Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Wątek: Odblokowana (lub nie) nowa wyspa.

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.08.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Pisałem. Dwa razy. Na razie cisza.

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    05.02.2012
    Posty
    82
    Serwer
    Nowy Świat
    Witam, u mnie wszystko oki, tylko te dwie gorne wyspy to stawiamy zwykly magazyn, natomiast na dole magazyn wyspy.

  3. #13
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez polobis Zobacz posta
    @Zee4c - Prawda.
    Nadal jestem przekonany, że administrujesz lub co najmniej udzielasz się na elektrodzie - chamskie odpowiedzi w podobnym stylu. "Poszukaj na forum", "sprawdź w google", "było" nie wnosi żadnej merytorycznej treści a dodatkowo realizujesz osobiste wycieczki w kierunku adwersarza okraszone obelgami - w tym czasie zdążyłbyś podać kilka linków do KILKUNASTU wątków w których ten przypadek był poruszany. Nie bywam na forum, nie umiem szukać i oczekuję pomocy a nie obelg. Jestem pewien, że gdybyś mógł dałbyś już mi bana za samo pytanie a pod moim tematem napisałbyś "zamykam wątek - było". W ten sposób internet powoli staje się pełen odnośników do rozwiązań problemów, na które odpowiedzi podałem wyżej.
    jak napisałem bezczelne lenie dalej mnie irytują i ty sie do nich zaliczasz - nie bywasz, nie wiesz, nie umiesz ale żądasz... chamskie odpowiedzi na chamskie żądania
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  4. #14
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.07.2012
    Posty
    287
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witaj!

    Napisz w tej sprawie do Supportu formularz kontaktowy znajdziesz na stronie: https://www.thesettlersonline.pl/pl/pomoc-i-wsparcie

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Niestety na zgłoszenie support wysyła standardowa odpowiedź,tak naprawdę bez względu na to, jak brzmi zgłoszenie Po pierwsze znają problem, po drugie nad nim pracują, po trzecie nie są w stanie podać terminu rozwiązania i wreszcie po czwarte że proszą o cierpliwość. Można odnieść wrażenie, że się koresponduje z automatem Po dwóch próbach pisania do supportu i otrzymywania za każdym razem maili-odpowiedzi pozbawionych treści ponawiam pytanie na forum, kiedy BB naprawi błędy?

  5. #15
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Warszawa2012 Zobacz posta
    Niestety na zgłoszenie support wysyła standardowa odpowiedź,tak naprawdę bez względu na to, jak brzmi zgłoszenie Po pierwsze znają problem, po drugie nad nim pracują, po trzecie nie są w stanie podać terminu rozwiązania i wreszcie po czwarte że proszą o cierpliwość. Można odnieść wrażenie, że się koresponduje z automatem Po dwóch próbach pisania do supportu i otrzymywania za każdym razem maili-odpowiedzi pozbawionych treści ponawiam pytanie na forum, kiedy BB naprawi błędy?
    Witaj!

    Zapewniam Cię, że nasz dział techniczny pracuje nad rozwiązaniem opisanych problemów!

    Cierpliwości!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Słoneczny Gród
    @Zee4c - Widzę, że netykieta nie jest Twoją szczególnie mocną stroną, ale obrażanie idzie Ci nad wyraz dobrze. Pokaż mi w dowolnym moim poście "żądanie" czegokolwiek i do tego "chamskie". Na moje uprzejme i rzeczowe argumenty odpowiadasz nasilającą się agresją - najwyraźniej masz z tym problem. Niniejszym zamykam z mojej strony dyskusję z Tobą, gdyż nie prowadzi to absolutnie do niczego. Pozostałym osobom dziękuję za wpisy i rozjaśnienie sytuacji - oczekuję teraz rozwiązania mojego (nie, nie "konfliktu" z osobą Zee4c) problemu ze strony administratorów gry.
    @Warszawa2012 - szczęściarz. Otrzymałeś odpowiedzi z automatu - ja nie otrzymałem żadnych.

  7. #17
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    505
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jeżeli masz czas by założyć watek a nie masz czasu by przejrzeć kilka wątków i to w 1 jednym dziale to i podpowiedzi nie zrozumiesz. Prosta uwaga - "poczytaj" - wywołała u ciebe ogromne zapienienie w pierwszej odpowiedzi. Twoja druga wypowiedz: "chamskie odpowiedzi w podobnym stylu" to tyle co do netykiety i agresji. Wiec chyba nie tylko nie bywasz, nie wiesz, nie umiesz ale żądasz... Ale i własnych wypowiedzi tez nie czytasz.
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  8. #18
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.07.2012
    Posty
    287
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witaj!

    Zapewniam Cię, że nasz dział techniczny pracuje nad rozwiązaniem opisanych problemów!

    Cierpliwości!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Bardzo dziękuję za krzepiące zapewnienia. Czy można jednak uzyskać bardziej precyzyjną odpowiedź - ile czasu te ćwiczenia cierpliwości mają jeszcze potrwać?

    Korespondowanie z supportem to również swoista lekcja cierpliwości Support standardowo ma zwyczaj zamykać zgłoszenie. Pojawia się nawet wprawiająca w konsternację automatyczna odpowiedź: "Wygląda na to, że próbujesz odpowiedzieć na zgłoszenie, które zostało już zamknięte i uznane za rozwiązane. Prosimy o utworzenie nowego zgłoszenia."
    Oczywiście problem z aktami własności nie został w żaden sposób rozwiązany, chyba że w ocenie BB wysłanie automatycznej uniwersalnej odpowiedzi stanowi rozwiązanie problemu.

  9. #19
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby rozwiązać problem z nowymi wyspami. Dziękuje za cierpliwość!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Słoneczny Gród
    dziś była aktualizacja "naprawiająca" problem z wyspami. Postawić magazynu nadal nie mogę, ale może naprawa w moim przypadku polegała na zwrocie diamentów za akt własności do puli? niestety, tak dawno się nie logowałem, że nie pamiętam, ile diamentów było. Bardzo proszę o informacje od graczy, czy otrzymywali diamenty z powrotem, czy nagle w cudowny sposób dało postawić się magazyn.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.