Zobacz wyniki ankiety: Notatki na mapie przygód ?

Głosujących
28. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    8 28.57%
  • Nie

    15 53.57%
  • Wszystko mi jedno

    5 17.86%
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22

Wątek: Notatki na mapie przygód

  1. #1
    Osadnik Awatar Unangwata
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    110
    Serwer
    Czarci Gaj

    Notatki na mapie przygód

    Ciągłe przełączanie do poradnika lub sięganie do notesu może być zbyteczne jeśli by wprowadzić możliwość wpisywania notatek w wybranym miejscu w przygodach, które były by zapamiętywane i wyświetlanie kiedykolwiek robimy daną przygodę.

    Umożliwiło by to wpisywanie jakie wojska są potrzebne pod obozami wroga, gdzie zwracać uwagę itp.

    Nie trzeba by było tak żąglować w przeglądarce.

  2. #2
    konkur4
    Może jeszcze niech się przygody same robią?

  3. #3
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nie widzę takiej potrzeby
    "Everybody lies"

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie widzę takiej potrzeby, ale nie widzę też przeszkód (oczywiście poza technicznymi z punktu widzenia BB, bo nie obiektywnymi).
    @Konkur4, jak ktoś bardzo chce,to przygody i tak same się robią.

  5. #5
    Osadnik Awatar Unangwata
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    110
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez konkur4 Zobacz posta
    Może jeszcze niech się przygody same robią?
    Może tobie się robią.
    Ja zamierzam odstawić poradnik i kalkulować walki dla mojego generała. Możliwośc zapisywania na mapie rezultatów by ograniczyła mi sięganie do notatnikia. A tobie ciągłe wchodzenie na settlers wiki..
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 19.09.2018 o 19:08

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    Całkiem obiektywnie - a jest jakaś gra, która to umożliwia? Coby zerknąć, zobaczyć...

  7. #7
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    182
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dam na tak, choć pomysł mnie nie dotyczy bo to co robię znam na pamięć, ale skoro może to komuś pomóc...

  8. #8
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przygody (jak wiekszosc rzeczy w tej grze) sa odtwarzane z templatow, takie przerobienie silnika gry zeby kazdy gracz mogl sobie dowolnie customizowac ulotne elementy i jeszcze do tego bylo to zapisywane w bazie jest nierealne (biorac pod uwage architekture i ilosc ludzi ktorzy nad ta gra jeszcze "pracuja").

    A juz w szczegolnosci nikt powazny nie bedzie tego robil zeby latwiej bylo korzystac z poradnikow, bo to byloby jawne przyznanie sie do tego, ze gra nibystrategiczna nie wymaga myslenia tylko powielania mechanicznie prostych czynnosci.
    Ostatnio edytowane przez sparkz ; 16.09.2018 o 11:25
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  9. #9
    Osadnik Awatar Unangwata
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    110
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Przygody (jak wiekszosc rzeczy w tej grze) sa odtwarzane z templatow, takie przerobienie silnika gry zeby kazdy gracz mogl sobie dowolnie customizowac ulotne elementy i jeszcze do tego bylo to zapisywane w bazie jest nierealne (biorac pod uwage architekture i ilosc ludzi ktorzy nad ta gra jeszcze "pracuja").

    A juz w szczegolnosci nikt powazny nie bedzie tego robil zeby latwiej bylo korzystac z poradnikow, bo to byloby jawne przyznanie sie do tego, ze gra nibystrategiczna nie wymaga myslenia tylko powielania mechanicznie prostych czynnosci.
    Ale ty głupoty gadasz..

  10. #10
    konkur4
    Cytat Zamieszczone przez Unangwata Zobacz posta
    Może tobie się robią.
    Nie, nie robią się, ale gdyby takie pomysły miały wchodzić w życie to ta gra już totalnie zeszłaby na psy. Więc równie dobrze mogłyby robić się same.

    Cytat Zamieszczone przez Unangwata Zobacz posta
    Ja zamierzam odstawić poradnik i kalkulować walki dla mojego generała. Możliwośc zapisywania na mapie rezultatów by ograniczyła mi sięganie do notatnikia.
    No to wyślij sobie na pocztę składy dla wszystkich obozów, jeśli korzystanie z edytora tekstu/arkusza excela w czasie robienia przygody sprawia Ci problem.

    Cytat Zamieszczone przez Unangwata Zobacz posta
    A tobie ciągłe wchodzenie na settlers wiki..
    Osobiście postuluję za jej usunięciem, i leję za każdym razem, jak ludziki płaczą w grze, że im wiki nie działa.

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.