Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: (globalny) Zawieszanie się gry przy starcie i zakończeniu przygody

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    11.12.2013
    Posty
    52
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    (globalny) Zawieszanie się gry przy starcie i zakończeniu przygody

    Witam,od kilku dni ( 3-4 ) za każdym razem gdy otwieram lub zamykam przygodę gra się zawiesza Konieczny jest wtedy re-log . Może się ktoś tym zajmie , już naprawdę mam dość tych Waszych problemów technicznych.

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia
    po konserwie tak sie dzieje juz o tym pisalem, przesuneli watek nizej... na tym polega ich naprawa) ale ciesze sie ze to nie tylko u mnie tak trzymac

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    https://forum.thesettlersonline.pl/t...rsja-na-forum)

    zrob to co masz w tym linku..

    bo widze ze nikt, porzadkow na kompie nie robi, tylko zgania na BB..

    szkoda gadac.

    ---------------
    do postu , ponizej, a przegladarke zmieniles, przynajmniej do testow?
    Ostatnio edytowane przez z3nfist ; 27.11.2017 o 21:35

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    11.12.2013
    Posty
    52
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Szkoda gadać że zawsze to wina gracza , który zawsze grzebie w mechanice gry lub w samych ustawieniach programów które ma zainstalowane...Kurde może i chcesz pomóc...ale po 1 to już nie raz przerabiałem te "mądre" rady.Twoja też nie okazała się pomocna. Mimo iż wcale nie wierzyłem że to się uda,odinstalowałem i zainstalowałem Flasha robiąc przy tym czyszczenie.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 27.11.2017 o 16:08 Powód: korekta treści

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    20.11.2012
    Posty
    99
    Serwer
    Złota Góra

    Zawieszanie się gry przy starcie i zakończeniu przygody

    Od jednej z ostatnich poprawek pojawił się u mnie problem. Jeśli uruchomię nową przygodę lub ekspedycję to zawiesza mi grę. Przestaje płynnie chodzić. Pomaga tylko odświeżenie strony. To samo jest jak zakończę przygodę. Jak chwile odczekam to niby wraca do normalności. Tylko, ze od tej chwili już pojawiają się przestoje. Mam to samo na dwóch różnych komputerach w różnych lokalizacjach. Czyściłem cache przeglądarki. Nic nie pomaga.

    Co ciekawe nie dotyczy to kiedy dołączam do przygody znajomego. Ma ktoś podobne problemy, czy tylko mi to się objawia?

  6. #6
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry!

    Bardzo proszę o informację, z jakich przeglądarek już korzystasz. Aby nie zostać posądzoną o banały, nie będę wspominać o ciasteczkach, ale mimo to warto w ramach testów spróbować uruchomić grę na przeglądarce Chrome w nowym oknie w trybie incognito bez uruchamiania dodatkowych zakładek w tym oknie. Pozwoli to sprawdzić, czy za problem nie odpowiadają ustawienia przeglądarki. Pliki gry zostaną bowiem w ten sposób załadowane od nowa na potrzeby pojedynczej sesji.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    u mnie sie wiesza na dwóch rożnych kompach i dwóch przeglądarkach (ffox i chrome na obu) zwłaszcza w momencie przechodzenia miedzy kartą z poradnikiem a kartą z grą ale nie robię rld tylko zmniejszam widok do okna ustawionego na 99% ekranu -(przycisk w górnym rogu tuż koło krzyżyka ;D ) - a potem maksymalizuje - i to za każdym razem jak gra sie zwiesi - klikam i sie odwiesza i tak często to muszę robić ze przestałem to już zauważać.
    Ostatnio edytowane przez Zee4c ; 13.09.2018 o 14:38
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    20.11.2012
    Posty
    99
    Serwer
    Złota Góra
    Potestowałem. Windows 10 64-bit. Wszystkie przeglądarki zaktualizowane. System zaktualizowany. Flash zaktualizowany. Z włączonym i wyłączonym antywirem.
    Uruchamiam ekspedycje. Chwile jest dobrze i zawiesza się. W oknach wyświetla głupoty i widać ze flash padł mimo, że brak komunikatu błędu. Jak się zrobi w miarę szybko to da się anulować i znów zawiecha. Cache wyczyszczony. Uruchamiane w normalnym trybie i prywatnym. Tak samo odpalenie przygody i zawiecha. Koniec przygody zawiecha. Poza tymi momentami wszystko działa.
    Pobrana aplikacja settlers online. Po pierwsze gryzie się z vlc jeśli źle ustawi się ustawienia skojarzenia plików. Wtedy wyświetla uruchomienie video. Odinstalowałem. Uruchomienie ekspedycji i zawiecha.
    Testy na drugim kompie laptopie w innej lokalizacji z windowsem 7 32-bit. Tak samo.

    Tak naprawdę kończą mi się pomysły.

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    11.07.2012
    Posty
    212
    Serwer
    Nowa Ziemia
    U mnie w chrome zwiesza się gdy tylko przejdę na inną zakładkę, żeby nie wywaliło flesha muszę wyciągnąć grę z zakładek na osobne okno i z powrotem.

  10. #10
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Jak sie zawiesza w chrome to wystarczy kwadraciki wcisnąć i działa dalej.

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.