam wtedy drugie zamiany i co to też dyskryminacja osób, którzy pracują na drugą zmianę?
    Jakąś musieli wybrać i wybrali.
    Nie wszystkim będzie pasować.

    Nie rozumiem co za różnica 5 godzin w te czy w drugą stronę.
    Emocje na bok Androm3do
    Jak by nie było jesteś w mniejszości :P równie dobrze można uruchomić event z chwilą resetu zadań (1-2 w nocy?), albo przez weekend, ale komu z BB by się chciało wstawać w nocy czy przyjść do pracy w sobotę/niedzielę żeby aktywować event.

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Czarci Gaj
    Zmiany skórki - wygląd retro. Jak ja na to czekałem. Z tego powodu nie będę mógł spać w nocy. Brrrrrr

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    21.05.2012
    Posty
    69
    Serwer
    Nowy Świat
    Na taaaaki jubileusz to powinno być wszystko z górnej półki.I oferta na klejnoty x5,specjalista i budynek niespotykany a bardzo potrzebny.
    Jeżeli budynek to życzył bym sobie taki do konwersji jednych premii na inne np.wrzucam 1000 półmisków ryb i otrzymuję 100 steków rybnych a jeżeli chodzi o generałów to chciałbym takiego,który może walczyć na wszystkich frontach to znaczy na ekspedycjach również.

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.06.2016
    Posty
    26
    Serwer
    Nowa Ziemia
    "Każda dodatkowa Stanica Wywiadowców zwiększa czas odnowienia o 100%."

    Czy to nie błąd - zwiększa ? Nie powinno być zmniejsza?
    Albo zwiększa czas trwania premii ?

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    26.10.2012
    Posty
    90
    Serwer
    Złota Góra
    Witam
    skoro event wgrany i będzie aktywowany w poniedziałek o 10 (akurat mi to odpowiada) to nie mogło by być odliczanie do rozpoczęcia eventu?

  7. #17
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A będzie szło zebrać 15k balonów, ktoś to przekalkulował już?
    Balony tylko z konwersji i misji dziennych no i trochę z zadań. Handlu brak z przytgód tez brak. Więc skąd je brać.

    Ktoś wie jaki czas produkcji ma ta Hala spotkań?

  8. #18
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Pewnie ci co będą 24h/7 to uzbierają te 15k balonów, tylko jak to rozumieć że co 1 faza tydzień i w tym czasie trzeba uzbierać te 15k baloników ? jeśli tak to powodzenia - ale pewnie będzie ze 3 razy promo na klejki jak nic

  9. #19
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ale siedzenie 24/7 nic nie da bo Sala spotkan produkuje balony czy jestes czy nie. Jedynie możesz zwiększyć ilość produkowanych balonów przez lepszą premie, z tego co wyczytałem to premie są 2 jedna +50% i druga +100%, obie 24h (od znajomego) tak więc wysiłkiem będzie zebrać świece/torty z przygód. Do tego dochodzą kolekcje i odkrywcy więc zebranie na Olbrzymi tort raz na dzień chyba nie powinien być problematyczny.

    Zobaczymy jak będzie to szło jak już aktywują.

  10. #20
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    Ale siedzenie 24/7 nic nie da bo Sala spotkan produkuje balony czy jestes czy nie. Jedynie możesz zwiększyć ilość produkowanych balonów przez lepszą premie
    - nie liczylem dokladnie
    - niedokladnie pamietam

    ale z tego co widzialem na testowym zeby zebrac max trzeba bylo produkowac non stop przez jakies 60% czasu majac zbuffowana hale.

    Stad mam po cichu nadzieje, ze moja pamiec szwankuje na tyle, ze pomylilem sie o 2x i bedzie sie dalo na calkowicie pasywnej produkcji wyciagnac nagrody, inwestujac jedynie surowce.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

Zamknięty wątek
Strona 2 z 22 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.