Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Poszukiwanie granitu przez geologów

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Poszukiwanie granitu przez geologów

    Z tego co piszą gracze i z tego co sam zauważyłem, od jakiegoś tygodnia jest problem ze znajdowaniem granitu przez geologów, do przykładu na 5 wysłanych tylko 1-2 znajduje, albo i wcale. Podobnie jest z rudą tytanu i saletrą, tylko to akurat mniej zauważalne bo większość graczy ma wybudowanie przemysłowe kopalnie i nie odkrywa tych złóż.
    Myślę, że problem pojawił się po tym jak w zeszłym tygodniu dodali mini wydarzenie z przygodami kooperacyjnymi, a wraz z tym wydarzeniem inne, które po niedługim czasie anulowali (premia na geologów i specjalistów).

  2. #2
    konkur4
    U mnie granit znajdują normalnie, a szukam 2-3 razy dziennie. Reszty nie powiem, bo rzadko odbudowuję, ale jeśli masz na myśli sam komunikat, że "mieli znaleźć cenne zasoby" i nie znaleźli, to na to wystarczy odczekać, relognąć, wejść do kogoś.

  3. #3
    niemocnyKamyk
    Napisałem do pomocy technicznej w tej sprawie i jedna osoba odpisała mi,że to w związku z limitem złóż druga natomiast od razu wysłała mnie tutaj ewentualnie jakbym nie znalazł odpowiedzi to chcą zrzut ekranu.Miałem już wszystkie złoża granitu i było ok a teraz 1-2 złóż brakuje zwykle w 1 sektorze.Dostali dokładny opis co i jak a mimo to nie chce im się sprawdzać kolejnych bugów...najlepiej zabrać nam wszystko

  4. #4
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Jeśli odkryłeś dodatkowe wyspy to masz razem 8 złóż, ale tylko 7 może być odkrytych jednocześnie. Więc jedno złoże zawsze będzie nieodkryte. Jeśli zaś jest inaczej, to pewnie relog pomoże.

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    501
    Serwer
    Nowa Ziemia
    odkryte dodatkowe wysypy z bugiem bo nie można ich zabudować ale złoża tam są... odkryte ale nie eksploatowalne ;D Dlatego na starym archipelagu masz mnie złóż. Powodzenia ;D
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  6. #6
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Problem nieaktualny - wątek zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.