Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Safari problem z płynnym działaniem gry

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    31.12.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Safari problem z płynnym działaniem gry

    Witam

    Po dzisiejszej aktualizacji przeglądarki safari do wersji 12.0 zrobił się problem z płynnym działaniem The Settlers. Gra działa ale strasznie tnie przy
    jakimkolwiek wykonywaniu czynności w grze np. wysyłanie odkrywców wystawianie ofert w kantorze a co najgorsze zwykle płynne poruszanie się
    po mapie stało się problemem ponieważ po prostu laguje. Nadmienię iż mam zainstalowaną najnowszą wersję flash playera. Proszę o pochylenie się
    bb nad tym problemem i rozwiązanie go bo wygląda na to że gra nie jest zoptymalizowana pod najnowszą wersję Safari i dlatego dzieje się to co się
    dzieje. Na chrom wszystko jest ok. Nie po to kupowałem maca aby nie móc korzystać normalnie z safari tylko posiłkować się innymi przeglądarkami.

    Pozdrawiam

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Hugo256_ Zobacz posta
    Nie po to kupowałem maca aby nie móc korzystać normalnie z safari tylko posiłkować się innymi przeglądarkami.

    Nie mam pewności, ale może to być też związane z aktualizacją gry, wczoraj sporo dłużej gra się bynajmniej ładowała.

  3. #3
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    UWAGA

    Zgodnie z ostatnim dziennikiem zmian Safari obsługa flasha została wyłączona wraz z najnowszą wersją przeglądarki.

    Chcąc grać w Settlersów musisz użyć innej przeglądarki lub starszej wersji Safari dopóki TSO nie zostanie przepisane na nową technologię.

    W dowolnej innej przeglądarce trzeba za każdym razem ręcznie zezwolić na obsługę Flash.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria


    ==
    Dziennik zmian
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 29.09.2020 o 18:33

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    wow równe dwa lata czekał na odpowiedz ale ja dostał ;D
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.