Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 46

Wątek: krotos666 - Kampania Górski Klan

  1. #21
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Planuje poprawić trochę poradniki.
    Bo od kiedy używam nowego symulatora dałem Nusali celność i się trochę zmieniło na lepsze.
    Są mniejsze straty, ale to jak będę miał czas.
    Naukowiec tylko w nielicznych, bardzo nielicznych sytuacjach wydaje się być lepszy,
    jest to wręcz niezauważalne, jakby miał z 20 ludków więcej to wtedy ... a tak mało będzie wydajny raczej.

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.06.2016
    Posty
    26
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W "U stóp gór" przy ataku na obóz 13 można użyć bloku również na obozie 12. Oszczędzamy ok 235k i dwóch MSW.
    A tak powinno wyglądać rozstawienie:

    15.1, 15.2, 16.1 to tawerniaki a 16.2 to szybki. Generałów puszczamy bardzo szybko.

    PS. Wymagane obsydianowe podkowy.
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: 17.jpg, 
wyświetleń: 1305, 
rozmiar: 82.3 KB, 
ID: 3241.  
    Ostatnio edytowane przez Barth3z ; 19.11.2018 o 09:22

  3. #23
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Czy w związku z wprowadzeniem poligonów i w końcu jakimś sensownym szkoleniem wojsk, planujesz może zrobienie pełnego poradnika wielkiej bitwy?

  4. #24
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jak patrze na straty na wiki to aż nie chce myśleć czy warto dla kilkaset tyś. punktów robić całość.
    Lepiej chyba już robić przygody 1001 nocy.

  5. #25
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Wielka bitwa to mega porażka zrobić to i zapomnieć nic poza dodatkowym ulepszeniem wulkanu nie dostaniesz, wiesz szybki drop i zapominamy i tak przy dużych stratach.

  6. #26
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Wielka bitwa, skąd wytrzasnąć mocne narzędzia do naprawy 1szego mostu przed obozem 4?

  7. #27
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    magazyn prowiantu

  8. #28
    Początkujący Odkrywca Awatar Lord_Crain
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    415
    Serwer
    Złota Góra
    Mam globalny błąd, który sie pojawia, na niemieckich serwerach także i także tam narzekają na BB

  9. #29
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam, podziwiam autora tych poradników od dawna, zawsze mi pasowały i mam takie pytanie: Czy zakupił stację pogody i będzie pod nie zmieniał poradniki?
    Do dyskusji tutaj, lepiej zrobić 2x przygodę z mniejszymi stratami, niż się wykrwawiać bez sensu, przecież tu chodzi o obsydian i o to czy jak ktoś ma szczęście wpadnie mu budynek. No ja nie mam, ale obsydian wpada, to sobie w końcu kiedyś kupię

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2015
    Posty
    109
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Lumpola Zobacz posta
    Witam, podziwiam autora tych poradników od dawna, zawsze mi pasowały i mam takie pytanie: Czy zakupił stację pogody i będzie pod nie zmieniał poradniki?
    Do dyskusji tutaj, lepiej zrobić 2x przygodę z mniejszymi stratami, niż się wykrwawiać bez sensu, przecież tu chodzi o obsydian i o to czy jak ktoś ma szczęście wpadnie mu budynek. No ja nie mam, ale obsydian wpada, to sobie w końcu kiedyś kupię
    mylisz się, tu ograniczeniem jest ilość kryształów a nie ilość wojska, lepiej się wykrwawić z wojska i zdobyć więcej obsydianu przy mniejszej ilości wydanych kryształów

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.