Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Nie mogę odebrać prezentu

  1. #1
    Osadnik Awatar Unangwata
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    110
    Serwer
    Czarci Gaj

    Nie mogę odebrać prezentu

    Witam
    Dostałem od kolegi Wspaniałą Rezydencję jak prezent. Niestety nie mogę odebrać ją z poczty. Napisane jest, żeby to zrobić muszę mieć 46 poziom. Podczas zakupu nigdzie nie było informacji, że takie ograniczenie dla odbiorcy istnieje. Inaczej by ją po prostu kupił i zaoferował za rybę.

    Czy da się cofnać ten list spowrotem do mojego kolegi by zaoferował mi ją normalnie ? Inaczej będzie poprostu siedziała nie wiem jak długo w poczcie.

    Dziękuje
    Ostatnio edytowane przez Unangwata ; 03.09.2018 o 20:50

  2. #2
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie da się cofnąć tego. Musisz poczekać aż dojdziesz do 46lvl. Koledze się nic nie wyświetla bo spełnia wymagania, ty natomiast nie możesz odebrać. Lepiej by było jakby on to kupił i wysłał przez opcje handlu a nie prezentu, wtedy by problemu nie było.

  3. #3
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witaj!

    Dokładnie jak napisał set2g. Wbijaj poziomy i będziesz mógł odebrać Wspaniałą Rezydencję, na szczęście niewiele Ci już brakuje!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 04.09.2018 o 11:47

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.