Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Wątek: Odblokowana (lub nie) nowa wyspa.

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Odblokowana (lub nie) nowa wyspa.

    Witam.
    Odkryłem nowe wyspy - już za 15 razem. Pora przejąc je na własność. Wchodzę do kupca, kupuję na czarnym rynku akt własności wyspy za 3495 diamentów - umieszczam go na świeżo odkrytych wyspach, pojawia się żółty komunikat w zakładce wiadomości że odblokowałem wyspę i....
    ... nie mogę postawić magazynu wyspy na odblokowanej wyspie.
    Stało się to w sobotę 25 sierpnia, support nie odpowiada jak dotąd, zatem podsumowując:
    - mam wyspę, ale jej nie mam
    - straciłem 3495 ciężko wypracowanych diamentów, bo się mocno zastanawiałem, czy warto kupić tę kupę piachu
    - straciłem akt własności wyspy
    Czy jest tu ktoś, kto ma jakieś pomysły na pomoc?
    Korzystałem z różnych przeglądarek, komputerów, systemów, czyszczenie keszu, haseł i inne szczegóły mam za sobą. Czyżby gra powolutku szła w stronę AnnoOnline? Tam też zaczęło się od znikających zasobów i przedłużających się konserwacji...

    pozdrawiam
    pp

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    poczytaj forum...
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  3. #3
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Drodzy Osadnicy,

    akty własności Wyspy lub Sektora nie działają prawidłowo. Dopóki nie będziemy mogli zaimplementować poprawki, dostępne będzie proste obejście:

    • Prosimy nie stosować aktu własności na Wyspę lub Sektor, gdy Odkrywca jest w trakcie poszukiwań odległych sektorów. Powinno to zapobiec niepoprawnemu działaniu aktu własności wyspy.


    Zaktualizujemy grę tak szybko, jak to możliwe, aby się z tym uporać.

    Miłej gry!
    BB_Penelopa

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Słoneczny Gród
    @BB_Penelopa - dziękuję za odpowiedź. Czytałem komunikat. Ani żaden odkrywca, ani geolog, ani generał nie byli nigdzie w tym czasie wysłani, nie była uruchomiona żadna przygoda, więc warunki teoretyczne były spełnione, żeby wyspę uaktywnić. Interesuje mnie natomiast fakt, czy otrzymam z powrotem diamenty, akt własności wyspy czy informację, żebym kupił sobie jeszcze raz, tym razem po poprawce i ponownie spróbował uaktywnić akt własności.
    @Zee4c - nie administrujesz przypadkiem na forum elektrody? Bo poziom merytoryczny twojej odpowiedzi na podobnym poziomie...

  5. #5
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.07.2012
    Posty
    287
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Drodzy Osadnicy,

    akty własności Wyspy lub Sektora nie działają prawidłowo. Dopóki nie będziemy mogli zaimplementować poprawki, dostępne będzie proste obejście:

    • Prosimy nie stosować aktu własności na Wyspę lub Sektor, gdy Odkrywca jest w trakcie poszukiwań odległych sektorów. Powinno to zapobiec niepoprawnemu działaniu aktu własności wyspy.


    Zaktualizujemy grę tak szybko, jak to możliwe, aby się z tym uporać.

    Miłej gry!
    BB_Penelopa
    Jest to cenna porada, ale przyznaje, że mam mieszane uczucia czytając posta BB Penelopy. Gra zawiera błędy, a teraz BB radzi, co zrobić, by wygenerowane przez nich niedoróbki obejść. Innymi słowy, można nadal śmiało wydawać klejnoty Dla tych, którzy już te klejnoty naiwnie wydali pozostaje uzbroić się w ocean cierpliwości, korespondować z supportem, dostawać ciągle te same automatyczne/ uniwersalne odpowiedzi pozbawione treści.
    Kiedy planowana jest globalna poprawka, która usunie błędy? Jeśli BB nie jest w stanie szybko tej poprawki wprowadzić (a tak zaczyna to wyglądać), to wypadałoby zwrócić graczom klejnoty, bo może wydaliby je na inne atrakcje w grze.

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Tylko żeby poprawić błędy to trzeba wiedzieć jeszcze co i jak, mi się fartło póki co 1 wysepke zakupiłem i uf mogłem się na niej pobudować.
    Ale pół dnia spędziłem nim którykolwiek odkrywca mi jakaś odkrył, ale mam już wszystkie odsłonięte. Więc jak widać nie tylko samo zajęcie ale nawet odkrycie wyspy przysparza kłopotów

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ;p
    Ostatnio edytowane przez Zee4c ; 28.08.2018 o 07:59

  8. #8
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez polobis Zobacz posta
    @Zee4c - nie administrujesz przypadkiem na forum elektrody? Bo poziom merytoryczny twojej odpowiedzi na podobnym poziomie...

    Irytują mnie buraki - ignoranci? lenie? Nie wiem jakie słowo jest odpowiednie na kogoś kto domaga się pisemnych odpowiedzi a sam nie potrafi znaleźć informacji wałkowanej juz w KILKUNASTU wątkach. Szczyt bezczelności po prostu. Najprościej olać wszystkich i założyć "NOWY WĄTEK - MÓJ" a że identycznych jest już kilka... ale to nie moje przecież. Prawda?
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Słoneczny Gród
    @Zee4c - Prawda.
    Nadal jestem przekonany, że administrujesz lub co najmniej udzielasz się na elektrodzie - chamskie odpowiedzi w podobnym stylu. "Poszukaj na forum", "sprawdź w google", "było" nie wnosi żadnej merytorycznej treści a dodatkowo realizujesz osobiste wycieczki w kierunku adwersarza okraszone obelgami - w tym czasie zdążyłbyś podać kilka linków do KILKUNASTU wątków w których ten przypadek był poruszany. Nie bywam na forum, nie umiem szukać i oczekuję pomocy a nie obelg. Jestem pewien, że gdybyś mógł dałbyś już mi bana za samo pytanie a pod moim tematem napisałbyś "zamykam wątek - było". W ten sposób internet powoli staje się pełen odnośników do rozwiązań problemów, na które odpowiedzi podałem wyżej.

  10. #10
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez polobis Zobacz posta
    @BB_Penelopa - dziękuję za odpowiedź. Czytałem komunikat. Ani żaden odkrywca, ani geolog, ani generał nie byli nigdzie w tym czasie wysłani, nie była uruchomiona żadna przygoda, więc warunki teoretyczne były spełnione, żeby wyspę uaktywnić. .

    Witaj!

    Napisz w tej sprawie do Supportu formularz kontaktowy znajdziesz na stronie: https://www.thesettlersonline.pl/pl/pomoc-i-wsparcie

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.