Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Nie ma mojej odpowiedzi w konkursie Dzien Programisty

  1. #11
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    omg, człowieku...
    sprawdz posty jeszcze raz... bo widze ze bedziesz pisał byle co, byle zaistniec na forum mojego posta tez nie było i jakos jest a ze jest kilka stron to moze przez jakies 2h nie napiszesz kolejnego płaczliwego posta :P

  2. #12
    Osadnik Awatar Unangwata
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    110
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez kinia19910 Zobacz posta
    omg, człowieku...
    sprawdz posty jeszcze raz... bo widze ze bedziesz pisał byle co, byle zaistniec na forum mojego posta tez nie było i jakos jest a ze jest kilka stron to moze przez jakies 2h nie napiszesz kolejnego płaczliwego posta :P
    Wiesz co to jest projekcja ? Widzisz w kimś wady, które same masz... a posty sprawdzałem.

  3. #13
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Unangwata Zobacz posta
    Wiesz co to jest projekcja ? Widzisz w kimś wady, które same masz... a posty sprawdzałem.
    dobra nie ma sensu... powiem Ci jedno, Twoje posty są... i można to sprawdzic kilkoma kliknięciami.. ale niech Ci kto inny zdradzi tę wiedzę jak, bo tajemna ona nie jest
    ale brawo napisałeś kolejnego i ktoś Cię zauważył

  4. #14
    Osadnik Awatar Unangwata
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    110
    Serwer
    Czarci Gaj
    Są rzeczywiście, wcześniej sprawdzałem 2 razy i ich nie było. Mod musiał zadziałać, dziękuję.

    Cytat Zamieszczone przez kinia19910 Zobacz posta
    dobra nie ma sensu... powiem Ci jedno, Twoje posty są... i można to sprawdzic kilkoma kliknięciami.. ale niech Ci kto inny zdradzi tę wiedzę jak, bo tajemna ona nie jest
    ale brawo napisałeś kolejnego i ktoś Cię zauważył
    Nie mam potrzeby bycia zauważonym, a wręcz przeciwnie. Także istnieję bez forum. Więc może skończ się kompromitować ujawniając swoją osobowość i weź się za coś konkretnego.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 19.09.2018 o 19:05 Powód: proszę korzystać z edycji i nie pisać posta pod postem

  5. #15
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    znalazły się?
    no i gitara

  6. #16
    Osadnik Awatar Unangwata
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    110
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dostaliście nagrodę ? Ja narazie nic

  7. #17
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    temat nie jest już aktualny, w związku z tym wątek zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 27.05.2019 o 17:39

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.