Zamknięty wątek
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 40

Wątek: Zmiany w grze - 18.09.2018 - Dyskusja

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.06.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowa Ziemia
    25 LAT

    Z gry KULTI zrobiliście MULTIKULTI.....totalny chaos ( MACIE NA TO DOBRĄ RECEPTURĘ ).

    1. Brak kierującego ( kto wstanie pierwszy, ten rządzi ).
    2. Brak strategii i kierunku rozwoju ( PIŁKA, ŚWIĘTA, OD INWENTU DO INWENTU
    ZOMBI, ALIBABA, brakuje Indian i podboju kosmosu, CO TO MA WSPÓLNEGO
    Z SETTLERS? ).
    3. Brak gry na telefonie.
    4. Często się wiesza ( brak fachowców i sprzętu ).
    5. Nowe surowce, po co i na co ( widać brak planu i koncepcji ich zastosowania ).
    6. Nowe budynki, po co i na co ( premie i udoskonalenia można tworzyć
    w zakładkach już istniejących budynków ).
    7. Dom władyki, kolumbryna zajmująca tylko miejsce.
    8. Kilka budynków innych do tego samego: populacji ludzi, czy produkcji premii
    ( idzie się pogubić ).
    9. Kilka styli czy tematów architektonicznych.
    10. Budynki po świętach.
    11. Budynki bez rozwoju.
    12. Różne wielkości i kształty powierzchni pod zabudowę, kwadrat i prostokąt daje
    wystarczającą ilość kombinacji, po co reszta?
    13. Chory przelicznik modernizacji obiektu lub postaci.
    14. Jedna grafika dla wszystkich: kopalni, kamieniarzy, pieców, mieczników ( 25 lat
    temu mógł to być problem, ale teraz? ).
    15. Słaba grafika i mała różnica pomiędzy poziomami budynków.
    16. Brak pastwisk, hodowli i upraw ( jesteśmy osadnikami? ).
    17. Brak dróg i mostów ( zmarnowany temat ).
    18. Kombinaty wielofunkcyjne w realu się nie sprawdziły. Po co w grze ( postawcie
    jeden budynek na całą planszę, nazwijcie GALERIĄ lub KONSORCJUM
    i po sprawie ).
    19. Wprowadziliście geologów do wybranych surowców, i tak Geolog zimny jak głaz
    ma ulepszenia do miedzi CHUUURA.
    20. Jak był 1 geolog czy inna postać mogłem sobie klikać. Jak mam ich 30
    przydałyby się udogodnienia RAZ i po sprawie ( tak samo z pocztą ).
    21. Teren pod budowę, to nie tylko skały ( temat leży odłogiem jak miejsca na
    planszy, lepiej dodać wyspy.....).
    22. Pasek i budynki się dublują, np. Kantor Handlowy ( brak również logiki co robimy
    na pasku, co w budynkach ).
    23. Siedziba Gildii, można było wykorzystać do tego Dom władyki, to samo
    z Tawerną.
    24. Część budynków doczekała się wersji bez patentu kolejny raz, a część leży.
    25. Nazewnictwo często nie odzwierciedla funkcji budynku.

    Poruszyłem tylko niektóre aspekty gry ( plansze, estetykę, architekturę, funkcjonalność budowli czy postaci ) w pozostałych dziedzinach też jest dużo przyczyn klęski GRY.
    Myślę że trzymanie na 50 poziomie było początkiem końca tej niegdyś KULTOWEJ GRY.
    Przez te parę lat w sieci, nie wykorzystaliście potencjału i przywiązania fanów.
    DLATEGO JEST TO TYLKO WASZE ŚWIĘTO.

  2. #22
    Początkujący Odkrywca Awatar hadzi4
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    453
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nic dodać nic ująć samo sedno ta gra z nazwy tylko nawiązuje do naszej gry kultowej...SETTLERS
    Ostatnio edytowane przez hadzi4 ; 18.09.2018 o 09:50

  3. #23
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    PINGU Lubię to!
    W szybkim skrócie napisałeś to co mi w głowie siedzi.

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    129
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    mnie zastanawia jedno, czemu konserwy trwają aż tyle? ja nie widzę technologicznego uzasadnienia. aby to przyspieszyć, nie sądzę by były potrzebne aż dyski SSD do serwerów, chociaż u programistów niestety panuje taki tręd, że skoro sprzęt jeszcze z trudem wyrabia, to się trochę poobijajmy. bo po co przepisywać algorytm?

    no i czy będzie na obiecaną 12:00 czy nie? btw. w nocy jest tyle godzin. spokojnie można zrobić konserwę od 01:00 do 05:00 w nocy, ale najpierw trzeba chcieć to zrobić.

  5. #25
    niemocnyKamyk
    Chciałbym wiedzieć kiedy te buble z czasem logowania i po obecnej konserwie powstałe nowe z problemy z niewidocznymi czasami premii oraz wyświetlaniem działania zostaną usunięte???Czy tu wogóle ktoś nad tym pracuje czy tylko BB jest wysłany do pisania ludziom żeby sobie ciasteczka czyścili??Może trzeba tą grę zamknąć na jakiś czas i poprawić to wszystko a nie tylko zajmować się nic nie znaczącymi opisami??

  6. #26
    Osadnik
    Dołączył
    19.04.2014
    Posty
    54
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Witam , ja zadam jedno pytanie jak tak komuś bardzo nie podoba sie ta gra i jej rozwój to po co się loguje. Są niedociągnięcia i błędy ale to tylko gra. J agram od wielu lat dla siebie bo lubię nowe wyzwania , lvl zdobywam dla siebie i jak na razie mi się to udaje . Nie lubie głupich strzelanek tutaj trzeba pomyśleć żeby coś osiągnać być samowystarczalnym i następnie pomagać i dopingować niższe lvl. Są inne gry strategiczne ale mi jakos nie spasowały . Każdy lubi coś innego i nikt do niczego nikogo nie zmusza .

  7. #27
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez gienor Zobacz posta
    Nie lubie głupich strzelanek tutaj trzeba pomyśleć żeby coś osiągnać być samowystarczalnym
    i tu sie mylisz

  8. #28
    Osadnik Awatar Cadaveria
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    94
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nadal nie mogę budować na nowej piaskowej wysepce. Akt własności nie wrócił ani do gwiazdy ani do kupca. Klejnoty nie wróciły. Co dalej?

  9. #29
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez gienor Zobacz posta
    tutaj trzeba pomyśleć żeby coś osiągnać być samowystarczalnym
    nom, trzeba umiec mnozyc przez 2 i przez 3, oraz wiedziec jak wyglada kwadrat i prostokat
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  10. #30
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.07.2012
    Posty
    287
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Cadaveria Zobacz posta
    Nadal nie mogę budować na nowej piaskowej wysepce. Akt własności nie wrócił ani do gwiazdy ani do kupca. Klejnoty nie wróciły. Co dalej?
    Niech zgadnę, zostaniesz poproszony/a o cierpliwość

Zamknięty wątek
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.