Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 47

Wątek: Problem z logowaniem

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    85
    Serwer
    Nowy Świat
    cięzko wchodzi gra bardzo wolno sie ładuje

    wczoraj ładnie szło a dzisaj problemy zróbcie coś
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 26.04.2019 o 15:18 Powód: połączenie postów

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.01.2018
    Posty
    5
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    U mnie jest to samo ładuję już grę dobre 40 min, rano normalnie weszłam

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Od rana nie chodzi, loguje ale gra się wczytuje (pasek ładowania) z prędkością chyba 1% na 5 minut. Dwie równe przeglądarki, dwa różne komputery, dwa różne łącza. Tak że błąd na 100% nie z mojej winy. Dodatkowo jak się kliknie POBIERZ GRĘ to prędkość 1 km/sek czyli wina serwerów. Produkuję mniej balonów przez brak premii. Mam nadzieję że dadzą kilkaset balonów w zamian za problemy techniczne.

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    U mnie to samo od rana nie można się zalogować a balony i premka przepadają

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    Od wczoraj nie mogę wejść w grę. Loguję się ale gra się nie ładuje. Pisałam do pomocy technicznej. Niby to problem z Flash Playerem, ale zrobiłam wszystko co mi sugerowali i jest jeszcze gorzej. Wydaje mi się że to problem globalny jest.

  6. #26
    johan66618
    To chyba Oni maja problem z Flash Player . Na drugim kompie zainstalowałem najnowszą dostępną wersję i jest bez zmian . Tak czy inaczej po trzech dniach zawiasu należałoby się jakieś wyjaśnienie ,a tu nic. Ja rozumiem że urodziny ,impreza itd. ale ludzie chcą grac.

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    85
    Serwer
    Nowy Świat
    znowu rano to samo trudności z wejściem do gry ale ludzie chcą grac.

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2016
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Ja niestety też od piątku wieczorem nie mogę się zalogować. Trzy różne komputery, w tym jeden w innej sieci, kilka przeglądarek, ale na każdej ten sam problem- pasek ładuje się ślimaczym tempem i w końcu staje. Flash działa poprawnie, problem występuje tylko przy ładowaniu gry.

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.08.2015
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    Ja pisalem do supportu i odpowiedzieli mi że mam wyczyścic pamieć cache albo zmienić przegladarke. W drugiaj wiadomości do supportu na pisalem ze po usuwalem wszysto ale przegladarki nie moge zmianic poniewaz gram przez steama .Po czym dostalem dokladznie taka sama wiadomość wiec na support niemam co liczyc, a tez bym chcial po grać. wiec ajka ktos ma mjakies rozwiazanie to poprosze i jeszcze raz napisze GRAM PRZEZ STEAM

  10. #30
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Słoneczny Gród
    u mnie także się zrąbało, chrome, mozilla, opera staje na drugim obrazku ok 40%, zainstalowałem puffina na kompie i ruszyło, ciastka, historia itp wyczyszczone, wczoraj było ok a dziś się zrąbało

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.